מקודם

כניסה לבלונדיניות בלבד – טיפים לבלונד המושלם

צילום:יח"צ
צילום:יח"צ

בלונד הוא לא רק צבע. הוא תשוקה, הוא אופי, הוא דרך חיים. לראשונה Kérastase Paris משיקה סדרת טיפוח חדשנית שכולה מוקדשת לבלונדיניות ואנחנו סידרנו לכם טיפים לבלונד המושלם.

88 שיתופים | 132 צפיות

בלונד הוא לא רק צבע. הוא תשוקה, הוא אופי, הוא דרך חיים. לראשונה משיק Kérastase Paris סדרת טיפוח חדשנית המגנה על השיער והצבע על־ידי חומצה היאלורונית ופרח האדלווייס מהרי האלפים, שכולה מוקדשת לבלונדיניות. כל אחת והבלונד שלה.

Kérastase Paris משיקים לראשונה סדרה המעניקה טיפול לשיער בגון בלונדיני, מגנה על הצבע ומשקמת את השיער על־ידי חומצה היאלורונית ופרח האדלווייס מהרי האלפים. המומחים של Kérastase מצאו דרך לטפח את עומק השערה הצבועה ובמקביל לנטרל את גוני הנחושת המתכתיים על מנת לחשוף את כל גוני הבלונד. הסדרה החדשה מטפלת בשלושה מוקדים חשובים: שבירה וקצוות מפוצלים, יובש וצבע לא יציב.

גוני הבלונד הם אינסופיים. מגוון רחב ובלתי מוגבל: החל מלבן קרח, לבלונד־חמאה, לגוונים במראה נשיקת־שמש ו"ברונד" בהיר, שטוף אור. לכל אישה, לכל סוג שיער, לכל עונה ומצב רוח יש בלונד שהוא שונה ואחר. בלונד הוא הרבה יותר מצבע שיער, הוא דרך חיים, הלך רוח. לכל מי שצבעה את שיערה לבלונד יש סיפור משלה ופילוסופיה משלה העומדים מאחורי ההחלטה לצבוע והסבר מדויק לאיך הבלונד מעורר את נשמתה. ומה הדבר המשותף לכולן? אף אחת לא רוצה לבחור בין צבע בלונד מדהים לבין שיער בריא, עשיר ושופע. הן רוצות הכול. הן רוצות שיער רך, נעים למגע, עם צבע שאינו דוהה או משתנה לגוונים נחושתיים מתכתיים. ללא פשרות.

מעצב השיער מתן חליבה עבור KERASTASE

"בלונד בשבילי זה אבק כוכבים שאני מפזר על הלקוחות שלי, בעזרת טיפוח נכון ומותאם אישית, כל אישה תחווה את המקסימום מהשיער שלה ומהבלונד שלה, כך תגיע לתוצאות המדויקות ביותר בכל חפיפה וחפיפה"

צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: אלינור אביטבול-אלינור שחרטופ Calvin Klein | מכנסיים Diesel
צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: אלינור אביטבול-אלינור שחר
טופ Calvin Klein | מכנסיים Diesel

מעצבי השיער Triple M ארז שרביט, שמעון וקנין, חיים סיוון עבור KERASTASE

"הבלונד הישראלי דורש טיפוח שוטף, תחזוקה נכונה ותשומת לב מיוחדת, לכן חשוב מבחינתנו להשתמש בטיפוח ייעודי לשיער, עם הטיפוח הנכון והאיכותי ההבדל ניכר לעין מיד".

צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: שני לרי -אלינור שחרשמלה: ויקטוריה בקהאם לפקטורי 54
צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: שני לרי -אלינור שחר
שמלה: ויקטוריה בקהאם לפקטורי 54

מעצב השיער עמיר מזרחי עבור KERASTASE

"אף אחת לא רוצה לבחור בין צבע בלונד מדהים לבין שיער בריא, עשיר ושופע. הן רוצות הכול, ועם הטיפוח הנכון זה אפשרי".

צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: שיראל סבן-אלינור שחר. שמלה: קלואה לאניגמה
צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: שיראל סבן-אלינור שחר. שמלה: קלואה לאניגמה

מעצב השיער רואי דניאל עבור KERASTASE

"עבורי, בלונד הוא מראה קלאסי ועל זמני שדורש אבחון נכון וטיפוח מקצועי של מעצב השיער".

צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: ריי שגב-Juicy Agency. שמלה: שמלה Castro | עגילים Padani
צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: ריי שגב-Juicy Agency. שמלה: שמלה Castro | עגילים Padani

מעצבי השיער יגאל ורועי סיץ׳ עבור KERASTASE

״בלונד הוא לא טרנד, לא אופנה, לא עונתי ולא זמני. עבורי, בלונד הוא כתר של זהב המשדר יוקרה וזוהר".

צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: הדר קרקו -Itm. שמלה: עידן לרוסניהול קריאייטיב: טל קליינבורט; סטיילינג: שי לי ניסים; איפור: מורן מילקי סטוויצקי ל- ARTBOOK; ע.איפור: דנה דנטס; ע.סטיילינג:מאיה הראל; ע.צלם:שלו אריאל
צילום: דור שרון ל-ARTBOOK. דוגמנית: הדר קרקו -Itm. שמלה: עידן לרוס
ניהול קריאייטיב: טל קליינבורט; סטיילינג: שי לי ניסים; איפור: מורן מילקי סטוויצקי ל- ARTBOOK; ע.איפור: דנה דנטס; ע.סטיילינג:
מאיה הראל; ע.צלם:שלו אריאל

מה כוללת הסדרה:

צילום:יח"צ. מוצרי Kérastase משווקים במספרות מורשות קרסטס בלבד לרשימת המספרות המורשות www.kerastase.co.il שירות לקוחות 1-800-301-666 בדף הפייסבוק של קרסטס ישראל ובעמוד האינסטגרם
צילום:יח"צ. מוצרי Kérastase משווקים במספרות מורשות קרסטס בלבד לרשימת המספרות המורשות www.kerastase.co.il שירות לקוחות 1-800-301-666 בדף הפייסבוק של קרסטס ישראל ובעמוד האינסטגרם