מקודם

איך ליצור שפע בתקופה של משבר?

מיכל שטיינברג. צילום: אורי קוטאי
מיכל שטיינברג. צילום: אורי קוטאי

מיכל שטיינברג מטפלת רגשית הוליסטית בשיטת הקינסיולוגיה, מטפלת בשיטות ריפוי הוליסטיות כבר יותר מ-16 שנה ועוזרת לנשים להגיע לחיים של שפע ויציבות. במיוחד בתקופה של משבר וחוסר וודאות

88 שיתופים | 132 צפיות

מיכל שטיינברג, הינה מטפלת רגשית, רב תחומית, מלווה בתהליכי שינוי, מטפלת הוליסטית ומוסמכת בקינסיולוגיה, המטפלת בעיקר בנשים ובנערות כבר יותר מ-16 שנה בקליניקה שלה בקריית גת. בימים אלה היא משיקה סדנא חדשה לנשים "ליצור יציבות בתקופה של אי וודאות" הסדנא נותנת כלים פרקטיים כיצד ניתן לנצל את משבר הקורונה כדי לצמוח אל מקום של שפע ועוצמה.

לדברי מיכל שטיינברג: "בתקופה זו של משבר ושינויים, אנשים נכנסים לחרדות פחדים ותקיעויות. אני עוזרת לנשים שמגיעות אלי למצוא את היציבות דווקא בתקופה זו. אני מטפלת בגוף בנפש ובמוח ומאזנת את הקשרים ביניהם ונותנת למטופלות כלים פרקטיים וידע שמחברים אותן לאנרגיה, לתשוקה של החיים ולהערכה עצמית. בתהליך שאני עוברת יחד איתן אני מסייעת להן להיות בהקשבה עצמית מתוך סקרנות למתנות שבתוכן, עוזרת להן לנקות רעשים חיצוניים ומביאה אותן לחיים של של בחירה ולמקום של רוגע, שלווה ושפע".

מלווה אתכן ליעד. מיכל שטיינברג. צילום: אורי קוטאי
מלווה אתכן ליעד. מיכל שטיינברג. צילום: אורי קוטאי

קינסיולוגיה היא למעשה "קינטיקה אנושית": שיטה הוליסטית המשתמשת בחוכמת הגוף כדי לאבחן מה גורם לבעיות פיזיות ורגשיות ומה ישחרר אותן. הנחת היסוד של הטיפול הקינסיולוגי היא, כי הגוף זוכר הכול ו'מספר' פרטים מדויקים הקשורים לזמנים שונים בחיינו. מיכל מטפלת כבר למעלה מ-16   שנים בנשים ונערות המגיעות אליה במצבי משבר בחייהן, המתמודדות עם קשיים רגשיים ובעיות פיזיות (שהמקור שלהן הוא רגשי) כמו כאבים כרוניים, מתח, חרדה, פחדים, טראומות, דיכאון, דימוי עצמי נמוך, וגם בעיות שונות בזוגיות, במערכות יחסים, בתקשורת ועוד. היא מסבירה על השיטה: "לכל איבר בגוף יש תדר משלו, והתדרים צריכים להיות בהרמוניה ואיזון על מנת שהגוף, הנפש והמוח יתפקדו היטב. כאשר אחד מהם יוצא מאיזון, נוצר כאוס בגוף המוביל לכאבים פיזיים ורגשיים. זוהי הנקודה בה אני נכנסת לתמונה. עם ארגז הכלים שלי אני מאזנת את התדרים שוב וכך הגוף, הנפש והמוח שבים לחיות בהרמוניה, שמשמעותה בריאות פיזית ונפשית".

הרמוניה. מיכל שטיינברג. צילום: אורי קוטאי
הרמוניה. מיכל שטיינברג. צילום: אורי קוטאי

מיכל (45) היא אישה חרדית, שחונכה בחסידות צאנז בנתניה, והיא גם אימא לשישה ילדים. מיכל פנתה ללימודי קינסיולוגיה בעקבות קשיים שהתעוררו אצל הבן שלה בגיל שש, שהביאו אותה לחפש עבורו פתרונות שאינם תרופתיים או טיפוליים קונבנציונליים. בימים אלה, מיכל מקבלת מטופלים פנים מול פנים בקליניקה שלה 'לגעת בנקודה הרגישה' בקרית גת, בהתאם לתו הסגול ולהנחיות של משרד הבריאות, מקבלת מטופלים מרחוק בפגישות זום או בפגישות טלפוניות. במהלך חודש נובמבר נפתחת סדנא דיגיטלית המיועדת לנשים, שרוצות ליצור שינוי בחייהן ולהשתמש בכלים שלהן ליצירת שפע, במיוחד בתקופה זו של משבר וחוסר וודאות. הסדנא, "ליצור יציבות בתקופה של אי וודאות" בשיטת הקינסיולוגיה בשילוב מוח, גוף ונפש, כוללת 7 מפגשי זום, שעה וחצי כל מפגש.

פייסבוק | אתר | 050-874-4023