צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

האפקט המשולש: גם הרמה, גם מילוי וגם שיפור מרקם העור

88 שיתופים | 132 צפיות

15 מיליון מזרקים, 18 שנות ניסיון, למעלה מ-200 מחקרים קליניים, סלבריטאיות וסלבריטאים שלא מוותרים על שימוש בו אבל לא מגלים ( נו, טוב, חוץ מג'ניפר אניסטון)  ואפקט משולש ייחודי שכולל הרמה, מילוי מידי וייצור קולגן ואלסטין לשיפור מרקם העור, לא רק באזור הפנים. 

RADIESSE – שגרסתו הראשונה הושקה כבר כמעט לפני שני עשורים, הוא חומר הזרקה רב תכליתי מבוסס קלציום (סידן) המצליח להשיג אפקט משולש שהרבה חולמים עליו – גם וגם וגם: גם תוצאת מילוי מיידית, גם הרמה וחיטוב הפנים וגם שיפור מרקם העור. אגב, כל הטוב הזה מגובה בלמעלה מ-200 מחקרים קליניים שבדקו ואישרו את בטיחותו, יציבותו ויעילותו בזמן הטיפול ואחריו, ולאחרונה הוא אף קיבל אישור FDA נוסף גם לאזור המחשוף (אישור FDA קיים כבר למוצר משנת 2006). 

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

אז איך radiesse עובד?

רדיאס מורכב ממיקרו ספירות זעירות של סידן (כמו זה המצוי באופן טבעי בגופנו), הכלואות בתוך ג'ל ייחודי.

בעת הזרקת רדיאס, נוצר אפקט מידי של נפח ומילוי, כשהמיקרו ספירות של הסידן המצויות בג'ל משתחררות ומעודדות גירוי לחידוש תהליכים טבעיים בגוף,  ליצירת קולגן ואלסטין כמו בעור צעיר. בהזרקת רדיאס אנחנו למעשה בונים "תכנית אסטרטגית" עתידית לעורנו.

האפקט הינו מיידי והתוצאה – עור חיוני, גמיש וקורן עם קווי מתאר פנים מחוטבים ומעוצבים וגם תוצאת הטיפול מיידית, אך ממשיכה להיבנות במהלך החודשים שלאחר הטיפול, כתוצאה מחידוש תהליכי ייצור קולגן ואלסטין, ונשמרת 18-12 חודשים.

בשנים האחרונות הורחבו השימושים ב-RADIESSE לאזורי גוף שונים בהם לא ניתן היה לטפל בעבר, הודות לטכניקת דילול החומר והתאמתו לאזורי הטיפול השונים. 

ד"ר סיון מרסר – מומחית ברפואת עור, אסתטיקה ולייזר אומרת: "רדיאס הוא חומר נפלא, ממש כחומר ביד היוצר. אני אוהבת להשתמש בו  בעיקר לשיפור מרקם העור בכללי או כטיפול תחזוקה, כבר מגיל 30, כדי לתת נפח טבעי בזכות היכולת שלו לעודד ייצור של קולגן ואלסטין מבפנים ולטיפול בצלקות אקנה או הקמטוטים העדינים, אפילו בשילוב עם חומצה היאלורונית, לקבלת תוצאה מעולה". 

פרופ' אופיר ארצי – מומחה ברפואת עור אומר: "מטופלים ומטופלות בוחרים שוב ושוב ברדיאס בזכות ההשפעה הממושכת שלו – לעומת חומרים אחרים שדורשים טיפולי טאץ' אפ תכופים, רדיאס מהווה אופציה חסכונית עבור אנשים המעוניינים להשיג שיפורי עור לטווח רחוק. היכולות של רדיאס הן רב גוניות, כיוון שאפשר לשנות את הריכוז שלו בהתאם לאזור המטופל וכך בעצם גם להחליק קמטים וקמטוטים עמוקים, לשפר סימני מתיחה וגם למצק את העור הרפוי באזורי גוף שונים כגון: זרועות, עכוזים, ירכיים, צוואר ועוד,  ואפילו להוסיף נפח וחיטוב לאזורים שאיבדו מלאות כגון: לחיים וקו הלסת".

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

ריכזנו לכם את מגוון אפשרויות הטיפול של RADIESSE אשר בזכות יתרון הוורסטיליות של החומר, הוא מאפשר טיפול מותאם אישית לכל מטופל ומטופל:

  • טיפול בקמטים וקפלים עמוקים
  • חיטוב הסנטר וקו הלסת
  • טיפול במרקם עור הפנים והצוואר
  • טיפול בצלקות אקנה
  • הצערת עור המחשוף (אישור FDA שהתווסף לאחרונה)
  • הצערת מראה גב היד
  • שיפור במראה סימני מתיחה
  • מיצוק והידוק העור באזורי גוף שונים כמו: ברכיים, מרפקים, זרועות ועוד.

מה עוד חשוב לדעת? 

* לאחר הזרקת רדיאס, המראה המתקבל אינו "עשוי" מדי ולא נוצר נפח מוגזם או לא טבעי בפנים, היות והחומר אינו סופח מים, כך ש הוא יתאים גם לחיטוב פנים במבנה "עגול".

* רדיאס מפצח סוד של שנים – בעוד שהזרקות אחרות מצליחות לעודד ייצור של קולגן בלבד, האחראי למוצקות של העור, רדיאס מצליח לעודד גם ייצור של חציו השני של הצמד – אלסטין – האחראי לאלסטיות ולגמישות של העור. 

* זכרו: מזריקים רדיאס רק אצל רופאים בעלי ניסיון. אין ספק, שמיומנות הרופא המטפל חיונית מאד להצלחת הטיפול. 

* הזהרו מחיקויים!!! הפופולאריות של רדיאס הולידה בשוק, שלא במפתיע, חיקויים זולים שלא רק שלא יספקו את התוצאה המיוחלת, אלא עלולים לגרום לנזק, לכן, בקשו מהרופא/ה לראות שזה רדיאס המקורי, כך שתראו פתיחת אריזה מקורית ומספר אצווה (מספר סידורי) המתלווה לכל מזרק. 

* ניתן ואף רצוי, לשלב הזרקת רדיאס עם מכשור כדוגמת מורפיאוס 8 להשגת תוצאה אופטימלית לאורך זמן.

לבירור מרפאות: www.alphamedix.co.il