Women's Power

11 נשים מובילות בתעשייה הישראלית
11 נשים מובילות בתעשייה הישראלית

11 נשים מובילות בתעשייה הישראלית, שהעניקו הצצה על הדרך שלהן להצלחה. השראה טובה!

88 שיתופים | 132 צפיות

 

סאני שייקיס – 
עורכת דין בתחום הפלילי

איך הכל התחיל?

"ההחלטה ללמוד משפטים היתה מאוד ברורה וטבעית עבורי. כבר במהלך הלימודים הבחנתי בכך שהתחום הפלילי מושך אותי מאוד וגם מתאים למי שאני. משם הדרך היתה ברורה. התמחתי בתחום הפלילי בבית המשפט לנוער, עבדתי כשנתיים במשרד שעוסק בתחום הפלילי ולאחר מכן יצאתי לעצמאות והקמתי את המשרד שלי".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"אני שחקנית נשמה. אני נלחמת. אני לא מוותרת ואני תמיד מסיימת את המרוץ. הלקוחות שמגיעים אליי זוכים בראש ובראשונה לתחושת ביטחון ושקט נפשי, בתקופה שהיא לרוב אחת הקשות בחייהם. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל מי שמבצע עבירה פלילית הוא בהכרח עבריין מסוכן. ישנם גם אנשים נורמטיביים שמועדים ובמקום הזה אני משמשת עבורם קיר תומך בבית המשפט ומחוצה לו".

קצת עליי

"אני מאמינה גדולה בהתפתחות אישית ומשקיעה בכך לא מעט זמן ומשאבים. ספורט מבחינתי הוא דרך חיים. אני עושה ספינינג באופן קבוע ולאחרונה התחלתי לשלב גם אימוני שחייה. אני מרצה בהתנדבות בפני בני נוער ותלמידי תיכון על המשפט הפלילי ומשמשת כסגנית יו"ר הועדה לעניינים פליליים במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין".

שאיפה מקצועית לעתיד

"אני עוסקת במקצוע שאני מאוד אוהבת ורואה בו שליחות אמיתית. המטרה היא תמיד להיות בצמיחה, לגדול בכל יום ולהיכנס לרשימת 20 המשרדים המובילים בארץ".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: "קריירה מוצלחת היא כזו שאת רואה בה שליחות. אחרי שהבנת מהי השליחות שלך, הגדירי את החזון. התמידי, האמיני ותצליחי! וכמובן התעלמי מ"רעשי רקע" לא מקדמים מהסביבה ותמיד הסתכלי קדימה אל עבר החזון".

מגדל אלקטרה – הרכבת 58, ת"א | 03-6359687 | סאני שייקיס – עורכת דין פלילית | sany@sanyadv.co.il

סאני שייקיס | צילום: סם יצחקוב
סאני שייקיס | צילום: סם יצחקוב

רבקה שחר – עורכת דין בעלת משרד המתמחה בנדל"ן, הוצאה לפועל ופשיטות רגל

איך הכל התחיל?

"לאחר השחרור מהצבא התחלתי לעבוד במשרד עורכי דין גדול ומוביל באזור הדרום ונחשפתי לעולם המשפט המרתק והמאתגר, עולם בו אתה לומד ומתפתח כל יום מחדש. התחברתי מאוד לעריכת דין ומההתחלה ידעתי שזה המקצוע שבו אני רוצה לעסוק, החלטתי להרשם ללימודי משפטים והתקדמתי מהר במקום העבודה. לאחר שנים של עבודה במשרד עורכי דין מוביל הרגשתי בשלות להתקדם ולפתוח משרד בוטיק עצמאי".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"המשרד הינו משרד בוטיק השם דגש על מקצועיות ללא פשרות, רמת שירות גבוהה, יחס אישי ומשפחתי ללקוחות וזמינות גם לאחר שעות העבודה. במסגרת עבודתי אני אוהבת במיוחד לטפל בתיקים מאתגרים ומעניינים שאינם פשוטים, הסיפוק הגדול ביותר הוא כאשר הלקוח מקבל את התוצאה הרצויה. אני מאמינה שאין דבר שיובא לשולחני שלא יהיה ניתן לטפל בו במקצועיות ראויה על מנת להביא את התוצאה הטובה ביותר לשביעות רצון הלקוח".

קצת עליי

"ברגעי הפנאי אני אוהבת להיות אמא, במשרה מלאה.  העשייה המשפטית תובענית מאוד, אני נמצאת הרבה שעות בעבודה ("חולת עבודה") ולכן כשאני בבית אני מקדישה את הזמן לילדים וזורמת איתם עם מה שהם אוהבים ורוצים לעשות. כמשפחה אנו אוהבים לבשל יחד, לטייל, לראות סרטים ופשוט ליהנות יחדיו".

שאיפה מקצועית לעתיד

"שאיפתי היא כי פעילות המשרד תמשיך לגדול ולשגשג, להתפתח מקצועית ואישית ולהמשיך להתמקצע בתחומי העיסוק של משרדי".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: "חשוב תמיד להיות אנושי, להתמיד, להתפתח, להתמקצע. להאמין בעצמך, גם אם לעתים הפחד משתק יש לזכור שמי שלא מעז לא מצליח, כגודל הרצינות, ההתמדה והלמידה כך גודל ההצלחה".

הנרייטה סולד 1, באר שבע | 08-9105155, 052-3413328 | עורכת דין רבקה שחר | riki2312@walla.co.il

רבקה שחר | צילום: סם יצחקוב
רבקה שחר | צילום: סם יצחקוב

אודליה קרדונר – עורכת דין בעלת משרד העוסק במשפט צבאי והליכים מול רשויות הצבא

איך הכל התחיל?

"את דרכי המשפטית התחלתי בגיל 18, בלימודי משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, במסגרת העתודה האקדמאית של צה"ל. בגיל 21 התחלתי התמחות בפרקליטות הצבאית ובגיל 22 הוסמכתי כעורכת דין. ברבות השנים, ביצעתי תפקידים שונים בפרקליטות הצבאית, תחילה כסנגורית צבאית, בייצוג חיילים אשר עמדו לדין פלילי בפני בית הדין הצבאי; בהמשך כתובעת צבאית בשטחים, בניהול הליכים משפטיים נגד אסירים בטחוניים; ובתפקידי האחרון כיהנתי כממונה עריקים בפרקליטות הצבאית. לאחר שירות צבאי ארוך בן 10 שנים, השתחררתי, וכיום אני בעלים של משרד עורכי דין, מהמובילים בתחום דיני צבא וייצוג חיילים בפני רשויות הצבא".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"משרדנו מייצג חיילים העומדים לדין פלילי בבתי הדין הצבאיים, בגין עבירות עריקות, השתמטות, אלימות, סמים, הטרדות מיניות וכו'. בנוסף, אנו מייצגים חיילים מול רשויות הצבא, בקו"ם, וועדות רפואיות, גורמי בריאות הנפש וכו', הכל בהתאם לבעיה של החייל-הלקוח. תחום המשפט הצבאי הוא תחום ייחודי, ראשית, מאחר שלצורך עיסוק בו יש להכיר היטב את הדין הצבאי, את חוק השיפוט הצבאי והפקודות, את מערכת המשפט הצבאית ואת המערכת הצבאית, ולנו היכרות רבת שנים עם כל אלו. 
שנית, יש לזכור, כי לקוחותינו הינם חיילים צעירים, ולסוגיות שעימן הם מתמודדים מול הצבא עשויות להיות השלכות מרחיקות לכת 
על המשך חייהם, לכן יש לעזור לפתור אותן באפס עד מינימום נזק לחייל".

קצת עליי

"בתור עצמאית חסרת מנוח, עבודתי נמשכת 24/7, ורגעי הפנאי אינם רבים. יחד עם זאת, בזמן בו אני לא עובדת, אני מבלה בחברת משפחתי, בעלי ו-3 ילדיי המקסימים, ומעניקה להם יחס, אהבה וזמן איכות יחד".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להמשיך לעשות את מה שאני עושה היום, לעזור לחיילים בשעת מצוקה, הזקוקים לעוגן ולגורם שיחלץ אותם מהבעיה. וכמובן, להמשיך לפתח את המשרד אשר על קידומו אני עמלה ללא הרף".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: "לשאוף, להאמין ולממש. לא לוותר, כי הכל  יכול לקרות אם רק מתאמצים. עבודה קשה בשילוב יצירתיות משפטית ואמונה בצדקת הדרך, הוא המתכון להצלחה".

כנרת 5 (בסר 3), בני ברק | 03-6955966, 054-7337750 | עורך דין צבאי- קרדונר | www.karduner.co.il

אודליה קרדונר | צילום: סם יצחקוב
אודליה קרדונר | צילום: סם יצחקוב

יפעת חכים – מנכ"ל משותף ברשת "חותם – עיצוב חובק עולם"

איך הכל התחיל?

"אני ובעלי פתחנו את הסניף הראשון של "חותם" בכפר סבא, בבית שעבר שימור ובו שמרנו על רצפתו היפה ואת המבנה כחדרים חדרים.החנות מרכזת פרטי עיצוב וריהוט המיובאים מהמזרח. החלוקה ביני לבין בעלי היתה ועודנה ברורה, אני אמונה על ניהול החנות, העובדים, ניראות החנות ובחירת המוצרים, קובי אחראי על כל תחום הקניינות והרכש בארץ ובחו"ל. לאחר 5 שנים התרחבנו לסניף נוסף בכפר סבא, המשמש גלריית עיצוב ייחודית  לפרטי ריהוט מכל העולם. הסניף תפס תאוצה והפך למקום עלייה לרגל לאדריכלים, מעצבי פנים וחובבי עיצוב אשר חיפשו אקססוריז ייחודים וריהוט בטוב טעם. לפני כשנתיים הן בשל הדרישה והן בשל הרצון להיחשף לקהלים נוספים, פתחנו את סניף תל אביב, המשמש גלריית בוטיק המותאמת לאנשים המחפשים פריטים חדשניים, בעלי אמירה עיצובית ובעיקר בעלי חותם משלהם".

מה הייחודיות של הרשת?

"בגלריה בכפר סבא בחרנו להשקיע בחלל מעוצב המשלב מעבר לפריטי עיצוב, גם מלאי חומרים ייחודי לבנייה אקולוגית ועיצוב, החל מבריקים, אריחים מטבחים כפריים כולל שיש קיסר וכן ריהוט ומזנונים עשויים עץ זית ועץ אלון. אני מאמינה שהייחודיות שלנו היא בכך שאנו שמים דגש על שירות הלקוחות והיחס האישי. לא משנה אם לקוח מגיע לרכוש או רק להתרשם, אצלנו הוא יקבל הכוונה ויחס אישי, טיפים ועצות לעיצוב".

קצת עליי

"אני אמא לארבעה ילדים ומקפידה על זמן איכות עם משפחתי אם זה טיולים או ארוחות ערב משפחתיות, בילוי עם חברות למילוי מצברים ולא מוותרת על שופינג טוב".

שאיפה מקצועית לעתיד

"החלום המקצועי הוא לפתוח סניף בירושלים. ברמה האישית, אני לא מפסיקה להתפתח ומאמינה שהלמידה שלי באה מכל מי שבא איתי במגע. אנשים, לקוחות וספקים מהם אני לומדת הרבה. בתחום שלנו חשוב כל הזמן להיות עם יד על הדופק ולהביא את הדבר החדש הבא".

עצת הזהב למתחילה: "הקיפו עצמכם באנשים שמאמינים בכם ויתמכו גם ברגעים פחות מוצלחים. לא לתת לעיכובים בדרך להוריד את המוטיבציה ולא להתבייש לבקש עזרה כשצריך".

רוטשילד 43, כפר סבא | התע"ש 6, כפר סבא | אבולעפיה 8, ת"א | חותם עיצוב חובק עולם | אתר

יפעת חכים | צילום: סם יצחקוב
יפעת חכים | צילום: סם יצחקוב

שרית חרל"פ

עורכת-דין העוסקת בהטרדות מיניות, דיני נזיקין, ייצוג בועדות רפואיות מול קופות חולים וחברות ביטוח. משמשת כדירקטורית בחברת נדל"ן, חברה בוועדה להשתלות ולאתיקה במרכז הרפואי רבין פתח-תקווה, חברת הנהלה באגודה לרפואה ולמשפט ומנהלת טקס אות המופת לרופא.

איך הכל התחיל?

"תחילה למדתי וסיימתי תואר אקדמי בכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן. בסיום התואר, חזרתי לחלום הילדות שלי להיות עורכת-דין ולמדתי משפטים. מה שמסייע לי במילוי תפקידים בכירים גם בדירקטוריונים בתחומים שונים.  במשך השנים וגם כיום עוסקת בפעילות ציבורית וחברתית, לצד הקריירה המקצועית, פועלת ומעורבת במישור העירוני. העיסוק בתחום הרפואי חידד אצלי את ראיית האדם שמאחורי התיק המשפטי".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"הייחודיות של משרדי הינה בכך שהוא משלב אידיאל חברתי וכלכלי כאחד. הנני מתמחה בייצוג נפגעי תקיפה והטרדה מינית ורשלנות רפואית ובדיני נזיקין. אני מלווה את לקוחותיי לאורך כל ההליך המשפטי, ואף מסייעת להם באופן אישי באמפתיה וברגישות רבה גם לאחר סיום הטיפול הפורמלי בתיק".

קצת עליי

"אני מתגוררת בפתח-תקווה, נשואה ויש לי חמישה בנים מקסימים. בעלי וילדיי מאד מעורבים בעבודה במשרד, כולל בהצלחות ובקשיים שבדרך… מה שמהווה עבורי רשת תמיכה ובטחון ומסייע לי במינוף הקרירה. אני אוהבת לטייל יחד עם כל המשפחה בארץ ובחו"ל ולחוות חוויות משותפות במקומות מעניינים ולגלות תרבויות חדשות. בנוסף, אני אוהבת מוסיקה ותמיד אבחר להתאוורר בערב בהופעה או מחזמר".

שאיפה מקצועית לעתיד

"לשלב את הפן המקצועי עם הפן העסקי. השאיפה תואמת את ההשכלה שלי ואת הרצון להתפתח בכיוונים נוספים".

עצת הזהב למתחילה: "'אין דבר העומד בפני הרצון'. אשה שבוחרת בקריירה מקצועית צריכה להיות ממוקדת מטרה ולקחת בחשבון כי תמיד ישנם ויתורים.. וגם אם לעיתים תסטה מעט מהשביל מכורח הנסיבות, חשוב שתדע שתוכל שוב לחזור אליו עד להצלחה".

ז'בוטינסקי 35, רמת-גן | 050-7519888, 03-7520088 | saritharlap@walla.co.il

שרית חרל"פ | שעון: chopar | עגילים: JB jewelers | צילום: סם יצחקוב | איפור ושיער: אריאל מויאל ליוסי ביטון
שרית חרל"פ | שעון: chopar | עגילים: JB jewelers | צילום: סם יצחקוב | איפור ושיער: אריאל מויאל ליוסי ביטון

 

מורן בריק מילר – עורכת דין ומגשרת בתחום דיני המשפחה

איך הכל התחיל?

"מגיל צעיר היה ברור לי ולסביבה, שתכונותיי הבולטות, חוש צדק ועמידה על עקרונות בשילוב עם נטייתי להתווכח על כל נושא, יובילו לעיסוק בתחום המשפט. במהלך הלימודים התגבש הרצון להתמחות בדיני המשפחה בו משולב פן משפטי ופן פסיכולוגי".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"האנשים המגיעים אליי, מגיעים באחת משעות המשבר הגדולות ביותר בחייהם ואני שם לא רק לעזור להם בהיבט המשפטי, אלא גם להיות אוזן קשבת, לכוון אותם לפתרון הסכסוך בדרך הנכונה ביותר עבורם ועבור המשפחה הספציפית שלהם – גם אם פירוש הדבר לשים בצד את רצונם במלחמה ונקמה בצד השני".

מקרה שזכור לך במיוחד

"אשה שהגיעה למשרדי שבורה נפשית ובקריסה כלכלית לאחר שבעלה מזה עשרים שנה, עזב את הבית בטענה שמצבה הנפשי הביא להרס הנישואין ותבע גירושין. בבית הדין הרבני הצלחתי להוכיח כי מצבה הנפשי של האשה התערער בעקבות שנים של התעללות מצד בעלה. בית הדין הרבני קיבל את תביעתי לכתובה ופסק לאשה את מלוא כתובתה בסך 1,000,000 ₪".

האם ניתן לחזות מראש את סיכויי התביעה?

"למרבה הצער לא ניתן לחזות הצלחת התיק/תביעה באופן מוחלט, במיוחד בדיני משפחה בו התחום מאד דינמי מבחינה משפטית ותלוי במשתנים רבים. הצלחה בתיק יכולה להיות גם הבאת הצדדים להסכם תוך זמן קצר יחסית אולם כאן נדרש שיתוף פעולה של הצד שכנגד, דבר שלא ניתן לחזותו מראש".

מה חשוב לדעת כשבחורים עו"ד?

"יש לשים דגש על מקצועיות, ותק וניסיון. חשוב לבחור עו"ד שמומחה לתחום הנדרש ולא מתפרס על פני מגוון תחומים. חשוב לתאם ציפיות מראש ולוודא שעורך הדין אליו פנית הוא שיטפל בתיק ולא יעבירו לעורך דין שכיר או מתמחה".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: "הצלחה הינה תוצאה של הכנה, עבודה קשה ונחישות".

משה שרת 6, תל אביב | 03-6966060, 054-7543339 | moranbm.adv@gmail.com

מורן בריק מילר | צילום: סם יצחקוב
מורן בריק מילר | צילום: סם יצחקוב

 

מירב שקד טולידאנו – מנהלת ובעלים של מכון א"מ הדרך-בריינגיימס

איך הכל התחיל?

"אני עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר נוסף בקרימינולוגיה, מגשרת, מדריכת עובדים וסטודנטים והתמחתי בטיפול בהפרעות קשב וריכוז. יחד עם בעלי, אני מנהלת קליניקה לטיפול, ייעוץ וגישור. הסיפור החל כאשר בננו הבכור אובחן כסובל מהפרעת קשב וריכוז בעודו בגן. בילינו שנים רבות בנסיונות לעזור לו (הריטלין שיפר את הריכוז אך גרם למצבי רוח קיצוניים). כשהיה בן 12, ואנו היינו בפני ייאוש, נתקלנו במקרה בשיטת בריינגיימס המבוססת על טכנולוגיית 'נוירופידבק' שפותחה במקור בנאס"א במטרה לעזור לאסטרונאוטים להיות מרוכזים יותר בטיסות לחלל. הרגשנו שהגענו למקום הנכון. במקביל לטיפול בילד, השתלמתי בתחום והבנתי שיש כאן בשורה מדהימה למאות אלפי ילדים ומבוגרים, שיכולה לשפר את איכות חייהם ללא הכר. עד היום – שש שנים לאחר סיום הטיפול, אנו ממשיכים להנות מפרותיו, רק לפני כחודש התרגשנו עד דמעות בטקס סיום הטירונות כשהוכתר כחייל מצטיין! אחד מיתרונותיו הגדולים של הטיפול, הוא שהצלחותיו נשמרות למשך שנים רבות ואף מתעצמות עם חלוף הזמן".

מה הייחודיות של הטיפול?

"בטכנולוגיה זו, המוח הוא השחקן הראשי. הטכנולוגיה מבוססת על בסיס נתונים עולמי המכיל בתוכו מידע רב לגבי הפעילות הנויורולוגית במוחנו. בתחילת התהליך אנו מבצעים בדיקה שסורקת את כלל הפעילות המוחית ובונים תוכנית אימונים ספציפית לכל מוח. במהלך האימון עצמו המטופל צריך רק לצפות בסרט לבחירתו, ובמקביל התוכנה והמוח עושים את שאר העבודה. כך לומד המוח לעבוד בצורה תקינה ועם הזמן הוא מאמץ שפה זו והופך אותה לשלו.  המטופל אינו צריך להתאמץ, משימתו היא לצפות בסרט וליהנות ממנו!  כיום, 'בריינגיימס' מאפשר למטופל לשבת בביתו (גם בחו"ל) ולבצע את האימונים תוך שליטה ובקרה מוחלטים של המטפל בקליניקה. בכך הצלחנו להנגיש את הטיפול לרבים הגרים רחוק ולא יכלו להנות מהטיפול קודם לכן".

קצת עליי

"רגעי הפנאי המעטים מנוצלים לבילוי משפחתי וצפייה בסרט טוב".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להפיץ את הבשורה של הטכנולוגיה פורצת הדרך בה אנו מטפלים, וכן להנגישה לכמה שיותר משפחות ומערכות חינוך אשר מתמודדות יום יום עם בעיות אלימות וחוסר תיפקוד".

עצת הזהב: "חשוב לדעת מהן חוזקותייך וחולשותייך ולדעת להאציל סמכויות לאנשי מקצוע, במקרה שלי, שני האנשים המשמעותיים בחיי הם ד"ר ריבי סלע, ממנה למדתי את התחום, וכן אלי – בעלי ויד ימיני, איש חינוך ומטפל מוכשר, אשר מהווה משענת בימים הקשים ומקור שמחה וחוזק״.

המגשימים 20, פ"ת | 050-6818084, 050-6279955 | www.braingames-israel.comאמ הדרך שקד טולידאנו

מירב שקד טולידאנו | צילום: סם יצחקוב
מירב שקד טולידאנו | צילום: סם יצחקוב

 

מדלן אונגיל – מהנדסת ועורכת דין בתחום המסחרי והנדל"ן

איך הכל התחיל?

"מאז ומעולם אהבתי את המקצועות הריאליים ולכן היה טיבעי שאלמד הנדסה. לאחר סיום לימודי בטכניון, נודע לי כי בעיריית תל אביב מחפשים מהנדסים וכך התחילה למעשה הקריירה שלי בעולם הרשויות המקומיות. בסופו של דבר, הגעתי לעיריית פתח תקווה וכיהנתי בתפקיד מהנדסת העיר למעלה מ-10 שנים, בתקופה מרתקת, שבה העיר עברה פיתוח מואץ והשתדרגה מאוד. במהלך הקריירה שלי כמהנדסת עיר, הגעתי למסקנה כי השכלה משפטית חשובה מאוד למי שעוסק בתחום הציבורי, והחלטתי ללמוד תחום זה. בסיום לימודיי, הבנתי שהתאהבתי במקצוע  והחלטתי לעסוק בו".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"היום אני עו"ד שעוסקת בכל תחומי הנדל"ן המסחרי ובתחום התכנון והבניה, שותפה וראש תחום תכנון ובניה במשרד עוה"ד אברהם נאמן. הידע שלי כמהנדסת, בצירוף הבקיאות והניסיון הרב שיש לי ברשויות מקומיות ובגופים ממשלתיים וציבוריים, נותנים לי יתרון גדול בהתנהלות עם או מול גופים אלה, כמו גם בבתי המשפט. אי אפשר "לספר לי סיפורים". איני מתקשרת בהסכם עם לקוח שאני סבורה כי טענותיו אינן צודקות, אני מנהלת את התיקים שלי במקצועיות, בהקפדה על פרטים ותוך מתן יחס אישי לכל אורך הדרך".

מקרה שזכור לך במיוחד

"הגשתי בג"צ נגד שרי הפנים, האוצר והמשפטים בדרישה כי ימנו ממלא מקום קבוע ליו"ר וועדת הערר לתכנון ולבניה במחוז המרכז. בעקבות הבג"צ, יצא משרד האוצר בהכרזה על הקמת לא פחות מעוד שלוש וועדות ערר חדשות".

קצת עליי

"המקצוע תובעני מאוד, אך אני מוצאת זמן לבלות עם המשפחה, חברים, פתרון סודוקו וטיולים בחו"ל".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להמשיך להוביל את התחום האהוב עלי, במקצועיות ובהקפדה, כפי שאני עושה היום, במשרד בו אני שותפה".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: "לימדו את הנושא שבו אתם עוסקים על בוריו, היו יצירתיים, תמחרו את השירות בהתאם להשקעה הדרושה והיו קשובים ללקוח בכל עת".

פנחס רוזן 72 (בניין טופ דן), תל אביב | 03-6078400, 054-5605800 | www.neemanab.co.il

מדלן אונגיל | צילום: סם יצחקוב
מדלן אונגיל | צילום: סם יצחקוב

 

יפעת ברכה דה-לרנה – מנכ"לית רשת ההלבשה התחתונה ״ליה לונדון״

איך הכל התחיל?

"לפני 15 שנים סיימתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית וביום שהגשתי את עבודת הגמר, אבי נפטר, יום לפני יום הולדתי ה-25. בתום השבעה הרגשתי שאני לא יכולה כרגע לתת מעצמי לאחרים ואני צריכה לפנות לעולם העסקים – תחום בו עבד אבי (סחר בינלאומי). התחלתי במכירות של נדל"ן, משם למכירות רכבים, במקביל עשיתי את התואר השני שלי במנהל עסקים וברגע שעברתי ונחשפתי לעולם הקמעונאות הבנתי שזו אהבתי האמיתית. בתחילת דרכי בליה לונדון זכיתי לעבוד תחת רונית שהייתה המנכ"לית לפני. היא לקחה אותי תחת חסותה, לימדה, הדריכה, איתגרה והעצימה אותי".

מה הייחודיות של העסק?

"ליה לונדון הינה רשת בריטית להלבשה תחתונה שמוצריה נמכרים בלמעלה מ-5000 נקודות מכירה בכל העולם. זו רשת שבה נותנים דגש וחשיבות להתאמה טובה ומדויקת של חזיות. ברשת ניתן למצוא את מנעד המידות הגדול ביותר בישראל ומגוון רחב של גזרות, דגמים שרצים כבר שנים לצד קולקציה שמתחדשת כל חודש עם מוכרות מקצועיות שעוברות השתלמויות והדרכות".

קצת עליי

"אחרי חיפושים ודרך לא פשוטה מצאתי את אורי בעלי, שהוא הנפש התאומה שלי. יש לנו שני ילדים קטנים ואני בשלב שבו אני נהנית לראות כל דבר חדש שהם לומדים. אין מסיבה בגן שבה אני לא בוכה מהתרגשות ובעלי תמיד צוחק עלי. מקפידה לעשות ספורט, לקרוא ספרים, להיפגש עם חברות שקרובות לליבי ולבלות עם משפחתי המצומצמת והמורחבת, לנסוע לחו"ל לא רק לצרכי עבודה אלא גם לבילוי ומילוי מצברים".

שאיפה לעתיד

"אני כל כך מחוברת לליה לונדון ונמצאת כאן כבר משנת 2008. כרגע המטרה זה לראות את הרשת מתרחבת ולהגיע לכל הנשים בישראל".

עצת הזהב למתחילה: "אף פעם לא להפסיק להאמין, לקוות ולהעיז על מנת להגיע למקום טוב יותר.וכשהגעת למקום הטוב עבורך, לא לראות אותו כמובן מאליו ותמיד להמשיך להשקיע".

03-6480653 | www.leialondon.co.il | ליה לונדון 

יפעת ברכה דה-לרנה | צילום: סם יצחקוב
יפעת ברכה דה-לרנה | צילום: סם יצחקוב

 

סמדר נבות  – עורכת דין בעלת משרד העוסק בדיני משפחה

איך הכל התחיל?

"גישור ודרכי שלום היו תמיד הנתיבים המועדפים עליי, בעולם המשפט כמו גם בחיי הפרטיים. אני מוצאת בעולם המשפט ובתוכו תחום התמחותי: דיני המשפחה, מקום שיכול לשלב את האהבה שלי למקצוע ולבני אדם, יחד עם היכולת שלי להוביל אנשים מנקודת משבר אל דרך נכונה, הרמונית ומספקת בחייהם".

מה הייחודיות של השירות שלך?

"משרדי מתמחה בדיני משפחה בעיקרו ונחשב למוביל בתחומו עם ניסיון רב של 16 שנה ואלפי לקוחות. גירושין ופירוק התא המשפחתי טראומתי וכואב מספיק לכל הנוגעים בדבר, ולכן בכל תיק אני שואפת להתבונן על התא המשפחתי כשהילדים תמיד במרכז.  זאת אני עושה דרך ליווי אישי צמוד את הלקוח/ה וניסיון לגשר בין האמוציות החזקות של בני הזוג והקרע, לצד תמיכה וחיזוק הלקוח/ה וראייה של הילדים וצרכיהם בעת המשבר. תפיסת עולמי היא שגישור בין הצדדים עדיף על "מלחמה" למרות שגם במגרש הזה אני "שוחה" היטב!"

קצת עליי

"רגעי הפנאי שלי מתמצים במעט מאוד זמן, אותו אני מקדישה בראש ובראשונה ל-4 ילדיי האהובים, להורי ולמשפחתי. בשאר הזמן אני נהנית לקרוא, לטייל, ללמוד ולהתפתח אישית, כשתמיד אני משאירה זמן לתרומה לקהילה אותה אני מיישמת בעזרת התנדבות לטובת הורים המתמודדים עם משברים ואימהות חד הוריות".

שאיפה מקצועית לעתיד

"להוביל את תחום דיני המשפחה בארץ ולפרוץ 'דרך חדשה' בתחום, הבאה לשנות או לשפר את התדמית המלחמתית שיש לנושא הגירושים בארץ".

עצת הזהב לעו״ד מתחילה: "למי שצריך טיפים להצלחה – אני מוצאת שעבודה קשה, 
לצד קשר אישי, מחויבות ואהבת האדם, הם הם הנוסחה להצלחה אישית ועסקית״.

בן גוריון 4, רעננה | 09-7712509 | smdrtmr@gmail.com | סמדר נבות 

סמדר נבות | צילום: סם יצחקוב
סמדר נבות | צילום: סם יצחקוב

 

חני ברק

רואת חשבון בעלת תואר ראשון במשפטים, מורה ללימודי הנה"ח וחשבי שכר, מנהלת משרד רואי חשבון 'ברק פתרונות פיננסיים פלוס', חברה בלשכת רואי החשבון בישראל

איך הכל התחיל?

"במשך שנים רבות עסקתי במקצוע ראיית חשבון כשכירה. במסגרת עבודתי ביקרתי עמותות, יחידים וחברות ממגוון תחומים וייצגתי לקוחות רבים מול רשויות המס. בשלב מסוים רציתי להעשיר את התמחותי בתחום המיסים, נרשמתי ללימודי תואר ראשון במשפטים וסיימתי את התואר עם התמחות במשפט מסחרי. עם הזמן סייעתי באופן וולנטרי לעמותות שונות וגופים ציבוריים. דבר הוביל לדבר, נחשפתי לבעלי עסקים והם הפכו להיות הלקוחות הראשונים שלי".

מה הייחודיות של משרדך?

"מטרת המשרד שברשותי הוא בראש ובראשונה לכוון בעלי עסקים להצלחה. אני מאמינה שדברים טובים באים באריזות קטנות. 'ברק' הינו משרד בוטיק המאפשר ללקוחותיו ליהנות משירות מקצועי וליווי אישי ואנו דואגים להעניק ללקוחותינו כלים לניהול כלכלי יעיל ולחסכון. בכל עסק אנו בוחנים מגמות, רמת רווחיות, מאתרים נקודות תורפה ובמידת הצורך מציעים פתרונות לייעול. הבעיה היא שהרבה יזמים קמים עם רעיון עסקי שיכול אפילו להיות מוצלח ביותר, אך אינם יודעים כיצד לנהל אותו כלכלית. בנקודה זו אנו נותנים מענה.  לקוחות שבתחילה הגיעו אלינו כעסקים קטנים הפכו לחברות המעסיקות עובדים, ואף נשים ועקרות בית שלא הצליחו להשתלב בשוק העבודה, היום מנהלות עסק עצמאי לחלוטין".

קצת עליי

"הקשר המשפחתי הוא היסוד שמניע אותי. אני קודם כל אמא ואחר כך מתפנה לעיסוקיי האחרים. משתדלת עד כמה שאפשר לעשות כושר ולשמור על נפש בריאה בגוף בריא, וכאשר מתפנה איזו משבצת, אני בעיקר שוחה ורוכבת על אופניים".

שאיפה מקצועית לעתיד

"לגדול, להשפיע ולאפשר לכמה שיותר בעלי עסקים להגיע לרווחה כלכלית".

עצת הזהב למתחילה: "לכוון כמה שיותר גבוה! להאמין שהכול אפשרי, לשמור על מקצועיות ולהוסיף תמיד ערך ללקוח מעבר למה שהוא שילם בעבורו".

דוד סחרוב 5, ראשון לציון | 03-5093323 | www.barakcpa.co.il

חני ברק | צילום: סם יצחקוב
חני ברק | צילום: סם יצחקוב

יוזמת הפרויקט, עורכת ומפיקה: חן רוטנברג | צילום: סם יצחקוב | 
איפור: איילת שמעוני במוצרי YSL, שרון מימון | שיער: צחי אלמוג