להתעורר לכל הטוב הזה. הדמיה: VIEWPOINT
להתעורר לכל הטוב הזה. הדמיה: VIEWPOINT

תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום, פרויקט "פילהרמונית" שבשכונת "כוכב הצפון" מגדיר מחדש את הסטנדרטים של חווית הדיור

88 שיתופים | 132 צפיות

כשאנחנו חושבות איפה בא לנו לגור, אחד מהדברים הראשונים שניקח בחשבון הוא ככל הנראה הלוקיישן. ובתור אחת מהשכונות היותר נחשקות ומבוקשות בתל אביב, שכונת "כוכב הצפון" היא בהחלט אפשרות מסקרנת. השכונה הממוקמת בקרבה למרכז העיר, לנמל ולפארק הירקון, מאפשרת לכן ליהנות מכל העולמות: מרכזי תרבות, חנויות אופנה ופנאי לצד צירי תנועה מרכזיים שמאפשרים גישה לכל מקום בקלות.

בוקר טוב. הדמיה: VIEWPOINT
בוקר טוב. הדמיה: VIEWPOINT

פרויקט היוקרה "פילהרמונית", שנבנה במקום בית ההארחה ההיסטורי של התזמורת הפילהרמונית בצפון ת"א, מציע למכירה דירות שהן חווית מגורים בפני עצמה: מאחורי הפרויקט עומדת חברת "יוסי אברהמי", שבנתה בעבר מספר פרויקטים יוקרתיים בעיר- שהאחרון בהם היה "מגדלי נאמן VIP" בת"א. מחירה ההתחלתי של דירה בפרויקט הוא 4.9 מיליון שקלים: נכון, לא מדובר בדיור נגיש ומתאים לכל כיס, אבל בהחלט מדובר בתענוג שהיינו שמחות להרשות לעצמנו.

לארוחת צהריים, בקז'ואל. הדמיה: VIEWPOINT
לארוחת צהריים, בקז'ואל. הדמיה: VIEWPOINT

הדירות בפרויקט "פילהרמונית" הן בהחלט דירות פרימיום ומעוצבות במיטב הכלים שיש לעולם העיצוב והתכנון להציע: החל מתקרות גבוהות ועד למטבחים של החברות הנחשבות בתחום. את בנייני היוקרה עוטפים פיתוח סביבתי מתקדם ומוקפד ונוף מענג הנשקף אל הים, אותו ניתן לראות מהמרפסות המרווחות. עיצוב המתחם נעשה על ידי אדריכלית ובשילוב אלמנטים של מוזיקה ומים במטרה לתת כבוד להיסטוריה ולנוף של הלוקיישן. בין הפסיליטיז המפנקים של המתחם הפרויקט נמנים בריכת השחייה, הספא, חדר הקולנוע, מרתף היינות וזו רק חלק מהרשימה.

וככה זה נראה מבחוץ. הדמיה: VIEWPOINT
וככה זה נראה מבחוץ. הדמיה: VIEWPOINT

מכיוון שמדובר בקרקע האחרונה לבנייה בשכונה, ובשני בניינים בני 12 קומות בלבד, מדובר גם באופציה להשקעה חכמה שעוד תצמיח את ערכה. שווי הדירות צפוי לעלות בכמיליון שקלים בתוך שלוש שנים ולהקנות לרוכשים המקדימים, רווח משתלם בעתיד.

לפרטים נוספים באתר.