נטע אלחמיסטר

היא הפכה בכוחות עצמה מאושיית אינסטגרם לדוגמנית בינלאומית, היא למדה את עצמה לעצב וכיום היא מעצבת בגדי הים המובילה בארץ קטפה את תואר דוגמנית השנה 2017 בטקס פרסי האופנה של "את".

אלחמיסטר היא מושא לחיקוי ולהערצה של גולשים רבים ברשת, אך לא כל ההערצה הייתה חיובית. עוד לפני שהייתה מוכרת בסדר גודל בינלאומי, תמונות שלה זויפו ושימשו לפתיחת פרופילים פיקטיבים ברחבי העולם. אלחמיסטר גם הייתה מושא לביריונות כשסרטון עירום שלה דלף לרשת והופץ, שבועות ספורים לאחר שהדבר קרה גם לזמרת עדן בן זקן שמדדה בגד ים במחסן החנות של אלחמיסטר. לאחר סכסוך בין השתיים בעקבות הפרשה המזעזעת, לבסוף התברר כי המדליף היה אב לשישה שפרץ למצלמות האבטחה.

על אף שהיא נמוכה מדוגמנית "קלאסית" ומידותיה אינן תואמות לסטנדרט בתעשיית האופנה, אלחמיסטר בזכות אמביציה, תעוזה, לוק ואישיות כובשת שלא רואה אף אחד ממטר, הפכה לסנסציה בינלאומית שצמחה מחוץ לקופסא, בתוך הריבוע, ואז גם אותו פרצה. היא  הצטלמה לקמפיינים של קסטרו ופיקס, קטפה את קמפיין פומה העולמי, הובילה ליין מוצרי איפור שלם של סקארה, כיכבה בקליפ של הזמר מאלומה ותוביל את קמפיין הדנים של טטונטי פור סבן.

אלחמיסטר נשואה לכדורגלן רמי גרשון ממכבי חיפה, ומגדירה עצמה "אחת שעובדת קשה, לא מפחדת לכוון גבוה ולא שוכחת מאיפה היא באה".

ראו עוד