Women's Power

נשים מובילות בתעשייה הישראלית | צילומים: סם יצחקוב
נשים מובילות בתעשייה הישראלית | צילומים: סם יצחקוב

לפניכם 12 נשים מובילות בתעשייה הישראלית, שהעניקו הצצה על הדרך שלהן להצלחה. השראה טובה!

88 שיתופים | 132 צפיות

 

ד"ר ענת גבאי

מומחית ברפואת עיניים ובעלת מרפאה משגשגת לרפואה אסתטית מתקדמת.

איך הכל התחיל?

"למדתי רפואה במסגרת העתודה האקדמית באונ׳ ת״א, ולאחר השירות הצבאי התמחתי ברפואת עיניים בבי״ח וולפסון. מאז ומתמיד אהבתי יופי ואסתטיקה ומצעירותי ציירתי ואף פיסלתי. לקראת גיל 40, נחרדתי לגלות קמטים בין הגבות. השתלמתי שנה תמימה בלימודי רפואה אסתטית מטעם אונ׳ בר אילן, כשכוונתי היתה ללמוד על מנת לטפל בעצמי.
עם הזמן, הגיעו המחמאות ובעקבות הביקוש הרב התחלתי לטפל בחברותיי ובנשים רבות אחרות אשר הגיעו מפה לאוזן. אז הבנתי את הצורך ואף את הפוטנציאל, והקמתי בנוסף למרפאת העיניים שלי, את המרפאה לרפואה אסתטית.
כיום, אני משתתפת בקביעות בכנסים והשתלמויות בינלאומיות, מנחה רופאים, ומשמשת כיו״ר הכנס השנתי לרפואה אסתטית, וכמזכירת האגודה לרפואה אסתטית בישראל".

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?
"כרופאת עיניים, מתנקזים אליי מטופלים, המחפשים פתרונות לא ניתוחיים כדי להעלים במהירות וביעילות שקעים, כהויות ושקיות מתחת העיניים, או מטופלים הזקוקים לתיקון הזרקות כושלות סביב העיניים.

לאורך השנים, שיכללתי את שיטות ההזרקה הקיימות, והתאמתי אותן לאזור העיניים, כך שהתוצאה נשארת מספר שנים רב. רכשתי מיומנות רבה בכל הקשור להזרקות בוטוקס, חומרי מילוי וחוטים נספגים בפנים בכלל, וסביב העיניים בפרט".

קצת עליי

"בת 55, נשואה + 6 ילדים, ותק של 30 שנה בתחום. אוהבת לקרוא ספרים, הצגות ולטייל עם בעלי וילדיי בעולם הרחב".

שאיפה מקצועית לעתיד

"לטפל ולהצעיר את איזור הצוואר. זהו אתגר לא פשוט, שאין לו פתרון טוב עד היום, לא בהזרקות, לא בחוטים ואפילו לא בניתוח. הייעוד הבא שלי הינו לפתח שיטות נוספות רפואיות שאינן ניתוחיות, להצערת הפנים ולטיפול בנזקי הגיל בעור הצוואר".

עצת זהב להצלחה: "האמיני בעצמך וביכולותייך, אל תהססי ללכת עד הסוף עם נטיות ליבך, ואף לשנות כיוון או מקצוע לאחר גיל 40".

קליניקות: רמת גן, גבעתיים | 052-2603272 ,03-6133474 | Dr. Anat Gabbay | אתר 

ד"ר ענת גבאי | צילום: סם יצחקוב
ד"ר ענת גבאי | צילום: סם יצחקוב

עו״ד מיכל מוזס

עורכת דין מגשרת ונוטריון. מנהלת המרכז הישראלי לישוב סכסוכים במשפחה.

איך הכל התחיל?

"את התואר במשפטים התחלתי בגיל 26 אחרי לימודים לתואר שני. מאז במשך 20 שנה אני פוגשת מספר זוגות בשבוע העוברים משבר בחיי הנישואין, לחלק מהם יהיה זה המשבר הקשה ביותר שיחוו בימי חייהם.  הניסיון הרב שצברתי מאפשר לי לראות כבר במפגשים הראשונים האם זהו משבר רגעי חולף או תחילתו של מסע גירושין מפרך. יעידו רבים מלקוחותיי שעד שלא שוכנעתי מעל לכל ספק סביר שאין דרך אחרת מלבד סיום הנישואין, לא אפעל לפתיחת תיק גירושין. מרגע שהחלטנו במשותף על התהליך אלחם בכל מאודי להשגת פסק דין או הסכם טוב, הוגן ומכובד עבור  הלקוח.

יחד עם זאת אינני שמה לי כיעד להשאיר את בן הזוג השני חסר כל וממורמר. אני גורסת שתבוסה מוחצת של הצד השני פוגעת בסופו של יום בלקוח שלי במשפחה ובילדיו ולכן אשאף  ככל שניתן להשלים את תהליך הגירושין כשבני הזוג נשארים ביחסים סבירים ואף יותר מכך. כבר בתחילת הקרירה המקצועית שלי הבנתי שאני עוסקת בתחום הגורם לי סיפוק והגשמה עצמית וכל תיק חדש הוא עבורי אתגר מקצועי ומוסרי".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

"משרד עורכי הדין שבבעלותי הוא משרד ייחודי המשלב ידע וניסיון בתחומי המשפחה, הנדל"ן  והיזמות העסקית , כל אלה מאפשרים לי להעניק ללקוחותיי פתרון משולב הכולל תמיכה משפטית  ועסקית וברבים מהמקרים גם תמיכה רגשית. בסיום התהליך אנחנו בונים במידת הצורך ולפי המקרה תכנית פעולה כלכלית המאפשרת ללקוח לצאת לדרך חדשה עם בטחון כלכלי מקסימאלי".

שאיפה מקצועית לעתיד

"בימים אלה ממש הקמתי את "המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה". המרכז כולל יועצים משפטיים ופסיכולוגים אשר נותנים מענה כולל לבני זוג המעוניינים להתגרש ללא מלחמה, הן הפירוד הפיזי, הכלכלי והן הסדרת המשמורת, הסדרי הראיה וכל מה שקשור לילדים. יש עו"ד ויש פסיכולוג  ויחד בונים מתווה שמתאים וייחודי לכל משפחה.

לצד חלומותיי המקצועיים היעד האישי, לאחר 5 מרתונים בעולם, תחרויות טריאתלון ותחרויות חצאי איש ברזל, הינו להמשיך ולהתחרות בענפי ספורט שונים ולהציב יעדים חדשים".

עצת זהב להצלחה: "המפתחות להצלחה בחיים התובעניים של המאה ה-21 לפי תפיסתי הינם איזון, מבט רציונאלי על החיים ואהבת אדם״.

יגאל אלון 159, תל אביב | 03-6446100 | אתר  

עו"ד מיכל מוזס | צילום: סם יצחקוב
עו"ד מיכל מוזס | צילום: סם יצחקוב

עו״ד מיה רשל ארבל

עו"ד מומחית בדיני משפחה- מייסדת המשרד בעלת ותק וניסיון מזה 20 שנה.

איך הכל התחיל?

"מתחילת לימודי המשפטים מצאתי עניין רב בתחום דיני המשפחה. התחום משלב ומגלם בתוכו צד משפטי מרתק לצד פן אנושי ייחודי בין תחומי המשפט השונים.

מראשית דרכי בחרתי להתמקצע בתחום על כלל ענפיו המגוונים:  ליטיגציה בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים, גירושין, משמורת ילדים, הסדרי שהות, אפוטרופסות, אבהות, מזונות, רכוש, איזון משאבים, ידועים בציבור, הסכמי ממון, גישור ודיני ירושות וצוואות".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"אני רואה את תפקידי כעורכת דין בתחום זה כייעוד. הניסיון, המיומנות והמקצועיות הובילו אותי להבנה כי טובת הלקוח מחייבת בראש ובראשונה הקשבה ויחס אישי. הקשבה ללקוח, לתהליך, תוך שמירה על טובת הילדים וראייתם כחלק מהמכלול.
הצלחה בתחום מחייבת רגישות מחד ועמידה בלתי מתפשרת על זכויות הלקוח מאידך תוך התאמה אישית לכל לקוח ומתוך אמונה אמתית כי הצדק צריך שיעשה ויראה.

הלקוח מגיע אלי בשלב מורכב בחייו ואני מייצגת אותו במקצועיות ובנחישות אך עם זאת ברגישות המתבקשת המתבטאת בתמיכה ובהכוונה.
ישנה חשיבות רבה לפנייה לייעוץ בשלב ראשוני שכן שלב זה מכתיב, על פי רוב, את המשך הדרך.
אני מאמינה שכל אדם ראוי לייצוג מקצועי ולכן אני תורמת מהידע והניסיון שלי לייצג אף אנשים גם כאשר ידם אינה משגת.
הגישה אשר אני מביאה עמי בתחום הנה יעילה ומשרתת את טובת הלקוח תוך שמירה על הדיסקרטיות המתבקשת".

קצת עליי

"אני נהנית לבלות זמן עם אנשים היקרים לליבי ולכן מבלה עם  משפחתי, בנותיי וחבריי. אני חובבת טיולים, קריאה וצפייה בסרטים. אני מקפידה על צעדות וריצות על שפת הים מספר פעמים בשבוע שכן אני מאמינה ב"נפש בריאה בגוף בריא".

שאיפה מקצועית לעתיד?

"להמשיך לצמוח ולהתפתח בעבודתי ולסייע ללקוחותיי מתוך יושרה מקצועית ושאיפה למקסם את טובתם".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: "ידע הוא מקור כוח ויש להמשיך ללמוד, לחקור ולהעמיק בתחום העיסוק, תוך התמדה ושאיפה למצוינות ולהצלחה. להקשיב לאדם שמולך, להבין את צרכיו וציפיותיו.דבר אחרון אך לא פחות חשוב לא לשכוח להיות נאמן לעצמך ולאמונתך".

מגדל ב.ס.ר 3 (קומה 21) רחוב כנרת 5 , בני ברק | 054-2415112 ,03-5788770 | arbel_maya@yahoo.com

עו"ד מיה רשל ארבל | צילום: סם יצחקוב
עו"ד מיה רשל ארבל | צילום: סם יצחקוב

עו"ד גליה גרימברג

בת 40, נשואה+2, עו"ד בתחום מיסוי עירוני ונדל"ן.

איך הכל התחיל?

"כילדה תמיד אהבתי את עולם המשפט, וכאשר הגיעה העת לבחור את מסלול הלימודים האקדמאיים היה לי ברור שאלמד משפטים – זאת למרות שכבר באותה התקופה התחרות בשוק היתה קשה והפרנסה בתחום לא היתה מובטחת.

אל תחום המיסוי העירוני הגעתי במקרה, ודווקא שם העבודה היום יומית בהפחתת מיסים ובדיקת תקינות החיובים שהוטלו ע"י הרשויות המקומיות, עבודה אשר לעיתים הרגישה סיזיפית ולעיתים אף דון קישוטית, היא שגרמה לי להרגיש שאני במקום הנכון. היכולת לגרום להשבת כספים לאזרח בגין חיובי יתר טומנת בחובה סיפוק מקצועי רב".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"עד לפני שנה הייתי בעלת משרד שמנה שמונה עו"ד. המשרד שהתמחה במיסוי עירוני, הוקם בשנת 2006, כמשרד קטן, גדל במהלך העשור האחרון והיה לאחד המובילים בתחום. המשרד, ייצג את: מדינת ישראל, בנקים, חברות בניה, חברות קמעונאיות וגופים מסחריים שונים בסוגיות הקשורות בארנונה והיטלי פיתוח מול הרשויות המקומיות בכל רחבי ישראל. ואולם, למרות הצמיחה דווקא אני חשתי שאני מתרחקת, בעל כורחי, מלב העשייה המשפטית. כמי שעומדת בראש המשרד נדרשתי יותר ויותר לעסוק בתחומי ניהול העובדים ופחות בעשייה בשטח.

לפני כשנה, לאחר לבטים רבים, החלטתי לעזוב את המשרד וזאת על מנת שאוכל לגבש יעדים ומטרות מקצועיות נוספות וחדשות, תוך חזרה ללב העשייה המשפטית.

כיום אני ממשיכה לייצג בהליכים בפני בית המשפט העליון ומתמקדת  בטיפול וייצוג בתיקים מורכבים ו/או מאתגרים מקצועית. השינוי שעשיתי בחיי המקצועיים מקנה לי איזון טוב ונכון יותר. היום אני מעניקה שירותים משפטיים, כמשרד בוטיק, תוך מתן יחס אישי יותר ללקוח".

שאיפה מקצועית לעתיד?

"השאיפה המקצועית שלי היא להמשיך ולהשפיע כעורכת דין ולשלב בעתיד את העשייה המשפטית גם בעבודה באקדמיה ואולי אף ברשות השופטת".

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

"מאז ומעולם הבישול היה לי כמקום מפלט לשחרור קיטור ויצירה חדשה. לצד הבישול יש לי אהבה גדולה לספרים. בימים אלו אני מסיימת את 'בבוא השעה', ספרו השישי והמצוין של ג'פרי ארצ'ר בסידרה 'דברי ימי קליפטון'".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: "להעז ולא לפחד מכישלון כי בלי התעוזה בוודאות גם לא תגיע ההצלחה".

האודם 6 פתח תקווה | 03-7515566 | log.galia@gmail.com

עו"ד גליה גרימברג | צילום: סם יצחקוב
עו"ד גליה גרימברג | צילום: סם יצחקוב

 

סנדרה חליוה

מעצבת פנים (44), נשואה + 3, בעלת משרד לתכנון ועיצוב פנים בת"א.

איך הכל התחיל?

"הוריי עסקו מאז ומתמיד בתכנון ועיצוב וגם בבית סבתי היתה חשיבות לפרטים הקטנים ולאומנות. במהלך השנים קיבלתי המון פרגון ומחמאות לעיצוב ביתי, העסק שלי ואפילו בתור ילדה הייתי מבזבזת את דמי הכיס שלי על פריט לחדר או לבית. עוד לפני שהקמתי את המשרד שלי בת"א, הקיים כבר 16 שנה, היה לי קטלוג שלם של פרוייקטים שעשיתי עבור חברים ומכרים.

בעשור האחרון חלה תפנית מדהימה בענף התכנון והעיצוב והשימוש בליווי מעצב צמוד הפך להיות שכיח ומצרך חובה כמעט בכל בית. הפקת 'אירוע' השיפוץ הפכה למצרך חיוני ובעקבות זאת העסק גדל מאוד, יחד עם המון יוזמה ותשוקה, משרדי הפיק פרויקט ועוד פרויקט תוך ציפייה מתמדת לדבר הבא. עם השנים אספתי לצידי אנשי מקצוע מובילים ואיכותיים עם אכפתיות ללקוח ונתינה אינסופית. אני רוצה שלאנשים יהיו בתים יפים, שיהיה להם נעים לחזור הביתה ושירגישו שהם מגיעים למקום מפלט בסוף יום מטורף. כיום יש מאחוריי מספר לא מבוטל של בתים מרגשים ולצידם חברים שנשארים איתי לחיים".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"אחד מעקרונות הדגל שלי הוא להיות קשובה לצרכי הלקוח, להשקיע זמן בלהכיר אותו ובללמד אותו את האופציות והמגמות העיצוביות הקיימות בארץ ובעולם ולזהות מה מרגש אותו. ברגע שהלקוח מבין לאיזה מסע הוא נכנס, נוצר אמון שהוא כלי עבודה משמעותי בארגז הכלים של העסק שלי. אני תופרת ללקוח חליפה בהתאמה אישית שנכונה ומסוגננת עבורו. חשוב לי כמעצבת להוביל בתהליך ולתת את הטון, אך באותה עת להקשיב לרצונות וחלומות של לקוחותיי".

שאיפה מקצועית לעתיד

"אני מקימה מותג משלי לעיצוב הבית שיכלול פריטים ייחודים להלבשת הבית, ריהוט ואביזרים נלווים. המיזם השני שלי הוא להפוך את MELISSA GARDEN DESIGN חברה לתכנון והקמת גינות שבבעלותי, לחברה מובילה בארץ לתכנון ועיצוב החוץ לבית".

קצת עליי

"טוטאלית! חייבת לעשות הכל עד הסוף. אוהבת לבלות עם בעלי וילדיי, לקרוא, ללמוד, לפנטז ולהעניק לאחרים, מבלי לחשוב מה אקבל בתמורה".

עצת זהב להצלחה: ״לאהוב את מה שאת עושה! תשוקה לתחום עיסוקך, מחוללת ניסים וממגנטת אנשים להצטרף אלייך למסע. נחישות תגרום לך לטפס ולהשיג מטרות. הקשיבי לעצמך אך במקביל תלמדי ללמוד ולספוג מאחרים״.

הנחושת 10, תל-אביב | 03-5249281, 052-6020622 | אתר | sandra haliva – interior design

סנדרה חליוה | צילום: סם יצחקוב
סנדרה חליוה | צילום: סם יצחקוב

עו"ד לינדה אללי

עו"ד לענייני משפחה והוצאה לפועל.
איך הכל התחיל?

"לאחר שנת שירות לאומי התחלתי ללמוד משפטים וכסטודנטית עבדתי במשרד עו"ד בנתניה שעסק בתחום הפלילי ומשפחה. בגיל 23 עם סיום התואר במשפטים, המשכתי בהתמחות באותו המשרד ולאחר קבלת רישיון עריכת הדין פתחתי משרד משלי ברח' רמז 13 בנתניה, במהלך השנים התרחבתי וכיום מועסקים תחתי צוות עו"ד. החלטתי להתמחות בתחום דיני משפחה והוצאה לפועל מתוך תחושת שליחות נאמנה ללקוחותיי ומהר מאוד הבנתי כי תחומים אלה משקפים את אישיותי כלוחמת צדק".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"משרדי הינו דינמי ומקצועי המספק שירותיו לאנשים פרטיים, חברות, קבלנים, אנשי בטחון, שוטרים ולקוחות מכל המעמדות בכלל. הקמתי מחלקה להוצל"פ הפועלת לביצוע הסדרים ומחיקת חובות ללא צורך בהליך פשיטת רגל בתכנית ממוצעת בין חודשיים לארבעה חודשים בלבד לפתיחת דף חדש ללא חובות והגבלות.

שאיפה מקצועית לעתיד?

"להקים חברה ארצית להבראת חייבי הוצאה לפועל ממשברים כלכליים בזמן קצר".

מקרה מיוחד שזכור לך?

"איש עסקים אשר נקלע לחובות בסך מיליוני שקלים פנה לעזרתי לחלצו מהחובות. התחלתי לבצע בעבורו הליך הסדר נושים וחובותיו לעשרות נושים בסך של למעלה מ- 15 מיליון ₪ נסגרו בהסדרים בסכום של פחות מ-150 אלף ₪. כדוגמא, תיק הוצל"פ בעבור חוב לבנק בסך
4.5 מילון ₪ נמחק כליל ללא כל תשלום לבנק וזאת על פי בקשה שהגשתי ללשכת ההוצל"פ, בה קיבל הרשם את טענתי כי יש למחוק את התיק לאור אי פעילות הבנק מעל שנתיים הואיל והחוב איננו משמש כקופת חסכון של הזוכה וצבירת ריבית אסטרונומית תוך פגיעה ממשית בחייב.

מקרה נוסף הוא ייצוג גבר בהליך גירושין שאשתו בגדה בו ונכנסה להריון מהמאהב, הצלחתי להעביר את המשמורת המלאה לידי הבעל, כשאישה נלחמה על משמורת מלאה בשבילה במטרה להרחיק את הילדים מימנו ולגבות מזונות גבוהים מהרגיל. הדבר מהווה תקדים משפטי מאחר ונהוג לתת משמורת מלאה לגבר רק במקרים חריגים".

קצת עליי

רווקה בת 31. התחלתי את הקריירה בגיל צעיר ושואפת לבנות עוד הרבה חלומות.

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: ״מקצועיות ויושר הוא מתכון מוביל להצלחה, לאושר הלקוח והאושר הפנימי שלך מכל עושר בעולם״.

אתר 

עו"ד לינדה אללי | צילום: סם יצחקוב
עו"ד לינדה אללי | צילום: סם יצחקוב

עו"ד קרוליין עידן

עורכת דין ומגשרת מוסמכת, מתמחה בענייני משפחה ומקרקעין.

איך הכל התחיל?

"מגיל צעיר תכונות כמו חריצות, התמדה, יושרה, נחישות ועמידה על עקרונתיי ללא מורא היו מנת חלקי ועל פיהם פעלתי. תכונות אלו גרמו לי למוטיבציה רבה ורצון להצליח, ועל אף האתגרים הייתי ממוקדת מטרה להגשים את חלומי. מקצוע זה מהווה שליחות עבורי, אני לא אשכח את הלקוחה הראשונה שאמרה לי "קרול, תודה על כל מה שעשית עבורי ועבור ילדיי, אני יוצאת לדרך חיים חדשה". אז באמת הבנתי שאני נמצאת במקום הנכון וממלאת את השליחות בהצטיינות.

מאז שהתחלתי לעסוק במקצוע, העשייה שלי גדלה ומתפתחת תוך כדי תנועה, אני מצליחה להביא מניסיוני האישי והמקצועי עבור לקוחותיי את התוצאות הטובות ביותר עבורם, תוך שאני מתעמקת בכל תיק ותיק לפרטי פרטים וזה מה שמוביל להצטיינות ולהישגיות גבוהה במיוחד".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"'אין חכם כבעל ניסיון', הניסיון מתבטא בהיותי אם יחידנית שחוותה את הליך הגירושין על כל המשתמע מכך. אין ספק שהליך הגירושין נותן אותותיו בכל רבדי החיים באופן יומיומי, ומצריך הסתגלות, אינטלגנציה רגשית והבנה מעמיקה. לאלו נוספו ניסיוני המקצועי שכן התמחיתי ועבדתי כשכירה במשרדים מובילים בארץ בתחום מעמד אישי ומקרקעין, במהלך שנות עבודתי ייצגתי בתיקים מורכבים בעלי עניין ציבורי, ובתיקים בהם נדרשתי לחשיבה יצירתית וידע נרחב ולכן היה מתבקש הדבר, שאצא לדרך עצמאית ואפתח משרד פרטי.

לקוחותיי מקבלים במשרדי את העוגן לו הם זקוקים בהתאם לנסיבות, לצד שירות מקצועי שבו הלקוח בראש סדר העדיפויות, ומקבל שירות בכל עת על מנת לשמור על האינטרסים שלו, גם אם זה מצריך שיחות ופגישות מעבר לשעות העבודה, הלקוח מוצא אצלי תמיד אוזן קשבת, מענה ופתרון".

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

"אין לי כאלה. ואם יש אז ספורט זה לגוף ולנפש".

שאיפה מקצועית לעתיד?

"להתפתח במקצוע, להעצים ולעזור לכמה שיותר אנשים, להשרות ללקוחותיי את הביטחון הנדרש ברגעי משבר, להמשיך ולהוביל כל תיק ותיק לפתרון המשפטי הטוב ביותר היצירתי ביותר בהתאם לנסיבות. ולהאיר בדרכי שלי כפנס באפלה בה הם נמצאים".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: ״מקצועיות, יושרה, התמדה, נחישות״.

שד' מנחם בגין 37, בית רובינשטיין (קומה 2), תל אביב | 050-9988814 | קרוליין עידן משרד עורכי דין

עו"ד קרליין עידן | צילום: סם יצחקוב
עו"ד קרליין עידן | צילום: סם יצחקוב

ד"ר אלה אגוזי

מומחית לרפואת עור ובעלת קליניקה לרפואת עור אסתטית.

איך הכל התחיל?

"כבר בתמונות הילדות שלי רואים כמה נמשכתי לתחום היופי: מתאפרת, מודדת בגדים ומתנסה בשלל תסרוקות – לא רק בפורים. במהלך השנים גיליתי שלהופעה החיצונית יש השפעה משמעותית על ההצלחה שלנו, בכל תחומי החיים.
כשאישה מטופחת וייצוגית מחייכת אלייך מהמראה – את מקרינה לסביבה ביטחון ויש לך דרייב להגיע הכי רחוק שאפשר.

באופן טבעי, בחרתי לתרגם את האהבה שלי למקצוע: מומחית לרפואת עור ולאסתטיקה רפואית, בוגרת הטכניון ובית החולים רמב"ם בחיפה. כלקוחת הקליניקה שלי, את נהנית מפתרון רפואי מקצועי (ללא התערבות כירורגית פולשנית), המעניק לך תוצאות מרשימות – בדיוק כמו שרצית".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"בעיני, היופי האמיתי טמון במראה טבעי ומעודן. לכן, אני מתאימה לכל לקוחה את הטיפול האסתטי האפקטיבי והבטוח ביותר, מתוך מגוון הטיפולים בקליניקה:

• פילינג רפואי – קילוף עור במספר דרגות, לטיפול אפקטיבי בכתמי פיגמנטציה ואקנה, לשיפור קמטוטים ולחידוש מראה העור.

• הזרקות בוטוקס – לעידון קמטי ההבעה באזורי המצח, בין הגבות וצדי העיניים.

• מילוי קמטים ועיצוב שפתיים בחומצה היאלורונית – באמצעות מוצרי האיכות Vycross Fillers של חברת Allergan, המעניקים תוצאות טבעיות לאורך זמן.

• חוטים רפואיים – הפתרון האולטימטיבי לשיפור מרקם העור וכן להרמה, מיצוק ומתיחה של אזורי הגבות, הלחיים, קו הלסת והצוואר – ללא צורך בניתוח".

קצת עליי

"מעבר לשעות העבודה בקליניקה, אני מפיצה את בשורת הטיפוח במסגרת הרצאות מקצועיות,  הנחיית רופאים לטיפולי  אסתטיקה רפואית, ובניהול הפורום לרפואה אסתטית בפורטל תפוז.

על מנת להעניק ללקוחותיי את התוצאות המקצועיות ביותר, חשוב לי להתעדכן בטכנולוגיות החדשניות בתחום האסתטיקה הרפואית – במסגרת השתלמויות וכנסים בינלאומיים".

עצת זהב להצלחה: ״נכון, לא תמיד קל להקדיש זמן לעצמך, אך אני ממליצה לך: אל תחכי.
טיפול אסתטי רפואי בגיל מוקדם, מסייע במניעת קמטים וביצירת מראה עור חיוני ובריא.
במציאות המאתגרת שלנו – זאת ההזדמנות שלך ליהנות מתחושת נשיות ומסיפוק אישי אמיתי״.

לאן 5, רמת גן | 053-9900313 | אתר drellaegozi

 

ד"ר אלה אגוזי | צילום: סם יצחקוב
ד"ר אלה אגוזי | צילום: סם יצחקוב

עו״ד אריאלה (אנג'לה) פלד

עו״ד ונוטריון, בת 46 גרושה + 2, עוסקת בדיני משפחה, מייצגת בביה״מ לענייני משפחה, בבית הדין הרבני ובערכאות ערעור. בעלת תואר ראשון בכלכלה וראיית חשבון מאוניברסיטת חיפה, ותואר במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

איך הכל התחיל?

"מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי להיות עורכת דין בכדי להשכין צדק בעולם. אני רואה את היופי בפשטות, מאמינה שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, שהאמת תמיד מנצחת והצדק יוצא לאור.

בגלל אילוצים ונישואים למדתי כלכלה וראיית חשבון, עבדתי כמפקחת מס הכנסה כעשור, אך הרצון ללמוד משפטים המשיך לבעור בעצמותיי והחלטתי להגשים את החלום וללמוד משפטים בלימודי ערב, במקביל לעבודתי וגידול הילדים. עם קבלת הרישיון הנכסף, מהר מאוד הבנתי שאעסוק בתחום המשפחה מתוך תחושת שליחות ורצון להחזיר לאנשים את חייהם, ולשחררם לחירות".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

"קשת רחבה של יכולות, הרמוניה בניגודים; אני ראלית ורוחנית, מגשרת מכילה ולוחמת קשוחה. נהנית לנהל תיקים במהירות, יעילות ונועם, אף להכיל את הצד השני כשזה מתאים לאינטרס הלקוח ובאותה קלות מתאימה את עצמי לניהול מלחמה ארוכה בנחישות ועוצמה. מדובר במשרד "בוטיק", המתאים אסטרטגיה לכל לקוח בהתאם לנסיבות, בשקיפות מלאה מול הלקוח לאורך ההליך, כאשר טובתו וטובת המשפחה נבחנת תוך שימת דגש על היום שאחרי הגירושין. אני נהנית לראותם חוזרים לחייך ולפרוח. אני לומדת טיפול בשיטת הטרילותרפיה,  המסייע לי להבין את הצרכים של לקוחותיי ולהכילם".

מקרה שזכור לי במיוחד

"ערכתי עבור לקוחה מו״מ ארוך ומתיש שבסופו הבעל אמנם חתם על ההסכם המיוחל, אך הצדדים חזרו לחיות יחד מבלי לאשר את ההסכם בביה״מ. תוך זמן קצר העניינים הסתבכו שוב והבעל תבע גירושין בבית הדין הרבני כשהאישה לא היתה מיוצגת.

בית הדין העביר את המשמורת על שני הקטינים לאב והלקוחה חזרה למשרדי. לאחר 3 שנות מאבק ושתי עתירות לבג"ץ הצלחתי להחזיר את הקטינים לאימם".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להרחיב את הפעילות באזור המרכז. בנוסף אני אוהבת קהל ומרגישה נוח על הבמה, חושבת על המדיה; טור בעיתון, פינה ברדיו ואולי טלוויזיה".

עצת זהב להצלחה: ״עשייה צריכה לבוא מתוך אמונה בדרך, באהבה ומכל הלב. אל תדאגו לפרנסה שלי ותתחתנו רק מאהבה!!!״.

הנגב 2/20 נהריה | 04-9824902

עו"ד אריאלה (אנג'לה) פלד | צילום: סם יצחקוב
עו"ד אריאלה (אנג'לה) פלד | צילום: סם יצחקוב

עו"ד ומגשרת נורית מנחם

מתמחה בליטיגציה אזרחית ומשפחה.

איך הכל התחיל?

"התחלתי מהחוג לפסיכולוגיה כשסברתי שזה ייעודי. אך לחיים יש חיים משל עצמם. עקב רציחתה של אחותי בפעולת איבה, משפחתי נאלצה להתמודד מול סוגיות משפטיות קריטיות הקשורות בבנותיה. מבחינתי זה היה המפנה. לא אהבתי את חוסר האונים והתלות במערכת מורכבת. אז הלכתי ללמוד משפטים והתמחיתי במשרד יהודה רווה ושות'. ליטיגציה היא חוד החנית של המקצוע והיה לי ברור שזה ייעודי. היום אני בהחלט יודעת להיות פֶה גם למי שלא יודע לשאול ואם הטבתי במשהו קטן את חייו של מישהו – דייני".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

"אהבה זה כל הסיפור והמפתח לכל דבר שאני עושה בחיי. הבערה הפנימית מובילה את עבודתי. אם לא הייתה בי אהבה לחוק, למשפט, לאנשים, לא הייתי שורדת כאן. נלחמת למען האנשים שלי, לא לפני שאני מושיטה ידי לשלום. מבחינתי לא יקוב הדין את ההר. מאמינה גדולה בפשרות. אין מקום לנהל הליכים עד אין קץ. שאלה מהגמרא: "במה הארכת ימים אמר לו: ותרן הייתי בממוני". רוצה לומר – צריך לדעת להתפשר. לשחרר הלאה את המתדיינים לחייהם. כל אנרגיה שלילית שנשארת באוויר מזיקה לנו. אני מגשרת משנת 2005 וכל פעם מחדש מופתעת לגלות עד כמה אנשים נכונים להתפשר בסופו של דבר. פסק דין לא בהכרח טוב יותר מפשרה".

מקרה שזכור לך במיוחד

"זה התחום בו המציאות עולה על כל דמיון. ממקרים של מסורבות גט מסיבות הזויות ותביעות גירושים שיוצאות מכל פרופורציה הגיונית, ועד תביעות חוזיות, כספיות בהם אנשים לקחו לעצמם את החירות לפרשנות יצירתית של החוק, וזאת בלשון המעטה".

איך את מנצלת את רגעי הפנאי שלך ?

"לאחרונה למדתי לתופף על דרבוקה ואני מאוד אוהבת את הצלילים הבוקעים מהכלי הזה, אוהבת מוסיקה, ריקוד, ים, ספרים, כל מה שמרומם את הנפש".

מה המטרה הבאה שלך?

"עולם המשפט הוא ייעודי ובו אני רוצה להתקדם. להשפיע, לגעת בחייהם של אנשים. זו שפת החיים ואותה אני רוצה ללמוד. רוצה לקרוא כבר את הפרק הבא בחיי. מהמקום שאני באה אהבה והגשמה היא הדרך היחידה, אין משמעות לפחד, הכל מתגמד מול ההבנה שהכל יכול להסתיים בְּאִבְחָה אחת, אז אם כבר לחלום שיהיה בגדול ובאהבה גדולה. חיים פעם אחת מסתבר".

עצת זהב להצלחה: "אם לא הייתה בי אהבה לחוק, למשפט, לאנשים, לא הייתי שורדת
כאן. נלחמת למען האנשים שלי, לא לפני שאני מושיטה ידי לשלום. מאמינה גדולה בפשרות.
אין מקום לנהל הליכים עד אין קץ. צריך לדעת לסיים תיקים".

ויצמן 2, תל אביב | 072-2415666 | אתר  

עו"ד ומגשרת נורית מנחם | צילום: סם יצחקוב
עו"ד ומגשרת נורית מנחם | צילום: סם יצחקוב

עו"ד דפנה זיס

עורכת דין ומגשרת בדיני המשפחה והירושה.מומחית לדיני המשפחה והירושה של ארה"ב. בעלת משרד מוביל בדיני המשפחה ואמא לשתי בנות.

איך הכל התחיל?

"ההתמחות הספציפית שלי בדיני המשפחה התחילה דווקא בתקופה החשוכה בחיי – כשמצאתי את עצמי כאמא לשתי בנות קטנות בעיצומם של הליכי גירושין במדינת ניו יורק. שילמתי "הון עתק" לעורכי דיני הניו-יורקים אך למרות היותי עורכת דין ישראלית מנוסה ובעלת רשיון עריכת דין בניו- יורק, לא תמיד הבנתי מה בעצם הם עושים בשבילי. לאחר שנה החלטתי לפטר את עורכי דיני הניו-יורקים ולייצג את עצמי. הופעתי לדיונים בבית המשפט בניו יורק בשני כובעים: כצד המתדיין – האמא, האשה, וכעורכת הדין המייצגת אותה.

כך למדתי, על בשרי, את הדינמיקה הרגשית והמשפטית של דיני המשפחה. במקביל לניהול התיק האישי שלי התחלתי לייצג לקוחות נוספים וכך בניתי את משרד עורכי הדין שלי בניו יורק שהתמחה באופן בלעדי בדיני המשפחה. עם שובי לישראל עם שתי בנותיי בשנת 2009 ולאחר 12 שנים בניו-יורק היה לי ברור שמקומי הוא בתחום דיני המשפחה בישראל".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"אני בעלת נסיון פראקטי עשיר ומומחיות ייחודית בישראל – בדיני המשפחה של מדינות ארה"ב ועל כן בעלת יכולת ייחודית לטפל בהליכים של זוגות בעלי זיקה לארה"ב.

מאחר שחוויתי בעצמי את המשבר הקשה הזה שנקרא גירושין, יש בי יכולת אמיתית להבין את התהליך שחווים לקוחותי, גברים ונשים כאחד, ולגלות רגישות, סובלנות ואמפטיה למצבם. יחד עם זאת אני אדם מאד פראקטי ולכן בכל מקרה בו ניתן ליישב את הסכסוך בדרכי פשרה אני דוחפת לשם בכל הכוח. כשלא ניתן ליישב את הסכסוך בהסכמות – אני נלחמת כ"לביאה" למען לקוחותיי, כפי שנלחמתי כ"לביאה" בתיק האישי שלי, במטרה להשיג בעבורם את התוצאות הטובות ביותר".

שאיפה מקצועית לעתיד?

"להמשיך לעמוד בראש משרד עורכי דין מוביל בישראל בתחום דיני המשפחה ולהמשיך לראות את החיוך המסופק של לקוחותיי בסיומו של המסע שעשינו יחדיו".

מקרה מיוחד שזכור לך?

"כל לקוח מביא עימו חיים שלמים. אחד הדברים שמחזקים את תחושת השליחות שלי הם הלקוחות שהגיעו אליי ברגעי משבר ויצאו בסופו של התהליך לדרך חדשה, בריאה ועוצמתית מקודמתה".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: ״לא לפחד, להאמין בעצמך ולעשות, לעשות, לעשות״.

רחוב הברזל 31, רמת החייל, תל אביב | 03-7366769/4 | אתר  

עו"ד דפנה זיס | צילום: סם יצחקוב
עו"ד דפנה זיס | צילום: סם יצחקוב

עו״ד רבקה שחר

עורכת דין בעלת משרד המתמחה בנדל"ן, הוצאה לפועל ופשיטות רגל.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים דירה?

"ראשית על הקונה לבצע בדיקה משפטית רצוי לפנות לעו"ד שיבצע את הבדיקה המשפטית שהתמחותו היא במקרקעין. בדירה יד שנייה יש לבדוק היכן רשומות הזכויות ולבדוק שאין רישום הערת אזהרה ו/או הערה ו/או עיקולים ו/או שיעבודים לטובת צד ג', יש לבדוק שהזכויות בנכס רשומים על שם המוכר ושהבעלות היא של מי שמציג את עצמו כבעל הנכס. חשוב לבדוק האם קיימת משכנתא לטובת הנכס ומה גובה המשכנתא ורצוי לבדוק גם את סביבת הנכס, גנים בתי ספר ושירותים.

בקנייה של דירה מקבל"ן צריך לבדוק ממי קונים את הדירה, לוודא מה מצב החברה שמוכרת ומי חותם על הסכם המכר, מיהו הקבלן המבצע שיבנה את הפרויקט, לברר מה יהיה הפיתוח הסביבתי, הכי חשוב איך תבטיחו את כספכם במידה ויהיו בעיות בהשלמת הפרוייקט ומהי הבטוחה בהתאם לקבוע בחוק שיספק הקבלן (לאחר שנת 2008 בעקבות פרשת חפציבה, שונה החוק, ובהתאם לאמור בחוק רוכש ששילם 7% משווי הנכס הקבלן מחויב לספק לו בטוחה), לוודא שהדירה תהיה דומה להדמיה שראיתם בטרם הרכישה ובמקרה של איחור במסירה מה ניתן כפיצוי מהקבלן".

אילו תנאים צריכים להתקיים על מנת שיאשרו לבניין תמ"א 38?

"תמ״א 38 הינה תוכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה. תמ״א 38 חלה גם על מבנה מגורים וגם על מיבנים לשימושים אחרים. קבלת זכויות בנייה מכח התוכנית כפופה לאישור הועדה המקומית לתכנון ולבנייה. תנאים לקבלת תמ״א 38 בניינים שניבנו עפ"י היתר בניה לפני ה-1.1.1980, בניינים הגבוהים משתי קומות, מבנים ששטחם גדול מ-400 מ"ר, מבנים שההיתר לבנייתם ניתן לאחר ה-1.1.1980 אם נקבע שלא נבנו עפ"י תקן ישראלי 413".

ספרי על מקרה מיוחד שייצגת

"ייצגתי לקוח שהגיע למשרדי לאחר שחתם על זכרון דברים למכירת נכס והתחייב לחתום על הסכם מכר מחייב בתוך 10 ימים. לאחר פגישה עם הלקוח וקבלת העתק מזכרון הדברים ביצענו בדיקה משפטית ונתברר, כי החברה המשכנת לא העבירה את הזכויות על שמו של המוכר למעלה מ 10 שנים, פנינו לחברה המשכנת ונתברר, כי החברה המשכנת פשטה את הרגל ולאחר איתור משרד העו"ד שמטפל בהעברת הזכויות מטעם בית המשפט, התחלנו לפעול להעברת הזכויות על שמו מהחברה המשכנת ורשות מקרקעי ישראל לטאבו, השגנו את כל המסמכים הרלוונטים, המוכר חתם על הסכם מכר ובתוך פחות מחודש הועברו הזכויות של המוכר על שמו בטאבו".

האם קבלת דירה בירושה מהווה עסקת מקרקעין שמצריכה תשלום מס?

"דירה בירושה אינה עסקת מקרקעין ואינה מצריכה תשלום מס. משאין מדובר במכירת מקרקעין – הרי שלא קמה חבות במס בגין העברת הזכויות מין המוריש ליורש וניתן לרשום את הדירה ללא צורך בהשגת אישורי מיסים".

"המשרד הינו משרד בוטיק השם דגש על מקצועיות ללא פשרות, רמת שירות גבוהה, יחס אישי ומשפחתי ללקוחות וזמינות גם לאחר שעות העבודה.
במסגרת עבודתי אני אוהבת במיוחד לטפל בתיקים מאתגרים ומעניינים שאינם פשוטים, הסיפוק הגדול ביותר הוא כאשר הלקוח מקבל את התוצאה הרצויה.
אני מאמינה שאין דבר שיובא לשולחני שלא יהיה ניתן לטפל בו במקצועיות ראויה על מנת  להביא את התוצאה הטובה ביותר לשביעות רצון הלקוח״.

הנרייטה סולד 1, באר שבע | 08-9105155, 052-3413328 | riki2312@walla.co.il

עו"ד רבקה שחר | צילום: סם יצחקוב
עו"ד רבקה שחר | צילום: סם יצחקוב

 

יוזמת הפרויקט, עורכת ומפיקה חן רוטנברג | צילום סם יצחקוב | איפור איילת שמעוני במוצרי YSL, אומאי שטרית | שיער צחי אלמוג