מקודם

האיש שמרים את המורל של חולות הסרטן

אלי כהן | צילום: יח"צ
אלי כהן | צילום: יח"צ

אלי כהן נחשב לאושיה בתחום הפאות ותוספות השיער. הוא הגיע אל התחום מעולמות התיאטרון והבמה, כאשר התמחה בפאות ולמד את רזי טכניקות התקנת פאות והעבודה עם שיער טבעי

88 שיתופים | 132 צפיות

"אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער" נוסד ע"י אמן הפאות אלי כהן בשנת 1980 והפך למקור עלייה לרגל לנשים המעוניינות לשדרג את המראה בתוספות שיער טבעי, נשים עם שיער דליל שמעוניינות להוסיף נפח או להאריך את שיערן ונשים המתמודדות עם מחלות לצד שירות מכל הלב, ההופך את הביקור במרכז לחוויה מעצימה ומרגשת בכל פעם מחדש.

אבל אלי הוא לא רק אמן, הוא גם מלאך: עבודתו של אלי עם נשים המתמודדות עם סרטן הביאה אותו לא פעם למדידות ושירות גם במחלקות האונקולוגיות ברחבי הארץ. כאשר ביקר במחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב בשנת 2002, הופתע לגלות נשים רבות המסתובבות במחלקה ללא פתרון מלא לשערן. לצורך זאת הקים בהתנדבות את המספרה במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב, המשרתת אלפי נשים ומאפשרת להן לקבל טיפול מלא במקום במהלך הטיפולים. כיום ממשיך אלי ללוות נשים רבות במהלך הטיפולים, מגיע למדידות גם בבתי חולים ועובד בשיתוף עמותת "בראש מורם" למען חולי אלופציה אראטה.

אלי כהן | צילום: יח"צ
אלי כהן | צילום: יח"צ

איכות השיער במרכז של אלי כהן מדורגת במקום גבוה ביותר. מדובר בשיער טבעי בלבד, אירופאי ומשובח. ללא שערה סינתטית אחת וכל זאת על מנת לספק הרגשה טבעית ונינוחה.

אלי מרכיב תוספות שיער בשיטת הקשירה. זוהי שיטה ייחודית בשונה מהלחמה אשר יכול ליצור נזק לקרקפת. בזכות השיטה הפאה או התוספת אינה מהווה אי נוחות, קושי או כבדות על השיער. ישנן לקוחות שונות המספרות כי בעבר כשהיו עושות הלחמות היה מאוד קשה להן לישון על הכרית כיוון והיו מרגישות את התוספות וזה היה מפריע להן. בשיטת הקשירה שפיתח אלי כהן התוספות או הפאות מרגישות כחלק בלתי נפרד מהשיער ומהקרקפת כך שאין כל הפרעה בשעות היום או הלילה.

לפרטים נוספים:
אלי כהן : אתר החברה: https://www.hair-center.co.il
פייסבוק: אלי כהן – אמן תוספות השיער, מילוי ועיצוב
אינסטגרם:  eli_cohen_hair
טלפון: 03-3010118