Women's Power נשים מובילות בתעשייה הישראלית

לפניכם 6 נשים מובילות בתעשייה הישראלית, שהעניקו הצצה על הדרך שלהן להצלחה - שילוב בין כריזמה, נחישות והתמדה. השראה טובה!

88 שיתופים | 132 צפיות

 

ד״ר וילנסקי ג׳ודי

רופאת שיניים המתמחה באסתטיקה רפואית

ד"ר וילנסקי ג'ודי | צילום: סם יצחקוב
ד"ר וילנסקי ג'ודי | צילום: סם יצחקוב

איך הכל התחיל?

״כמו בכל משפחה יהודית ליטאית, עתיד הילדים ידוע בטרם לידתם: רופא או עו״ד, כבר בלידתי מקומי בביה״ס לרפואה כבר הובטח ומאז הכיוון היה ברור: ד"ר וילנסקי יהודית. בתיכון כבר למדתי בקדם רפואה ובצבא הייתי חובשת ואחראית מרפאה. בנוסף אני מתנדבת במד"א ובבי״ח אסף הרופא. תחום האסתטיקה והיופי ליווי אותי מילדות, סבי ז"ל היה מושיבני באמבטיה כשהיה מתגלח והייתי שואפת את חכמתו ואת ריחות האסתטיקה מאדם דגול ומקסים. סיימתי לימודי רפואת שיניים וגם בתחום השיניים עסקתי בפן האסתטי. לפני שנים ביקרתי רופא אסתטיקה שטיפל בי בעיצוב שפתיים, הטיפול היה כואב ואגרסיבי, וכאשר יצאתי ממנו הבנתי שאני יכולה לטפל בצורה עדינה וטובה יותר ולעשות שינוי בגישה לטיפול. משם התחלתי בהשתלמויות והתמחויות, בתחום שאליי מדבר יותר מכל״.

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״אני מאמינה ביופי הטבעי ורואה את ייעודי כעוזרת לטבע לשפר את מראה לקוחותיי, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה נפשית. אני קשובה לרצון הלקוחה בשילוב של טבעיות ונגיעה מקצועית שלי, לעיצוב המראה הייחודי של כל אחת ואחת. המטרה בטיפולים שאני מבצעת, שהלקוחה תוכל להתבונן במראה וליהנות מהשינוי שחל בה. אמנם טופלה אצל רופאה אך המראה נשמר טבעי והשינוי אינו בולט וטראומתי. מבחינתי כל לקוחה הינה יופי ואישיות בפני עצמה ואני דואגת לתחזק את מה שהטבע נתן לנו. לשם כך אני נותנת מענה ללקוחות של מרכזי קוסמטיקה ברחבי הארץ, בכל סוגי הטיפולים והחומרים החדשניים ביותר בתחום האסתטיקה״.

שאיפה מקצועית לעתיד?

״רפואת האסתטיקה מתקדמת בצעדי ענק. בכל יום אנו עדים לחידושים בחומרי ההזרקה ובשיטות הטיפול ולכן חשוב לי להישאר מעודכנת ואני לומדת ומתעדכנת יום יום גם באופן עצמאי וגם בהשתלמויות מקצועיות בינלאומיות, על מנת להביא ללקוחותיי את המיטב שבמיטב בתחום. ההשראה הגדולה מגיעה מאבי ז"ל, שדגל בפדנטיות, יופי ואסתטיקה. עד לרגעיו האחרונים כולם קראו לו קצין וג׳נטלמן. מראות אבי ז"ל, מלווים אותי ברצון להמשיך להיות מי שאני כבן אדם, כרופאה וכאשה, להיות מסוגלת לתת מענה אסתטי, אופטימאלי ואת נגיעות קסם היופי שבי״.

עצת זהב להצלחה: "יופי יציל את העולם, אצל האדם הכל צריך להיות יפה: הפנים, הלבוש, הנשמה והמחשבות. ככל שיהיה יותר יופי ככה העולם יהא יותר מושלם. אתם יכולים בקלות לגרום לשינוי, אם רק תרצו…. ואני כאן ללוות אתכם ליעד…".

טלפון לתיאום ויעוץ: 050-2348866

 

עו״ד ענת גוטליב שטיינמץ

עורכת דין, בעלת משרד עצמאי העוסק בדיני משפחה, גישור ונוטריון

עו"ד ענת גוטליב שטיינמץ | צילום: סם יצחקוב
עו"ד ענת גוטליב שטיינמץ | צילום: סם יצחקוב

איך הכל התחיל?

״גדלתי במשפחה בה סבי ז״ל היה מראשוני עורכי הדין והנוטריונים בארץ ואבי יוסף גוטליב הינו עו״ד מוביל בתחומו מזה עשרות שנים.
נמשכתי לתחום דיני המשפחה כבר בעת לימודי המשפטים בעיקר בעקבות הרצון להביא לשינויים בתחום, הנובעים בעיקר מהשוני בין גברים ונשים והמשמעויות המשפטיות הנובעות מכך, מצאתי עצמי זמן קצר לאחר קבלת הרשיון עומדת בראש משרד עצמאי לדיני משפחה וירושה״.

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״משרדי הינו משרד בוטיק המעניק מענה מקיף, מקצועי ואישי, בתחום דיני המשפחה והירושה קרוב לעשרים שנה, לגברים ונשים כאחד. מחד אני משתפת פעולה כיועצת משפטית חיצונית לארגוני נשים כגון: ויצ"ו ונעמ"ת, ומאידך אני נותנת מענה כיועצת משפטית גם לארגוני זכויות הגבר – יתרון המעניק את היכולת למתן טיפול משפטי הולם בהתאם לכל מקרה ומקרה. בנוסף, אני מגשרת בתחום דיני המשפחה שנים ארוכות ואף בעלת תואר נוטריון, המאפשר לי לאשר הסכמי ממון טרם נישואין במשרדי״.

מקרה שזכור לך במיוחד

״ניהלתי הליך גישור מורכב בין זוג שביקשו להתגרש ואולם באופן מפתיע לקראת סוף התהליך, חלה תפנית בעלילה ולאחר שעיכלו את כל המשמעויות הנובעות מהגירושין, החליטו בני הזוג לחזור לחיי שלום בית״.

מה חשוב לדעת כשמתגרשים?

״כל הליך גירושין עלול להיות נפיץ ולהידרדר להליך ארוך של התנהלות משפטית לא פשוטה בבתי המשפט לרבות מלחמות מיותרות על גב הילדים, מלחמות רכוש וכדומה – אלא אם קיימת בחירה (במידה והדבר מתאפשר) להגיע להסכמות במסגרת הסכם, דבר שמקצר משמעותית את התהליך ומעלה את הסיכוי להמשך יחסים סבירים בין ההורים גם לאחר הגירושין״.

מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי?

"בעיקר ספורט, בילוי עם משפחתי היקרה וקריאת ספר איכותי לצד כוס יין טוב״.

עצת זהב להצלחה: "להעז, לא לחשוש, להאמין בעצמך ולא לתת לגורמים חיצוניים להשפיע על החלטתך במידה ואת משוכנעת כי דרכך היא הנכונה. שנית, לא לקחת לעולם שום דבר כמובן מאליו ולהשתדל לחשוב מחוץ לקופסא בניסיון תמידי למצוא פתרונות יצירתיים בהתאם למקרה".

דרך  בן גוריון 2 (מגדל ב.ס.ר 1 קומה 5), ר״ג | 03-6443320 | anat@agslaw.co.il | אתר פייסבוק

 

עו"ד אלה ישראלוב-פילוסוף

בעלים ומייסדת של משרד עו"ד העוסק בתחום דיני עבודה, נזיקין, ביטוח לאומי,
וכן אזרחי-מסחרי ונדל״ן

עו"ד אלה ישראלוב-פילוסוף | צילום: מאגר פרטי
עו"ד אלה ישראלוב-פילוסוף | צילום: מאגר פרטי

איך הכל התחיל?

״הייתי תלמידה מחוננת ומצטיינת, החל מכיתה י' ועד כיתה י״ב, למדתי "משפטים" באוניברסיטת בר אילן במשך 3 שנים במקביל ללימודי התיכון. לאחר מכן המשכתי את לימודי התואר בהצטיינות יתרה בקריה האקדמית בקרית אונו. אני עורכת דין מוסמכת וחברה בלשכת עורכי דין בישראל משנת 2006. בנוסף לכך במהלך שנות עבודתי, הוכשרתי בהשתלמויות רבות בתחום שבו אני עוסקת ומרבה להרחיב את הידע והאופקים באופן תמידי״.

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

״משרדי הינו בוטיק באזור המרכז והשפלה המתמחה במימוש זכויות רפואיות, סוציאליות וכלכליות עם ידע רחב ברפואה והגשת תביעות כנגד חברות הביטוח, כנגד המוסד לביטוח לאומי וכן כנגד המעסיקים. יתרון נוסף שלנו, מיצוי הזכויות על ידי הגשת תביעות וערעורים לבית הדין לעבודה ובפרט ייצוג בפני ועדות רפואיות, הן בפני חברות הביטוח והן בפני המוסד לביטוח לאומי.

מחלקה נוספת במשרדי עוסקת בהגשת תביעות המסדירות את דיני העבודה כגון: יחסי עובד-מעביד, הסכמי עבודה, חופש ההתאגדות, הסכמים קיבוציים, פיצויים, פנסיה, תאונות עבודה ועוד.

כמו כן המשרד מטפל בתביעות כספיות בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי והנדל״ן. המשרד מעניק ללקוחותיו מענה מהיר, ליווי וייעוץ שוטפים לאורך כל הדרך ונעזר במומחים שונים כדי להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר, עם לקוחות המשרד נמנים חברות, לקוחות פרטיים בארץ ובחו"ל״.

קצת עליי

״אני דוברת 5 שפות: עברית, אנגלית, רוסית, בוכרית וספרדית. כמו כן אני אוהבת מאוד אמנות, בפרט לצייר ולצלם טבע, בעיקר פרחים ובעלי חיים. בזמני הפנוי אני אמא שמעורבת, פעילה ומקדמת בביה"ס של ילדיי, בין היתר מעבירה הרצאות לתלמידים  ובפרט מקדמת את  תחום הלמידה למצויינות״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״אני עוסקת במקצוע שאני אוהבת ורואה בו שליחות אמיתית, תוצאות הליווי שלי לעיתים תכופות משנות חיים באופן ממשי עבור לקוחותיי. השאיפה להפוך את המשרד לאימפריה שיהיה מוכר, מפורסם בתחום עיסוקו ואף להיכנס לרשימה של 20 המשרדים המובילים והמצליחים בישראל״.

עצת זהב להצלחה: ״הדרך להצלחה הינה אמונה בעצמך עם התמדה״.

אבא אחימאיר 3, רמלה | 08-6349909, 08-5222219 | אתר | ella_law@017.net.il 

 

ד"ר שושנה קרמר

רופאת אף־אוזן־גרון, מומחית לניתוחי אף כ־30 שנה, מנתחת רק אפים. מנהלת פורום לניתוחי אף באתר "דוקטורס"

ד"ר שושנה קרמר | צילום: סם יצחקוב
ד"ר שושנה קרמר | צילום: סם יצחקוב

איך הכל התחיל?

"אני רופאת אף־אוזן־גרון כ־37 שנה, כאשר את ההתמחות בתחום עשיתי בבי"ח מאיר אצל פרופ' שדה. לאחר מכן למדתי והתמחיתי אצל ד"ר אריה מן, שהיה מנתח האפים בעל הניסיון הרב ביותר בארץ, ויתכן שגם בעולם. עבדנו יחד כ־15 שנה ולאחר פרישתו המשכתי את המרפאה לבדי, כשאני עוסקת אך ורק בניתוחי אף רפואיים, פלסטיים ומשולבים.

אני מנתחת בהרדמה מקומית, באשפוז יום, ולא מכניסה טמפונים לאף כמו רוב המנתחים. כמו כן, כשיש צורך בהקטנת הקונכיות באף אני משתמשת במכשיר ייחודי (קובלציה), העובד על גלי רדיו".

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

"הניסיון, המיומנות והמקצועיות. ניתוח אף הוא מהמורכבים בניתוחים הפלסטיים ודורש מיומנות רבה. ראשית, כיוון שהאף הוא איבר נשימה מרכזי, ולמעבר האוויר דרכו יש חשיבות עליונה. כשהאוויר עובר דרך האף הוא מתנקה מתלחח ומתחמם, כך שכשהוא מגיע לריאות הוא מגיע בתנאים האופטימליים. בנוסף, האף נמצא במרכז הפנים ואי אפשר להסתיר אותו והחשוב מכל האף הוא איבר מורכב מאוד (רקמות, סחוס, עצם, עור, תת עור, שומן, שריר ורירית), ולכל רקמה אופי שונה והיא מתנהגת אחרת בניתוח. לפיכך, צריך ניסיון עשיר ורב בכדי להכיר ולהבין את אופן ריפוי הרקמות מבלי לגרום לנזק אסתטי או נשימתי (בכל הניתוחים הפלסטיים האחרים כמו חזה, מתיחת פנים, בטן, עפעפיים וכו' נדרש טיפול רק ברקמות רכות)".

קצת עליי

"ההתמקצעות בפרוצדורה אחת – ניתוחי אף – מאפשרת לי להצטיין בה, ולעמוד בשורה אחת עם מיטב מנתחי האף העולמיים. חשוב לי שאנשים שעומדים בפני המהלך יזכרו כי ניתוח אף חייבים לבצע אצל מומחה לניתוחי אף שגם צריך להיות רופא אף־אוזן־גרון, כזה שמכיר את האנטומיה והפיזיולוגיה של הנשימה על בוריה".

עצת זהב למתחילות: "המוטו שלי להצלחה הוא התמדה לצד 100% מסירות למקצוע
ולפציינטים. ומעל הכל, להעניק שירות טוב".

אבן גבירול 124 (מגדל המאה, ק-כניסה), ת"א | 03-6040989 | פרישמן 7, כפר סבא |  09-7603681 | אתר

 

ד״ר סמיון ומירי בנסון

בעלים של מרכז רפואי רב תחומי בתחום האסתטיקה, עם קליניקות בירושלים ובראשון לציון

ד"ר סמיון ומירי בנסון | צילום: מאגר פרטי
ד"ר סמיון ומירי בנסון | צילום: מאגר פרטי

איך הכל התחיל?

״משחר נעוריי היה לי חלום להיות רופאה, ותמיד הייתי מודעות לאסתטיקה, נמשכתי לפנים יפות, חלמתי לפסל פנים יפות ואסתטיות ולשמר את המראה הטבעי שהטבע העניק לנו במתנה. כיום אני עוסקת בתחום הרפואה האסתטית, רופאה דרמתרפיסטית מקצוענית, המעניקה טיפולים ממוקדים בתחום הרפואה אסתטית״.

מה סוגי הטיפולים שמתבצעים בקליניקות שלך?

״בעיקר טיפולים פרא-רפואיים, אני מומחית בטיפולי אנטי אייג׳ינג ייחודיים והוליסטיים לעור הפנים והגוף, מזותרפיה – שהינה החדרת ויטמינים והחייאה של עור הפנים, בנוסף אני מבצעת טיפול בחוטים נמסים – המשווים מתיחת פנים ללא ניתוח, הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי לקמטים, עיבוי ועיצוב שפתיים, הכל ללא צורך בסכין מנתח.

בנוסף אני עוסקת בטיפולי אנטי אייג׳ינג של הגוף בשיטת E.B.T להשבת מראה נעורים – שיטת טובה במיוחד להעלמת סימני מתיחה, הצערה, פיגמנטציה, עור נפול וכיוצ״ב.  בטיפול אני מורחת חומרים מיוחדים על האזורים הבעייתיים בגוף, באמצעות מכשיר לניקוז לימפטי אשר מגביר את הוצאת הרעלים מהגוף. לאחר מכן חובשת את הגוף עם תחבושות אלסטיות המשפיעות על עיצוב הגוף: בטן, ירכיים והרמת ישבן. בטיפול אחד הגוף שורף כ800- קלוריות ומתנקה מהפסולת. השיטה הזו מתבצעת ב-48 מדינות באירופה וכעת גם בקליניקות שלי בארץ. בנוסף אני שותפה בחברת הקוסמטיקה הישראלית "נירולין" שפרצה לשוק הטיפוח והאסתטיקה הישראלי והבינלאומי ומפתחת תכשירי טיפוח משודרגים המבוססים על טכנולוגיות חדשניות. תפקידי לייעץ להם בפיתוח תכשירי אנטי אייג׳ינג ייחודים״.

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״הידע הוא כוח. חשוב לי להיות מקצוענית, תמיד נמשכתי לדברים חדשים במסגרת הטיפולים המגוונים שאני מציעה ונותנת את כולי למטופלת שנמצאת מולי. בנוסף, ד"ר סמיון בנסון, בעלי, מנהל את מרפאת השיניים המתקדמת ואת מחלקת הרפואה האסתטית בקליניקות שלנו בירושלים ובראשון לציון. ד״ר בנסון, רופא שיניים המתמחה בתחום אסתטיקה דנטלית של הפה מזה 40 שנה, עוסק ביישור שיניים במגון שיטות חדישות, כתרי זירקוניה ושיקום הפה. מחלוצי תחום השתלות השיניים בישראל שהחל בשנות ה-90״.

עצת הזהב לקוראים: ״תמיד להרגיש טוב, להיראות טוב ולהעניק אהבה לסובבים אותך.
כמי שמטפלת בעור הפנים, אני מאמינה שכל אדם חייב להשקיע בגופו ובנפשו״.

ירושלים – רמות ב׳, דרך החורש 32 | 052-8825955 , 0522-807896 | ראשל״צ – הרצל 110/3 | 03-9652584 |  miribenson1964@gmail.com

 

יעל אדמוב

מאמנת ויועצת לענייני נדל"ן

יעל אדמוב | צילום: מאגר פרטי
יעל אדמוב | צילום: מאגר פרטי

איך הכל התחיל?

״שנים רבות עבדתי כדיילת יופי ברשתות מוכרות ותמיד היתה לי אינטראקציה טובה עם אנשים. בסופו של דבר החיבור לאנשים הוביל אותי לתחום הנדל"ן, שמאופיין באינטראקציה גבוהה בין אנשים ומצריך הבנה במגוון תחומים כמו מיסוי, משכנתאות, בחירת עורך דין ועוד. אני אוהבת שיש לי את החופש והגיוון שבעבודה זו, ואני זוכה להעניק מהידע והניסיון שלי ללקוחותיי״.

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״כיום רוב הלקוחות שלי הינם אנשים שמופנים אלי בשיטת "חבר מביא חבר". אנשים מצפים שאלווה אותם בכל התהליך, ובסופו של דבר שאעזור להם ואהיה שותפה בהגשמת החלומות שלהם! חשוב לי להפוך את התהליך המסובך הזה, לתהליך יעיל ופשוט תוך התחשבות בצרכיי הלקוח, ניהול משא ומתן עבורם, בדגש על חסכון בזמן בעבור הלקוח. כל זאת בדגש על ליווי הלקוחות שלי בכלל התהליכים הנלווים למכירת/קניית נכס בהיבטים המשפטים והפיננסים.

בתחום שלי הלקוח לא משלם מראש, קודם אני מוכיחה את עצמי בשירות שאני נותנת והתגמול מגיע בסוף, כך שחובת ההוכחה תמיד עליי. אין כמו ההרגשה שלהיות אחרי חוזה בו הגשמתי את החלום של לקוחותיי. אולי זו הסיבה שבחרתי לחרוט את המשפט "אתיקה מקצועית כערך עליון", על דגלי״.

קצת עליי

״אני נשואה לבעל מקסים שתומך ומלווה אותי לכל אורך הקריירה. יש לי 3 בנות: אפרת (23), טליה (8) ותאיר תינוקת בת שנה. אני נהנית לבלות את זמני הפנוי עם משפחתי היקרה. אני אוהבת לטייל בעולם ולראות תרבויות ונופים״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״כעולה ותיקה אני תמיד זוכרת להזכיר לעצמי את השנים בהן נלחמתי כדי להגיע להצלחה ולמימוש עצמי וכיום מהמקום בו אני נמצאת אני רואה לעצמי חובה ללוות סוכנים צעירים בכניסה לעולם הנדל"ן ולהכשירם כיועצי נדל"ן מקצועיים, תוך נתינת דגש על שירות האישי והטוב ללקוחות שלהם. ובמקביל להמשיך ולעזור ללקוחותיי להשיג את חלומותיהם״.

עצת זהב למתחילות: "בתחום הנדל"ן חשוב לדעת את החוקים, לעשות את הבדיקות הדרושות לפני רכישת נכס, להתייעץ עם המומחה הטוב ביותר בתחום הנדל"ן שיוכל להעניק מהניסיון שלו".

 052-6280168 | פייסבוק | אתר  

 

יוזמת ועורכת הפרויקט חן רוטנברג | צילום סם יצחקוב | איפור אומאי שטרית | שיער צחי אלמוג