נטע ברזילי

נטע ברזילי הייתה נציגת ישראל לאירוויזיון בשנת 2018, בו הביאה את הניצחון למדינה עם השיר TOY. ברזילי ניחנה בחוש מוזיקלי אדיר ומכשיר לופר המשמש אותה בהופעות וגרר לא מעט ביקורת על הופעותיה ב"כוכב הבא" בדרך לייצוג ישראל באירוויזיון, אולם נדמה שהניצחון סתם למלעיזים את הפה.

על אף ההצלחה האדירה והבינלאומית לה זוכה ברזילי היא עדיין מתגוררת בחדר בדירת שותפים במרכז תל אביב.  בדירה אין אפילו סלון משותף וחדרה של ברזילי יכול היה לעבור כחדר של תיכוניסטית כשהסימנים היחידים לקורטוב של יוקרה וסלבריטאות הם קולב הזהב בקטגוריית "סטייל אייקון" שבו זכתה בטקס פרסי האופנה  2018 ב"את", וסטנד בגדים מלא בנוצות בצבעים בוהקים.

ברזילי עברה עם משפחתה לניגריה בעקבות שליחות מקצועית של אביה. כשהייתה בת 6, המשפחה (עם אח גדול ואח קטן), שבה לארץ, להוד השרון וחייה נותבו בכיוון אחד: מגמת מוזיקה בתיכון, להקה צבאית, לימודי סאונד ברימון ושכשוך בסצנה התל אביבית בהופעות קטנות, אלתורי בלוז, הופעות כזמרת בחתונות ושלל ניסיונות מוזיקליים אניני טעם.

גם את נושא דימוי הגוף שהיא מקדמת, היא לא מוכנה לזנוח לדקה, לא בשיר עמו זכתה באירוויזיון, לא בסינגל שיצא אחריו "באסה סבבה" ולא כשמקבלת הצעות להיות פרזנטורית.  בריאיון ל"את" אמרה: "זה מרגיז ברמות שאני צריכה להגיע למעמד כזה כדי ליהנות מבגדים שווים. הייתה חברת אופנה ממש גדולה שרצתה שאהיה פרזנטורית, התלהבתי ואז שאלתי אותם אם יש להם מידות שלי. הם אמרו שיתפרו במיוחד, אז סרבתי. אם בחורה במידה שלי תיכנס לחנות הזאת, למה שלא יהיו שם בגדים בשבילה? מי שעושה היום מידות טובות מרוויח אותי"

 

ראו עוד