Woman's Power 2017

לרגל יום האישה הבינלאומי, אספנו נשות קריירה מצליחות, שאפתניות ומובילות בתחומן שיעניקו לכן השראה טובה ועצות ששוות זהב

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי | חיים בסטייל

רבקה שחר

עו״ד בעלת משרד המתמחה בנדל"ן, הוצאה לפועל ופשיטות רגל

רבקה שחר. צילום: יח"צ
רבקה שחר. צילום: יח"צ

איך התחלת את דרכך המקצועית?

״לאחר השחרור מהצבא התחלתי לעבוד במשרד עורכי דין גדול ומוביל באזור הדרום ונחשפתי לעולם המשפט המרתק והמאתגר, עולם בו אתה לומד ומתפתח כל יום מחדש. התחברתי מאוד לעריכת דין ומההתחלה ידעתי שזה המקצוע שבו אני רוצה לעסוק, החלטתי להרשם ללימודי משפטים אותם סיימתי בהצלחה רבה והתקדמתי מהר. לאחר שנים של עבודה במשרד עורכי דין הרגשתי בשלות לפתוח משרד בוטיק עצמאי״.

מה ייחודי בשירות שאת מעניקה?

״המשרד הינו משרד בוטיק השם דגש על מקצועיות ללא פשרות, רמת שירות גבוהה ויחס אישי ומשפחתי ללקוחות. במסגרת עבודתי אני אוהבת במיוחד להתעסק עם תיקים מאתגרים ומעניינים שאינם פשוטים ודורשים ניתוח משפטי מעמיק, הסיפוק הגדול ביותר הוא כאשר הלקוח מקבל את התוצאה הרצויה. אני מאמינה שאין דבר שיובא לשולחני שלא יהיה ניתן להתייחסות מקצועית וראויה על מנת להביא את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח״.

ספרי לנו על רגע מכונן במהלך הקריירה

״ייצגתי לקוחה שניתן כנגדה פסק דין ולביצועו נפתח כנגד מרשתי תיק בהוצל"פ, הלקוחה הגיעה למשרדי לייצוג לאחר מתן פסק הדין ולאחר שהתנהלו כנגדה הליכים במשך כ-5 שנים במסגרת תיק ההוצל"פ. פעלתי לביטול ההליכים במסגרת תיק ההוצל"פ ולביטול פסק הדין שניתן במעמד צד אחד ולאחר שהתנהל דיון נדחתה התביעה ונסגר תיק ההוצל"פ שנפתח כנגדה. לקוחה נוספת שהגיעה למשרדי במסגרת הליך פשיטת רגל ביקשה לפעול למכירת נכס שבבעלותה ובבעלות בתה על מנת לעמוד בתנאי הפטר מותנה בגין חובותיה במסגרת הליך פש"ר, מאחר והיה עיקול מטעם נושה על הנכס, מרשתי לא הצליחה למכור את הנכס לקונים פוטנציאליים, הזמן עבר והיא עמדה בפני ביטול צו ההפטר המותנה. פעלתי לביטול העיקול, מכירת הדירה וקבלת ההפטר ללקוחה. הסיפוק היה גדול כשהלקוחות קיבלו את התוצאה הרצויה״.

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

״שאיפתי היא להמשיך לגדול ולשגשג, להתפתח מקצועית ואישית ולהמשיך להתמקצע בתחומי העיסוק של משרדי״.

עצת הזהב: חשוב להיות אנושי, להתמיד, להתפתח ולהתמקצע. להאמין בעצמך, גם אם לעיתים הפחד משתק יש לזכור שמי שלא מעז, לא מצליח. כגודל הרצינות, ההתמדה והלמידה כך גודל ההצלחה״

הנרייטה סולד 1, באר שבע  |  08-9105155,  052-3413328  |  riki2312@walla.co.il  | פייסבוק – עורכת דין רבקה שחר

אור עזריה

(45) עו"ד לדיני משפחה, צוואות וירושה 

אור עזריה. צילום: יח"צ
אור עזריה. צילום: יח"צ

איך התחלת את דרכך המקצועית?

״התגרשתי בגיל 25 עם שני תינוקות וללא ייצוג משפטי, ויתרתי על רכוש ואפילו על דמי מזונות. ללא כסף ומקצוע נאלצתי לדאוג לי ולילדיי, בחרתי שלא לרחם על עצמי וללמוד משפטים, המשיכה לדיני משפחה הייתה טבעית ואף השתתפתי בקידום חקיקה בכנסת בנושאים שבערו בי. התמחיתי אצל עו"ד משה גורן, מהמובילים לדיני משפחה שלשמחתי הכשיר אותי בדרך הטובה ביותר לחשוב עצמאית ולתכנן את האסטרטגיה הטובה ביותר להצלחה בתיק גירושין. בסיום ההתמחות פתחתי משרד משלי, השקעתי את כל המאמצים הדרושים להצלחה והשאר היסטוריה״.

מה ייחודי בשירות שאת מעניקה?

״העבודה שלי היא הרבה מעבר לחוקים וניירת, למדתי להכיר את הצרכים האמיתיים של לקוחותיי. משרדי מייצג לקוחות מסוגים שונים בהליכי גירושין, סכסוכים מורכבים הכוללים היקף רכוש גדול, סכסוכי ירושה בין בני משפחה הכוללים סכסוכי נדל"ן קשים, וסכסוכים בין משפחות עסקים בינן לבין השותפים בחברה. עם השנים מצאתי פתרונות יצירתיים טובים ומהירים המשרתים את האינטרסים של לקוחותיי. אני לא שואפת לראות את שמי מתנוסס בפסקי דין ובתקדימים אלא לגבש הסכם שיאפשר ללקוחותיי להמשיך בחייהם ולא לגרור אותם להליכים משפטיים ארוכים ומתישים. בתחילת ההליך אני מפעילה את כל הכוח ויחד עם זאת שואפת למצוא פתרון משפטי יעיל וקצר״.

ספרי לנו על רגע מכונן במהלך הקריירה

״יש לי מקרים רבים שיכולים לשמש תסריט לסרט הוליוודי, ייצגתי סכסוכים בין בני משפחות אמידות שיכולים לשמש מדור רכילות מעניין ביותר, אך  מקרה אחד זכור לי במיוחד שבו ייצגתי אב שביקש להעביר למשמורתו את שני ילדיו בני השנה והשלוש, שכניו התקשרו אלי וסיפרו לי שאימם של הילדים מזניחה אותם הזנחה קשה ביותר ולכן השתכנעתי והחלטתי לקבל את הייצוג. התמודדתי עם שופטת שלא האמינה לאף טענה ואני דחקתי בשירותי הרווחה עד אשר הם גילו שהילדים לא אכלו מס' חודשים, היו במצב בריאותי קשה ביותר ואף נשקפה סכנה לחייהם. באותו הבוקר הועברו הילדים לחזקתו של האב ואילו אימם אושפזה במחלקה פסיכיאטרית. לא אשכח את מבטיהם של הילדים, כל הדרך הביתה בכיתי, אך ידעתי שעשיתי את הדבר הנכון״.

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

״אני גאה בעצמי ובהישגיי ואפילו השנה בתי בת ה-25 שהינה בוגרת משפטים, מצטרפת אליי כשותפה למשרד״.

עצת זהב: "הפליה בין נשים לגברים היא תירוץ של נשים חלשות שלא מוכנות להשקיע מאמצים להצלחתן. השקעה, התמדה ומטרה ברורה יובילו להצלחה״.

מצדה 9 (בסר 3), בני ברק  |  אקסודוס 51, אשקלון  |  08-6900625,  052-7031202  |  פייסבוק  אור עזריה  |  www.orazarialaw.com  |  orazarya@gmail.com

גילה עיני

עורכת דין, בעלת משרד לעריכת דין וגישור העוסק בדיני משפחה

גילה עיני. צילום: יח"צ
גילה עיני. צילום: יח"צ

איך התחלת את דרכך המקצועית?

"הגעתי לעולם המשפט לאחר עשייה ניהולית בתפקידים בכירים בחברות היי-טק. תפקידים שדרשו התנהלות בינאישית, חשיבה עסקית, תכנון אסטרטגי וטקטי וניהול מו"מ מורכב ברמה גבוהה במיוחד. החלום לעסוק בעריכת דין תמיד פעם בקרבי, בפרט לאור תחושת צדק עמוקה שמלווה אותי מצעירותי. בעקבות סכסוך משפחתי כאוב של חברה יקרה, נחשפתי לעולם המורכב של הפרידה והגירושין. שיחות רבות על משפט וצדק גרמו לי לעשות את הצעד. השלמתי שני תארים נוספים במשפטים ויצאתי לעצמאות. בחרתי בדיני משפחה משום שזה ענף ייחודי שנוגע בחיי אנשים ודורש אמפטיה, הכלה, תכנון מהלכים, יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא ובעיקר יכולת גישור והבנה. מדובר בדיני נפשות של ממש שכן תפקודו של עו״ד בתחום זה עשוי להיות ההבדל שבין משפחה מפורקת ומסוכסכת למשפחה שממשיכה לחיות בהבנה ושיתוף פעולה".

ספרי לנו על רגע מכונן במהלך הקריירה

"מקרה בו ליוויתי אם לשני ילדים בהליך גירושין שהתחיל כסכסוך מורכב עם כל הפוטנציאל להפוך לחבית נפץ. לשמחתי, הצלחתי להנמיך את הלהבות תוך שאני מדריכה את הלקוחה ובן זוגה למצוא פתרונות בהסכמות. כשהבת הגדולה של השניים שלחה לי מכתב תודה לאחר חגיגת הבת מצווה, וסיפרה בתמימותה ובחוכמתה על האופן שבו המשפחה מתפקדת, לא הייתה מאושרת ממני".

מה ייחודי בשירות שאת מעניקה?

"השאיפה לפתור את הסכסוך המשפחתי בהסכמה היא תפיסת העולם שמנחה אותי, ובפרט כאשר מדובר בגירושין עם ילדים. אני מאמינה שעליי להיות זמינה ללקוחות ובעיקר להקשיב להם. תמיד אנסה להוביל את הסכסוך לכמה שפחות עימותים משפטיים ומצד שני מתי שאדע שכבר אין ברירה, אפשיל שרוולים, אעמוד לימין הלקוח ואעשה את כל שנדרש לעשות״.

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

״הכניסה לתחום דיני המשפחה סחפה אותי להיות פעילה בתפקידים ציבוריים. מעבר לשאיפה להרחיב את העשייה המקצועית אני מקווה שאוכל לתרום ברמה הציבורית, להשפיע ולשנות".

עצב הזהב: ״לכל אחת מאיתנו יש חלומות, שאיפות והזדמנויות. עלייך להאמין בעצמך ולעשות. הוציאי מהלקסיקון את המילה ׳אם׳ והכניסי במקומה את המילה ׳מתי׳״.

חרוב 83 מכבים, מודיעין מכבים רעות |  08-9573333  |  052-8342566  |  www.gila.einy-law.co.il   |  gila@einy-law.co.il

יפה בירנפלד

נציגה בלעדית בישראל של מותג האיכות הבינלאומי סוטיס פריס. קוסמטיקאית בכירה, מוסמכת ארגון סידסקו הבינלאומי והמכון להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן

יפה בירנפלד. צילום: יח"צ
יפה בירנפלד. צילום: יח"צ

מה הייחודיות של מותג הקוסמטיקה סוטיס פריס?

"סוטיס משלבת חדשנות מדעית עם 70 (!) שנות נסיון ומומחיות מקצועית ומציעה קוסמטיקה המעניקה תוצאות הודות למוצרי איכות פעילים בהתאמה אישית מקצועית. זאת בעקבות פיתוח פורמולות ייחודיות המשלבות יתרונות של חומרים מן הטבע עם מיטב חידושי הטכנולוגיה: היי-טק, ביו-טק וננו–טק והודות להתאמה אישית על בסיס אבחון מקצועי במכוני יופי וספא בלבד.  לסוטיס מגוון רחב של מוצרים וטיפולים פעילים, חדירים ויעילים לכל סוגי העור ולכל בעיות העור, בכל גיל, לנשים, גברים ונוער מתבגר. סוטיס מציעה גם תחליף והשלמה לדרמו-אסתטיקה. הפתרונות של סוטיס מאפשרים שמירה, מניעה ושיקום של העור ללא פעולה פולשנית, לדוגמא: סדרה חדשנית לליחוח עוצמתי של כל סוגי העור במצב מיובש, על בסיס חומצה היאלורונית משולשת (!), התוצאה מיידית ומתמשכת".

מה כוללת תכנית הטיפול החדשה?

"התכנית מציעה שימור ושיקום, הפעלה מחדש ורגנרציה של מנגנוני הלחות של העור. הסוד הוא בשילוב מספר נגזרות של חומצה היאלורונית, במשקל מולקולרי נמוך לפעולה בעומק העור, במשקל מולקולרי גבוה לפעולה על פני העור ובתוספת מרכיבים פעילים משלימים מוכחים מדעית ובהם תמצית הפטנט הבלעדית "בולטוס 1055" המשמשת כבוסטר להעצמת הסינתזה של החומצה ההיאלורונית בעור ומסייעת למניעת סימני הזדקנות והגנה מפני סטרס ופגעים חיצוניים (מזג אויר, זיהום אויר וכו'). בתכנית מוצרים לטיפול אישי ביתי וטיפול אינטנסיבי מקצועי במכון. התאמתם נעשית על בסיס איבחון מקצועי של העור +  71% לחות כבר לאחר טיפול אחד".

היכן ניתן להשיג את המוצרים?

"מוצרי סוטיס נמכרים אצל קוסמטיקאיות נבחרות בכל רחבי הארץ. ניתן לקבל הפניה מאיתנו לקוסמטיקאית קרובה לאזורך משירות הלקוחות בטלפון: 03-6290710".

עצת הזהב: "הסוד לתוצאה מיטבית הינו דיאגנוזה נכונה והתאמה מקצועית של תכשיר איכותי ופעיל במינון הנכון, לצד הדרכה לטיפול ביתי".

מרכז סוטיס בישראל בהנהלת יפה בירנפלד  |  03-6203397, 03-6293007 | פייסבוק סוטיס ישראל |  info@sothys.co.il  |  www.sothys.com

צילי עמיר

(48) עו״ד, מתמחה בנזקי גוף – רשלנות רפואית, תאונות דרכים ועבודה, מחלות מקצוע ותביעות כנגד משרד הביטחון. נשואה+6

צילי עמיר. צילום: יח"צ
צילי עמיר. צילום: יח"צ

איך התחלת את דרכך המקצועית?

״בתום לימודי המשפטים, התמחיתי במשרד יחיאל ושמעון כץ שעוסק בנזיקין, שם למדתי שעבור כל לקוח נלחמים ושחשוב להעמיק, ללמוד ולחשוב מחוץ לקופסא. התאהבתי בתחום ונשארתי שם עד לידת בני הבכור שלאחריה עברתי עם משפחתי לדרום. מה ששבה את ליבי בתחום, היה המימד האנושי – העובדה שתחום הנזיקין עוסק בבני אדם ובנקודת משבר בחייהם כגון תאונה, מחלה או פגיעה במהלך טיפול רפואי״.

מה ייחודי בשירות שאת מעניקה?

״מבחינתי ועבור צוות משרדי, כל תיק ולקוח הם עולם ומלואו. אני רואה את האדם אותו אני מייצגת במרכז, לומדת לעומק את ההשלכות שהיו לאירוע שהביא אותו אליי על חייו וחיי האנשים הקרובים לו, לומדת את התיק הרפואי ומתייעצת עם מומחים רפואיים. קרה לא פעם שקיבלתי תשובה ממומחה רפואי שאין עילה לתביעה או שיהיה קשה להוכיח קשר סיבתי לנזק מסוים, לא ויתרתי, פניתי למומחים נוספים ולבסוף זכיתי עבור הלקוח בתביעה״.

ספרי לנו על רגע מכונן במהלך הקריירה

״לשמחתי, עבודתי רצופה ברגעים של סיפוק ותחושה של הגשמת שליחות. הרגע שבו מבשרים ללקוח על פיצוי שהושג עבורו בתיק רשלנות רפואית, על הכרה של קצין התגמולים שתזכה אותו בקצבה ובזכויות לכל חייו, על הכרה של הביטוח הלאומי במחלתו כנובעת מעבודתו – כולם רגעים גדולים. כל סיפור נחרט בלב – האישה הצעירה שאיבדה את ראייתה במהלך לידה בשל רשלנות רפואית, ההורים שאיבדו את בנם הצעיר כתוצאה מאחור באבחון מחלת הסרטן, החייל הצעיר שפרצה אצלו סכיזופרניה כתוצאה מאירועים במהלך שירותו הצבאי, העובד שקיבל התקף לב בעקבות פיטוריו ועוד ועוד."

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

״ממשיכה לייצג נפגעים במסגרת משרדי באותה הבעירה המקצועית כמו היום וממשיכה לעסוק בהתנדבות בתפקידים ציבוריים (היום חברת מועצה במועצה המקומית עומר, יו"ר פורום הנזיקין במשותף במחוז דרום וסגנית יו"ר פורום הנזיקין הארצי בלשכת עורכי הדין) וכמובן נהנית ממשפחתי הנפלאה״.

עצת הזהב: "להיות מקצועית ולעבוד עם הלב״

08-9949000, 054-6666674  |   פייסבוק    משרד עורכי דין צילי עמיר- רשלנות רפואית – נזקי גוף   |  www.ziliamir.co.il  |  zili@amirlaw.co.il

אודליה נמיר

(42) עורכת דין בעלת משרד המתמחה במקרקעין, תמ"א 38 ופינוי בינוי

אודליה נמיר. צילום: יח"צ
אודליה נמיר. צילום: יח"צ

איך התחלת את דרכך המקצועית?

״בצבא שירתתי בפרקליטות הצבאית, שם נחשפתי לראשונה לעולם המשפט. בנעוריי חלמתי בכלל להיות וטרינרית או לטפל באמצעות בעלי חיים. כסטודנטית באוניב' בר-אילן, וגם לאחר מכן, עבדתי במספר משרדי עורכי דין בהם הכרתי תחומים משפטיים שונים ואת פעילות בתי המשפט וההוצאה לפועל. במקום עבודתי האחרון עבדתי 12 שנים כטרום מתמחה, מתמחה וכמובן כעורכת דין. לאחר שנים רבות כשכירה בהן צברתי ניסיון רב, הרגשתי בשלה מקצועית ואישית לפתוח משרד משלי, בצלמי ובדמותי״.

מה ייחודי בשירות שאת מעניקה?

״סוד ההצלחה שלי הוא דבקות במטרה, נחישות, יצירתיות במציאת פתרונות ומקצועיות ללא פשרות. אלו תכונות הכרחיות בעבודה עם דיירים ואנשי מקצוע בפרויקטים של התחדשות עירונית. המוטו שלי: "תמיד תן את הטוב ביותר שלך, מה שתשתול עכשיו – מאוחר יותר תקצור". אני רואה מולי בני אדם ולא "לקוחות", סיפורים אנושיים ולא "תיקים", ושמחה ללוות אנשים יד ביד להגשמת חלומותיהם בעסקאות החשובות ביותר שיעשו בחייהם. אני מעדיפה לראות את הטוב שבבני האדם, את השמחה של משפחה שרכשה דירה או פרויקט תמ"א 38 שיוצא לדרך. לכן משפט פלילי ואפילו דיני משפחה מעולם לא היו אופציה בשבילי״.

ספרי לנו על רגע מכונן במהלך הקריירה

״טיפלתי במקרה של זוג מבוגר שהיה מצוי בהליכי כינוס נכסים ועמד לאבד את ביתו בשל חוב משכנתה גדול מאוד לבנק. בחינה מדוקדקת של המסמכים ותחקור בני הזוג העלו כי הבנק לא נהג לפי כללי הגילוי הנאות כמתחייב ממנו בדין. בית המשפט המחוזי קיבל את טענותיי אחת לאחת ודחה את הדרישה לממש את דירת המגורים של בני הזוג וילדיהם. אין לתאר את האושר של המשפחה. זה מבחינתי שווה הכל!״

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

״מרחיבה את פעילות המשרד, מעסיקה עורכות דין חזקות, עצמאיות, בטוחות, שמובילות כל אחת בתחומה להישגים מקצועיים״.

עצת הזהב: ״להאמין בעצמך, להיות ישרה והוגנת עם עצמך ועם אחרים, תהיי מקצועית ומקצוענית, בלי קיצורי דרך. אני מאמינה שמי שעושה טוב, זה חוזר אליו כפל כפליים בעתיד״.

ביאליק 164 (מגדל ההלכה), ר״ג  |  050-4453896  | פייסבוק  א. נמיר, משרד עורכי דין  |  www.namir-law.com  |  odelya@namir-law.com

רחלי פרייטג

(33) עורכת דין לדיני צוואות,  ירושות ומקרקעין

רחלי פרייטג. צילום: יח"צ
רחלי פרייטג. צילום: יח"צ

איך התחלת את דרכך המקצועית?

"מהיותי קטנה ידעתי שהייעוד שלי להיות עורכת דין, זה פשוט משהו שהוא חלק ממני. מפני שבאתי ממקום שבו הסיכוי להצליח נמוך, לא חשבתי שאצליח באמת להיות עורכת דין ובחרתי ללמוד תחומים אחרים כגון: הנדסאית תוכנה, מזכירות רפואית, הנהלת חשבונות סוג 1 ו-2 ועוד… יום אחד קמתי ואמרתי למה שלא אנסה מה שבאמת אני רוצה? בלי שקל נרשמתי ללימודים, איני יודעת עד היום מאיפה אזרתי אומץ… הצלחתי לעמוד בכוח בהוצאות שכר הלימוד ולסיים תואר במשפטים. עם כל ההצלחה והכסף שמגיע בעקבותיה, עדיין חשוב לי תמיד לעזור לאלו שזקוקים לסיוע משפטי וידם אינה משגת. חרוט בליבי משפט של ג׳אן פול סארטר שאמר "בזמן שהעשירים יוצאים למלחמות העניים הם אלה שמתים".

מה ייחודי בשירות שאת מעניקה?

"אני מנהלת משרד פרטי לעריכת דין בנהריה. אני מרגישה שכאשר אני מרימה את העט לידי כמוהו כיציאה לתוך קרב על חייו של אדם… כל מילה היא בעלת השפעה. חשוב לי שאדם אשר רוצה לכתוב צוואה יהיה מודע מה עליו לכתוב, על מנת שצוואתו תהיה תקפה ביום מן הימים. אני מונעת מתוך רצון עז לעזור ללקוחותיי ועובדה זו באה לידי ביטוי בעבודתי היום יומית. בנוסף לתחום הירושות והצוואות, אני עוסקת בדיני מקרקעין על כל צדדיו: חוזי רכישה/מכירה, חוזי שכירות ותביעות במקרקעין. השירות הניתן ללקוחותיי מתאפיין ביחס אישי מתחילת ההליך ועד סופו, בזמינות תמידית, מענה מהיר ומקצועי ותשומת לב מלאה. אני פועלת בחריצות למען שביעות לקוחותיי ועל מנת להשיג להם את התוצאה הכי טובה בנסיבות".

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

"בעוד חמש שנים אני רואה את עצמי עושה בדיוק את אותו הדבר. אני מקווה להצליח בגדול על מנת שתהיה לי האפשרות לעזור לאחרים יותר".

עצת הזהב: ״לא להפסיק לחלום ולא לחשוב שאי אפשר… הכל אפשרי אם רק מאמינים בזה".

הרצל 81, נהריה  |  050-9012134  |  www.psakdin.co.il  |  rahelio100@walla.co.il

סיון מדמוני

(43) מעצבת ואמנית שיער, מתמחה בשיטות צבע מתקדמות

סיון מדמוני. צילום: יח"צ
סיון מדמוני. צילום: יח"צ

איך התחלת את דרכך המקצועית?

״מאז שאני זוכרת את עצמי, עוד בתיכון, נמשכתי לתחום עיצוב השיער ולכל הקשור באסתטיקה ויופי. מי שזיהתה את הכישרון שלי והאמינה בי הייתה אימי, שפתחה לי את הדלת לתחום מלא כישורים ויכולות אך בעיקר אהבה למקצוע ולאנשים. בהתחלה, עוד הייתי מגיעה לבית הלקוחות שלי ושם למדתי בעצמי את סוד תודעת השירות. מה שהופך כל עסק ממוצע להרבה יותר מזה. הייתי רק בת 23 כשפתחתי את המספרה הראשונה שלי. ידעתי שאני מסוגלת ליצור ליצור שינוי חזותי, והייעוד שלי כבר היה ברור לי כשמש. היה גם ברור לי שלמצוא בוס או בוסית שיצליחו להתמודד איתי זו משימה אבודה. ככה נראית תחילתה של דרך עצמאית״.

מה ייחודי בשירות שאת מעניקה?

״בראש ובראשונה היחס האישי שאני מעניקה ללקוחותיי. בעיניי, יחס אישי הוא חווית שירות בהתאמה אישית עבור כל אישה שמגיעה אליי. אנשים אינם מודעים לכך ששיער הוא דבר רגיש, אשר מצריך לתת לו את היחס הראוי לו ולהבין מי האישה אשר מתחזקת אותו ולאפשר לה להביע את עצמה דרכו. היכולת שלי היא ליצור עבור כל אישה, את הלוק שמתאים בדיוק לה. אני מבליטה את יתרונותיה הטבעיים באמצעות שימוש בשיטת צבע מתקדמת  עם גוונים קסומים של צבעים הנראים לעין״.

ספרי לנו על רגע מכונן במהלך הקריירה

״הקריירה שלי התחילה בגיל מאוד צעיר, מה שהוביל אותי להיות במצב תמידי של למידה וצבירת ניסיון. עברתי כברת דרך שהביאה אותי למקום בו אני יכולה להעביר את הידע העצום שרכשתי עם השנים בהדרכות מקצועיות בבית הספר לספרות ובכך לעזור לבני נוער למצוא את המקום שלהם ולתת להם כלים להצלחה אישית ועסקית. לפני שבע שנים  הדרך שלי הובילה לצוות ההדרכה של חברת שוורצקוף העולמית וזו הייתה החשיפה שלי לעולם הגדול: "סיון מדמוני מסיימת הכשרה באירופה והופכת להיות השגרירה של המותג הבינלאומי״.

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

״ממשיכה את העיסוק והאהבה הגדולה שלי. להמשיך ללמוד, להתפתח ולספק מקור של השראה לעצמי וללקוחותיי: אותה נקודת אור שמובילה  לשינוי אחד קטן, אך משמעותי״.

עצת הזהב: "את לא מתחרה עם אף אחד, חוץ מעצמך. השמיים הם ממש לא הגבול״.

שדרות מוריה 120, חיפה  |  04-8112211  |  www.sivanmadmoni.com  |  פייסבוק  סיון מדמוני Professional hair design

דנה שמיר ורותי עובדיה

שותפות ומייסדות D&R נכסים,  חברה להשקעות בנדל"ן, תיווך, יזמות ותמ״א 38

דנה שמיר ורותי עובדיה. צילום: יח"צ
דנה שמיר ורותי עובדיה. צילום: יח"צ

דנה שמיר – מנכ"לית ומייסדת החברה, אם ל-3 בנות (רותם 14, עמית 10, יובל 9), יזמית נדל"ן, מנטורית להעצמה נשית ואימון עסקי, בעלת B.A בחינוך

רותי עובדיה – מנכ"לית שותפה ומייסדת החברה, אם ל-4 ילדים (איתי 18, גיא 17, שיר 14, ליהי 9), מעצבת פנים ויועצת נדל"ן בכירה

איך התחלתן את דרככן המקצועית?

"עבדנו יחד כיועצות נדל"ן שכירות במשרד מוביל בתחום, לשתינו היה ברור שהשלב הבא בהתפתחות הקריירה יהיה לפתוח משרד עצמאי. מעבר לשותפות העסקית אנו חברות בנפש ומחוברות אחת לשניה. מיום פתיחת המשרד ועד היום אנו מוכיחות לעצמנו שעבודה קשה, מסירות, זמינות והקשבה ללקוחות הן אבני היסוד להצלחה ולסיפוק מקצועי. בנוסף הוכחנו שניתן לשלב בין אימהות לקריירה והעובדה שאנו נשים רק משפרת את יכולתנו, כי כוח נשי יחד הוא חזק יותר".

מה הייחודיות של המשרד?

"חברתנו מתמחה במכירות והשכרות של דירות, בתי יוקרה ומגרשים לבנייה באזור השרון, וברעננה בפרט, ובפרויקטים של תמ״א 38. אנו מלוות את הלקוחות בהגשמת חלומם בהליך רכישת דירה, החל מרגע ההתלבטות ועד ליווי בנקאי צמוד לצד מעצבי פנים מהמובילים בתעשייה, ללא תוספת תשלום, הכל כלול אצלנו באהבהֿ. כמו כן, חשוב להיעזר ביועץ נדל״ן מקצועי בהליך רכישת נכס שיתווך בין הצדדים וישיג ללקוח את המחיר והעסקה הטובה ביותר עבורו״.

איפה אתן רואות את עצמכן בעוד 5 שנים?

״מטרתנו להמשיך ולהצליח בגדול, מעבר למקום פרנסה אנו רואות במקצוע זה שליחות לשדרג לאנשים את איכות חייהם והגשמת חלומם בקניית דירה במקום הטוב והנכון להם. בנוסף, להמשיך בשיווק פרויקטים גדולים בארץ ובחו"ל. ברמה אישית, להגדיל את המעגל העסקי של אימון כמנטוריות, לנשים בפרט, במטרה לתת להן מקור השראה בתחילת דרכן ובתהליך ההתלבטות במהלך פתיחת עסק״.

עצת הזהב: "גם הקשיים שבדרך הם לטובה וחשוב ללמוד מהם, ולהאמין שהכל אפשרי… אם באמת רוצים. תנסו – מקסימום תצליחו!".

054-4842920, 054-4463777 | rutilan.marva@gmail.com | shamirdana@walla.co.il

ענבר אברמוביץ

(39) עו״ד, מגשרת ונוטריונית, בעלת משרד המתמחה בדיני משפחה והגירה

ענבר אברמוביץ'. צילום: יח"צ
ענבר אברמוביץ'. צילום: יח"צ

איך התחלת את דרכך המקצועית?

״לאחר השירות הצבאי התלבטתי בין משפטים ללימודי תקשורת. אימי הסתירה ממני שהתקבלתי ללימודי התקשורת וכך יצא שהתחלתי ללמוד משפטים. לאחר סיום הלימודים ניהלתי חברת עו"ד שעסקה בתחום המשפחה ולאחר כחצי שנה ובדחיפת אבי, פתחתי את המשרד הראשון שלי בבאר שבע. לאחר מספר שנים פתחתי משרד נוסף בשותפות באזור השרון ולאחר מכן משרד נוסף באשדוד. העיסוק בתחום ההגירה היה חלק משלים לעבודתי בתחום המשפחה כאשר לא אחת קיימות בעיות רבות לבני זוג אשר אחד מהם אינו אזרח ישראלי ומשרדי מאפשר ליווי וייצוג בעניינים בהם מדינת ישראל אינה מעוניינת להכיר בזוגיות ומעמד
כתוצאה ממנה״.

מה ייחודי בשירות שאת מעניקה?

״משרדי הינו משרד בוטיק מיומן ומנוסה הנותן מענה מקצועי, אישי, קשוב ותומך לנשים וגברים כאחד. הידע והניסיון הרב מאפשרים לנו בניית אסטרטגיה משפטית מיטיבה עבור הלקוח/ה ובמקביל אנו מהווים משענת עבורם בעת ההליך המשפטי המייגע. אנו נותנים תמונת מצב אמיתית ואיננו מייפים את האמת. כל תיק הוא משהו מאוד אישי שנלקח ללב, אנו נלחמים את מלחמתו של הלקוח ומייצגים את תחושותיו בצורה הנאמנה ביותר. אני מסבירה ללקוחות את כוחו של הגישור ושלעיתים דרך פשרה מקלה ומסייעת בהליך הפרידה. בנוסף כתבתי מעל ל-70 בלוגים נצפים ביותר באתר YNET שכללו סיפורי משפט מרתקים״.

ספרי לנו על רגע מכונן במהלך הקריירה

"מקרה שבו לקוח עגון מעל ל-10 שנים הגיע אלינו כתיק שקיבלתי בירושה מדוד עו"ד שנפטר בטרם עת, ואשר תוך תקופה של פחות משנה שחררנו ממערכת הנישואין הכושלת בה כבלה אותו אשתו ואף קיבלה ממנו מזונות לאורך השנים, האישה סרבה לתת גט עד להגעתינו. מקרה נוסף הינו תיק הגירה בו הפריד משרד הפנים בין בני זוג בשל העובדה שאחד מהם היה יהודי והשנייה לא, לבסוף הצלחנו לגרום לעלייתה לארץ".

איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים?

"עם משרד נוסף (כנראה בת"א), מרחיבה את מספר עורכי הדין במשרדי וממשיכה לעזור ולהצמיח אנשים מתוך התהליך המשפטי".

עצת הזהב: "תכווני גבוה ואל תפסיקי להתאמץ עד שתגיעי לשם ואפילו מעבר. זה קורה ובגדול, צריך רק להאמין, מניסיון".

מנחם בין 7 (בית צימר, כניסה א'), אשדוד  |  08-8555975, 054-4499941  |  abramovich_law@walla.com