Women's Power

8 נשים מובילות בתעשייה הישראלית
8 נשים מובילות בתעשייה הישראלית

לפניכם 8 נשים מובילות בתעשייה הישראלית, שהעניקו הצצה על הדרך שלהן להצלחה - שילוב בין כריזמה, נחישות והתמדה. השראה טובה!

88 שיתופים | 132 צפיות

 

עו"ד דורית ארבל

בעלת משרד בהרצליה פיתוח המתמחה בדיני המשפחה והמעמד האישי

איך הכל התחיל?
"חונכתי על ערכים של מעורבות, התנדבות, תשומת לב לזולת, אמי החדירה בי את האמונה, שבכוחי, בכוחו של כל אחד, להשפיע ולחולל שינוי. עריכת דין היא אחד המקצועות המאפשרים זאת. פניתי ללימודי המשפטים לאחר שעסקתי שנים בהוראה, ולאחר שני תארים, רק במהלך גירושיי שלי לפני שנים ארוכות, כשהבנתי שזה הייעוד שלי. שם אני רוצה וצריכה להיות, בצד השני של המתרס. לאחר שעברתי את בחינות הלשכה, התחלתי לעבוד מהבית, העסקתי חברה שהכרתי בלימודיי, הלו"ז התנהל בהתאם לזה של בתי, אז ילדה קטנה, היום חיילת. לימים פתחתי משרד בהרצליה פיתוח והגדלתי צוות".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

"המכלול, תפיסת העולם שלי, המקומות שמהם אני מגיעה ומי שאני. עריכת הדין שאני מאמינה בה ומסרבת להתפשר עליה, ההבנה, שבאה לידי ביטוי בייצוג שלי וביחס ללקוחותיי, שיש לי מחוייבות עמוקה ואחריות עצומה, כלפי כל אדם שנכנס למשרדי, בוחר לשכור את שירותיי, לתת בי אמון ולהישען עליי בתקופת משבר. הניסיון האישי, בשילוב הניסיון שנרכש לאורך השנים, ידע נרחב ועדכון שוטף בפסקי דין וחקיקה, והכל מתוך תחושת שליחות, להיטיב עם הלקוחות שלי ולמקסם את ה- Well Being שלהם".

קצת עליי

"חיי מלאים בעיסוק במקצוע שאני מאוד אוהבת, אולם האושר הטהור מצוי באימהות שלי, קודם לכל. ההנאות הגדולות שלי הן ביקורים בחנויות ספרים וקריאה מרובה, המצאות עם אהוביי, חופשות הכרחיות מעת לעת, ומקסימום שקט וזמן שלי עם עצמי".

שאיפה מקצועית לעתיד

"התוכנית הייתה להגיש מועמדות לשפיטה, אולם אני מתמהמהת עם זה כבר שנים. תמיד יש את התיק הבא שאני רוצה או מתבקשת לייצג בו, אולם הכמיהה להגשים את החלום והמטרה הבאה, ולהיות שופטת בבית משפט לענייני משפחה, מבעבעת בתוכי, לעיתים יותר, לעיתים פחות, על מנת למקסם את היכולת שלי להשפיע ולחולל שינוי עמוק יותר, ממקום אחר. במקביל, קיים החלום הנוסף לפתוח חנות ספרים, ימים יגידו אילו מהשאיפות הללו יוגשמו".

עצת זהב להצלחה: "לשים לנגד עינינו מטרות ולהגשים צעד אחר צעד. לסמוך על עצמנו, ללמוד מטעויות, לא להתעכב על העבר או על מה חושבים עלינו, להקשיב יותר, לדבר פחות ולהתנהג כפי שהיינו רוצים שינהגו כלפינו״.

לאתר
משכית 22, בית לומיר, הרצליה פיתוח | 077-7100630 | dorit@doritarbel.co.il    

עו"ד דורית ארבל
עו"ד דורית ארבל

 

ענת סמובסקי

מנכ"ל ובעלים של "מד קרוזס", נציגת המכירות הרשמית של תאגיד השיט "קרניבל" בישראל

איך הכל התחיל?

"מאז ומתמיד היתה לי אהבה לגאוגרפיה וסקרנות כלפי מקומות מעניינים בעולם. כך למעשה הגעתי ללמוד את מקצוע התיירות, לפני מעל 25 שנים ומאותו הרגע ידעתי שזה התחום בו אעסוק. לאחר שעבדתי תקופה בחברת תיירות קטנה בישראל, ניתנה לי הזדמנות לקבל את נציגות האניות של חברת הספנות הגדולה בעולם, "קרניבל קרוז ליינס", אשר נמצאת בבעלות משפחת אריסון. תחילה, לא הייתה כלל מודעות בארץ לכל עולם הקרוזים והשיט באניות פאר ברחבי העולם, והחברה בבעלותי החדירה את "קרניבל" לישראל ולתודעת המבקשים לצאת מהארץ לנופש".

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

"אנו חברת תיירות המתמחה אך ורק בשיט תענוגות וברשותנו מגוון האניות והמסלולים הגדול ביותר. אין כמעט מקום בעולם שהאניות שלנו לא עוגנות בו ואני גאה לקחת חלק בהנגשת העולם לתייר הישראלי. מחלקת ההזמנות שלנו כוללת צוות מומחים בענף זה, שיודעים לתת שירות מקצועי, מהגבוהים והטובים שיש.

בתחום התיירות הנכנסת אנו משמשים כסוכן הנמל של חברת השיט האיטלקית ״קוסטה״ ומטפלים גם בסיורי החוף של מותגי שיט בינלאומיים העוגנים בנמלי ישראל. ״מד קרוזס״ היא נציגת המכירות הרשמית בישראל של תאגיד העל "קרניבל קרוז ליינס", הכולל חברות שיט מובילות בעולם כגון: 
Carnival ,Princess ,Costa ,Cunard ,P&O ,Seabourn. הביקורות והתשבחות הרבות שאנו מקבלים מלקוחותינו מוכיחות שאכן מדובר בחוויה עוצמתית, מהמהנות שיש בעולם ואף כזו המספקת את התמורה הגדולה ביותר".

קצת עליי

"מתמידה להתחיל את הבוקר בפעילות ספורטיבית המחזקת את הגוף והנפש, ובשאר רגעי הפנאי נהנת לקרוא ספר מתח טוב".

שאיפה מקצועית לעתיד

"אני פשוט אוהבת את מה שאני עושה ולכן הייתי רוצה להמשיך ולמנף את תיירות הפלגות הנופש בארץ ובעולם, לשמח אנשים ולהעניק להם את החוויה הטובה ביותר בעולם ההפלגות באניות פאר, בדיוק כפי שאנו עושים כיום".

עצת זהב להצלחה: "סוד ההצלחה טמון בתשוקה, בעניין ובאהבה לתחום העבודה שלכם, כך ניתן להגיע לסיפוק ממה שעושים. הכי חשוב זה לדעת להתמיד גם כשקשה, לא לפחד מתחרות ולשאוף 
תמיד הכי גבוה למצויינות".

מוהליבר 2, פתח תקווה | 3323* | פייסבוק

ענת סמובסקי
ענת סמובסקי

 

חגית סיגל

יזמית נדל"ן, בעלים ומנהלת משרד תיווך

איך הכל התחיל?

"במהלך השנים האחרונות עסקתי ברבדים שונים של תחום השיווק כולל ניהול קמפיינים פוליטיים ושיווק עסקים קטנים, מזה כ-5 שנים אני בתחום הנדל"ן בעקבות חברה שלי שעסקה כבר במקצוע והציעה לי לנסות לעבור לתחום ולהתנסות.

כך התחלתי להתאהב בתחום הנדל"ן על כל היבטיו, באתגרים 
שהוא מספק, במפגש היומיומי והאינטראקציה עם אנשים שונים מתרבויות שונות.

מזה כשנתיים וחצי אני עצמאית בעלת משרד משלי עם עובדים, יותר נכון עובדות כי אין כמו צוות נשי".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"הסלוגן של המשרד שלי הוא: ״אנשים בתים ומה שביניהם״. סיסמא זו מסמלת עבורי את המקום החשוב שלי בקשר של אדם לביתו ומכאן תשומת הלב, ההקשבה והיחס האישי שאני מקדישה לכל הלקוחות.

אני מאמינה שידע, שירות מעולה, יושרה ואמינות הם הדרך לכל עסקה מוצלחת וכך אני פועלת יום יום".

קצת עליי

"העבודה שלי מאוד אינטנסיבית ויש בה לחץ רב ולכן קיבלתי החלטה, מרגע הקמת העסק, שכל שבוע אני לוקחת לי יום שבו אני מתפנקת בעיסוי, או סתם ביום של כיף ובילוי לצבירת אנרגיות חדשות להמשך השבוע.

אני מתנדבת כבר מס' שנים עם נערות במצוקה, חברה בעמותת הידידים של המרכז הרפואי לגליל ובעוד מספר פרויקטים שממלאים את הצורך הנפשי".

שאיפה מקצועית לעתיד

"אני קיבוצניקית שצומחת ומתפתחת עם הרבה ערכים, לפני 15 שנה חליתי במחלה קשה ובחרתי להמשיך בחיי להיאבק ולנצח, אני חדורת מטרה.

הקמתי עסק בעשר אצבעותיי עם רצון ושאיפות להתברג גבוה בתחום הנדל"ן. החלום הפרטי הוא להקים בית תרתי משמע, משפחה בעל וילדים. בית בצפון, באיזור שאני כל כך אוהבת".

עצת הזהב ליזמית ומתווכת נדל"ן: ״לדבוק בחלומות ולא לוותר עליהם, תמיד להישאר ערכית 
ונאמנה לעצמך. עם הרבה אמונה, התמדה ונחישות ניתן להשיג הכול!״.

קיבוץ כברי | 052-8011563 | פייסבוק – חגית סיגל יועצת נדל"ן

חגית סיגל
חגית סיגל

 

עו״ד ומגשרת יעל אדר

בעלת משרד עורכי דין העוסק בדיני משפחה והוצאה לפועל

איך הכל התחיל?

"לאחר 17 שנים בהן עבדתי כמנהלת שירות לקוחות בחברת "פרת תעשיות אנרגיה בע"מ", החלטתי על שינוי מקצועי, התלבטתי רבות האם ללמוד עבודה סוציאלית או שמא ללמוד משפטים. מה שהכריע את התלבטותי היתה העובדה שהייתי בהריון וחיפשתי מוסד לימודים שבו אהיה קרובה לבית ולכן התחלתי את לימודי המשפטים ב"מכללת שערי משפט" הממוקמת מטרים ספורים מביתי. כבר בשיעור הראשון התאהבתי במקצוע ובקווי הדמיון שבין עריכת דין לעבודה סוציאלית ומאז אני עוסקת בתחום דיני המשפחה על כל רבדיו".

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

"אחד הדברים החשובים שלמדתי כאשר הייתי מנהלת שירות לקוחות הוא החשיבות במענה ללקוח גם אם התשובה לא תמיד מספקת ולכן לקוחות משרדי מקבלים מענה במידית. מעבר לכך, אני מצליחה לגשר בין בני זוג גם כשהפערים הם עצומים והאמוציות כוללות בחובן גם בגידה.

בעיניי פירוק זוגיות אינו בהכרח פירוק התא המשפחתי שכן הצדדים ממשיכים להיות הורי הקטינים גם כשאינם בני זוג וטובת הילדים היא ערך עליון מבחינתי. בנוסף, אני סבורה שהחלטות גורליות כמו משמורת הילדים, הסדרי הראייה, דמי המזונות וכיוצ"ב הן החלטות שבני הזוג עצמם צריכים להחליט. הם אלו שמכירים את התא המשפחתי שלהם טוב יותר משופט מכהן ולכן בעיניי הליך הגישור הוא ההליך האולטימטיבי לפרידה ולגירושין. גם כאשר מדובר בליטיגציה משפטית האינטרסים של הלקוח/ה  שלי והמטרות אותן הוא רוצה להשיג הן נר לרגליי".

קצת עליי

"אוהבת לקרוא ספרים של סופרים מחו"ל, במיוחד ספרי מתח. בנוסף, אוהבת ללמוד ומעשירה את ידיעותיי בהשתלמויות למיניהן וקורסים שאינם בהכרח קשורים לעיסוקי כעורכת דין".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להגיש מועמדות לשפיטה ולכהן כשופטת בבית המשפט לענייני משפחה".

עצת זהב להצלחה: "לסמן מטרה ולהתחיל להגשימה מהשלב הראשון בתחתית הסולם ולטפס 
מעלה מעלה מבלי לדלג על אף שלב – השלבים בהחלט באים ללמד אותנו דרך".

ויצמן 42 ("בית יתיר"), כפר סבא  | 050-2592500, 09-8800940 | פייסבוק | אתר

עו"ד ומגשרת יעל אדר
עו"ד ומגשרת יעל אדר

 

לינדי שפירא

פסיכותרפיסטית, הומיאופטית, מומחית ביו-רסוננס (רפואת תדרים) בעלת קליניקה המשלבת טיפול נפשי קונבנציונלי לצד טיפול אלטרנטיבי

איך הכל התחיל?

"למדתי באוניברסיטה את תחום הטיפול הנפשי ולאחר כ-20 שנות עבודה בהן עסקתי במסגרות ציבוריות ובקליניקה הפרטית שלי, התחלתי לשאול את עצמי האם אפשר לעשות את זה אחרת? באופן יותר יעיל, ממוקד וקצר. רציתי למצוא דרך לייעל את התהליך הטיפולי מבלי להתפשר על איכותו, מכאן התחלתי את לימודי ההומיאופתיה ולאחריהם את לימודי הביו-רסוננס (טיפול בתדרים רפואיים) ושם מצאתי את השילוב הנכון אותו חיפשתי עבור מטופליי".

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

"הייחודיות של העסק שלי הוא שילוב בין הטיפול הפסיכולוגי המסורתי, לבין טיפול בעזרת שיטות מהרפואה המשלימה. שילוב זה מאפשר להגיע לתוצאות מהירות, מדויקות ויציבות לאורך זמן. בטיפול המשולב ניתן להתמודד עם הבעיה ברמות שונות בו זמנית. השיחות מאפשרות להגיע להבנה הקוגניטיבית ולשחרור הרגשי הנדרשים לשם ריפוי, ההומיאופתיה מאפשרת חיזוק אנרגיית החיים הגלומה בכולנו וגיוסה לריפוי. הביו-רסוננס מאפשר קריאת השדה האנרגטי של הגוף, בדיקה היכן ישנם חסמים או עודפים אנרגטיים ושליחת תדרים מרפאים ומאזנים. ייחודיות נוספת היא, היכולת לטפל באנשים שאינם מעוניינים להעמיק בשיחות. הטיפול בביו-רסוננס, עוקף את הצורך בביטוי רגשי מילולי ופונה לזיכרון הטמון בגוף הפיזי.

יש קשר ישיר בין בריאות המעיים, רעלנים שאנו סופגים מהסביבה וגורמים פיזיים וסביבתיים  נוספים, לבין מערכת העצבים והבריאות הנפשית שלנו. ביכולתו של הביו-רסוננס לטפל גם בגורמים עקיפים אלו, אשר לא ניתנים לטיפול בשיחות".

קצת עליי

"אני דור שני להומיאופטים. אבי היה רופא וגם הומיאופט וגדלתי בבית שהטיפול האלטרנטיבי היה חלק מהיום יום שלנו. בנוסף, אני חובבת צילום, בעיקר בטבע".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להמשיך לתרום, ללמוד, להתקדם וליישם".

עצת זהב להצלחה: ״לא להסתפק במה שיש. תמיד להישאר סקרנים וערניים לחידושים בתחום עיסוקכם, להקפיד להתפתח ולשמור על מקום מוביל וחדשני״.

בקר אהרון 5, ת"א | 03-6436213 | אתר

לינדי שפירא
לינדי שפירא

 

אודליה אייזנברג

מנהלת אגף השכלה בעיריית פתח תקוה 
ומנהלת מכללת העיר פתח תקוה

איך הכל התחיל?

"הכל התחיל באמונה שלי שהכל אפשרי, שאם אני רוצה להגשים את חלומי, למען הגשמת חלומות של אחרים, היקום מתארגן כדי שזה יקרה. בצעירותי, שימשתי כרכזת קורסים של האוניברסיטה הפתוחה, במקביל ללימודיי לתואר השני בתקשורת ומדע המדינה. כבר אז ראיתי את ייעודי בהעצמת אנשים ובהגשמת חלומותיהם, להראות להם שאפשר. שמתי לי למטרה להקים מכללה של האוניברסיטה הפתוחה בעיר מגוריי פתח תקוה, ולנהל אותה. צמחתי מלמטה ורכשתי ניסיון לאורך השנים. שימשתי כיועצת לימודים אקדמיים וניהלתי מרכז ייעוץ והדרכה של האוניברסיטה. לפני 16 שנים, פניתי לסגן ראש עיריית פ"ת דאז, והצעתי לו להקים בעיר מכללה ולנהל אותה. הסתבר שהתפרצתי לדלת פתוחה. העירייה התכוונה להקים מכללה שתתן מענה לתושבי העיר המעוניינים בלימודים אקדמיים קרוב לבית. המכללה הוקמה יש מאין, וכיום לומדים בה כ-3,000 סטודנטים לתואר ראשון ושני של האוניברסיטה הפתוחה ויש לה כ- 1800 בוגרים".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"אהבת האדם, האכפתיות, לתת לכל אדם את היכולת לבטוח בעצמו ולהאמין שהוא יכול. הקשבה לצרכי הסטודנט, התאמת מסלול הלימודים ומתן שירות וליווי אקדמי לאורך כל הדרך".

קצת עליי

"אני אוהבת אנשים. אני משלבת רוחניות בפרקטיקה ומאמינה בקשר בין גוף לנפש ובחשיבה שיוצרת מציאות. אני סטודנטית נצחית בעצמי, למדתי והרחבתי את הידע שלי בתחומים שונים ומגוונים כגון: קואצ'ינג, הנחיית קבוצות, פסיכולוגיה חיובית, גישור, מנהיגות, שיווק, תדמית, סדנאות וקורסים רוחניים וטיפוליים. את כל הידע שצברתי במהלך השנים, אני משלבת בעבודתי. בנוסף, כחלק מאהבתי הגדולה להודו, אני מתנדבת בהעצמת קבוצות מטיילים בטיולי בוטיק ייחודיים להודו".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להמשיך בשליחותי בהעצמת אנשים ונשים. לאפשר לכל אחד לחזק את חוזקותיו ולהגשים את חלומותיו. להוות השראה לכך שעלינו לבטוח בעצמנו, להגדיר לעצמנו מטרות, להאמין שהכל אפשרי, לפעול למען השגתן ולהגשימן. לסייע לסטודנטים ללמוד ולהתקדם, ולפתוח מסלול התפתחות והגשמה".

עצת הזהב למתחילה: "האמינו בעצמכם, הכל אפשרי. תחלמו בגדול, תעיזו, תהיו חדורי מטרה והשמיים – אינם הגבול. Ask, believe – receive".

מכללת העיר פ"ת – שכונת הדר המושבות, פתח תקוה | 03-9271684 | פייסבוק

אודליה אייזנברג
אודליה אייזנברג

 

עו"ד אלה רודניק

בעלת משרד עורכי דין בתחום המקרקעין

איך הכל התחיל?

"בגיל 22 התקבלתי לעבודה במערכת בתי המשפט בתפקיד מנהלת ענף אמרכלות (קלדניות שופטים), מחוז תל אביב. עבדתי בתפקיד זה 7 שנים ובמהלך עבודתי במערכת בתי המשפט עשיתי תואר ראשון במשפטים ועברתי התמחות בבית המשפט לענייני משפחה אצל כבוד השופט פאול שטארק.

במהלך ההתמחות למדתי תואר שני באוניברסיטת בר אילן ובמהלכו ילדתי את בתי השנייה. לאחר קבלת רישיון עריכת הדין עבדתי במשרדי עורכי דין כשכירה במשך כשנתיים ובנוסף עבדתי על תיקים פרטיים. בתחילת דרכי עסקתי בתחום דיני המשפחה ולאחר שמיציתי את עיסוקי כעורכת דין שכירה במשרדים אחרים, החלטתי לצאת לדרך חדשה ופתחתי משרד עצמאי. כיום אני עוסקת בתחום המקרקעין על כל פניו: מכירה, קניה, שכירות, יד ראשונה, תמ"א וכד'. בנוסף אני עדיין עוסקת בתחומים מסוימים בדיני המשפחה כגון: הסכמי ממון, צוואות וירושות".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

"הייחודיות שלי הינה מתן שירות מקצועי, אמין ואדיב ללקוחותיי. אני מסורה לעבודתי וזמינה ללקוחות בכל עת. בנוסף, הייחודיות שלי מתבטאת בכך שמערכת היחסים ביני לבין הלקוחות הינה מקצועית מחד וחברית מאידך".

מה הצעתך לרוכשי דירה מקבלן?

"לפני כשנתיים נכנס שינוי בחוק לעניין שכ"ט עו"ד בעסקאות רכישה מקבלן. בעבר רוכש דירה חוייב בתשלום שכ"ט עו"ד בסך של 1.5%-2% בתוספת מע"מ עבור שירותיו של עו"ד מטעם הקבלן שמלווה את הפרויקט אך לא מייצג את הרוכש. לעיתים התשלום הגיע לסכומים גבוהים ומנע מרוכשים רבים אפשרות לשכור עו"ד מטעמם שייצג את האינטרסים שלהם מול הקבלן. השינוי בחוק הוביל להגבלת שכר טרחה של 5,000 ש"ח + מע"מ לכל היותר. לאור השינוי אני ממליצה לכל מי שרוכש דירה מקבלן, שיקפיד לשכור עו"ד מטעמו לבדיקת הסכם הרכישה ויגן על זכויותיו".

קצת עליי

"רגעי הפנאי המעטים מוקדשים לזמן איכות עם משפחתי ועם חברים קרובים במהלך סופי השבוע".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להמשיך לגדול ולצמוח ולהתמיד בייחודיות העסק במתן שרות מקצועי, אדיב ואמין".

עצת הזהב להצלחה: ״לא לפחד, להאמין בעצמך ואז השמיים הם הגבול!״.

הלוחמים 1, תל אביב | 03-6313398, 052-6399144 | פייסבוק

אלה רודניק
אלה רודניק

 

איילת אגמי


אדריכלית ומעצבת פנים

איך הכל התחיל?

"התחלתי כאישה עצמאית בעלת חנות לאומנות משגשגת עם חוג לקוחות גדול וזאת בזמן שאני עוברת הליך גירושין ועם 2 ילדים קטנים. מכורך הנסיבות נאלצתי לסגור את החנות ולעבוד בחברה ממשלתית, דבר אשר אפשר לי לטפל בילדיי. בעבודתי הכרתי אדם מדהים וחכם שייעץ לי לצאת וללמוד על מנת שאוכל להתקדם בחיים. בנוסף, הוא נתן לי טיפ ענק לחיים לא להיכנס למעגל של "אכלו לי, שתו לי, עשו לי, אלא תראי לעולם מה את שווה ועד כמה את חזקה" וכך היה, החלטתי שאני נרשמת ללימודי אדריכלות. לימים חוזה העסקתי הסתיים ונותרתי ללא עבודה, עם לימודים ושני ילדים שצריך לפרנס. כמובן שלא ויתרתי ונעזרתי בהוריי המדהימים שבלעדיהם כל זה לא היה קורה. תקופה ארוכה לא יצאתי ולא ביליתי, רק לימודים, שיעורים ומטלות הבית. ברגעים שנדמה היה כי הכול מתמוטט ילדיי חיבקו, תמכו, עודדו ונתנו לי להרגיש שאני האימא הכי טובה בעולם. היו שחשבו שהפכתי יהירה ולא הבינו שאני בחרתי לא לבזבז יותר מזמני על אנשים שפוגעים בי, אלא להיות רק בחברת אנשים שידעו להעריך ולהעצים אותי. עם הזמן ותוך כדי הלימודים, התחלתי לעסוק בעיצוב פנים ויצרתי לעצמי מעמד ושם בתחום העיצוב. עיקר עבודותיי מגיעות מהמלצות פה לאוזן".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

"אני בעיקר קשובה ללקוחותיי ולרצונותיהם וכך בעזרתם, אני בונה להם את בית חלומותיהם שהוא המקום הבטוח אליו חוזרים בסוף יום עבודה. בית שמכיל אותם, עונה לצרכיהם ונותן תחושה טובה. אני חיה ונושמת עיצוב, באתרי בניה אני כניצן פורח. מאמינה בלב שלם כי עיצוב זמין לכולם וזה לא חייב להיות יקר ומייגע, אך בהחלט חוויה שסופה הנאה רצופה".

קצת עליי

"סלבדור דאלי אמר בעבר "אני האיש הבר מזל בעולם. אני עושה את הדבר שאני הכי אוהב, לצייר, ומשלמים לי על זה…", כך בדיוק אני מרגישה, רק בתחומי. אני נהנית לראות איך ילדיי גדלו וגאה בהישגיהם. כמו כן, כיף לי לספר כי אהבה דפקה על דלתי ואני בזוגיות עם גבר שיודע להכיל להעריך ובעיקר להיות לי לחבר".

שאיפה מקצועית לעתיד

"הסלוגן שלי 'איילת אגמי אדריכלוצ', הצ' אשר מסמלת צמיחה ומעוררת שיחה. שואפת לצאת למסע עם מי שליווה אותי בתהליך ולהצביע על מבנים ולומר 'את זה אני בניתי'".

עצת הזהב להצלחה: ״אהבו את עצמכן, הייו נאמנות לעצמכן ומשם תפרצו קדימה. 
הקיפו אתכן באנשים מפרגנים ומעודדים ואל תבזבזנה זמן יקר עם  מי שאינם ראויים לכן״.

050-5595578 | פייסבוק

איילת אגמי
איילת אגמי

 

יוזמת ועורכת הפרויקט חן רוטנברג | צילום סם יצחקוב | איפור אומאי שטרית | שיער צחי אלמוג