מקודם

שווה זהב: את טרנד הציפורניים הזה כל אחת יכולה לעשות בבית

את יכולה לעשות את זה לבד. צילום: גולדי פורמן
את יכולה לעשות את זה לבד. צילום: גולדי פורמן

גולדי פורמן, שהקימה את "גולדניילס", מותג לקישוטי ציפורניים מושלמים, מאמינה שהן הדרך לבטא את העולם הפנימי שלנו ומתחזקת עמוד אינסטגרם נוטף השראה. בקיצור, מצאנו לך תחביב חדש לסגר 

88 שיתופים | 132 צפיות

אפשר להגיד שבשנת 2020, ציפורניים מעוצבות הפכו לעסק שמנגיש לנו אומנות וצבע על קצות האצבעות. לא מאמינות? תבדקו כמה מחתרות של ציפורנאיות קמו בתקופת סגר א'. הביקוש לציפורניים מטופחות בשילוב השראות מהרשתות החברתיות הפכו את הצבעים, האיורים והנצנצים לפיס אופנתי מחייב. עמוד האינסטגרם של גולדי פורמן, הוא בדיוק אחד ממעצימי האובססיה (הבריאה) שלנו.

ברוח התקופה. צילום: גולדי פורמן
ברוח התקופה. צילום: גולדי פורמן

"בעיניי, יש משהו מיוחד בלספר את הסיפור שלנו על קצות האצבעות. ועד היום אני יכולה להתרגש ולהתלהב מעיצוב ציפורניים רענן וחדש", מספרת פורמן, שחיה ונושמת את עולם הציפורניים למעלה מעשור. כיום היא מתחזקת עמוד אינסטגרם עם למעלה מ-16 אלף עוקבות, סרטוני הדרכה, טיפים מושלמים, קובעת טרנדים, מספקת המון השראה וצבע ומנהלת את "גולדניילס".

הכי מתוקות. ליטרלי. צילום: גולדי פורמן
הכי מתוקות. ליטרלי. צילום: גולדי פורמן

האתר של גולדי, כלומר, מיני-אימפריה קטנה, מציע לכן להפוך את הציפורניים לאומנות שכל אחת מכן יכולה ליצור ולהלביש על האצבעות – גם אם ציור לא ממש היה השיעור החביב עליכן בבית הספר. "גם אני גדלתי בתחושה שאני לא יודעת לצייר או ליצור עם צבעים, אבל עם תרגול, ניסיון ותעוזה, כל אחת יכולה", היא מספרת.

רוצות את זה עכשיו. צילום: גולדי פורמן
רוצות את זה עכשיו. צילום: גולדי פורמן
האישה שתלמד אתכן לצייר. גולדי פורמן
האישה שתלמד אתכן לצייר. גולדי פורמן

רוב המוצרים המוצעים בגולדניילס מיוצרים בארץ ומציעים מגוון מדבקות, אבקות מיוחדות, שבלונות, מכחולים, אבנים ויהלומים, ועוד ציוד שיהפוך אתכן למניקוריסטיות מקצועיות במחירים נגישים. בין לבין ולתלמידות חרוצות במיוחד, מציעה פורמן הכשרה, השתלמויות מקצועיות ולימוד של כל השיטות הכי חדשניות לעצב ציפורניים. והיא אשכרה מצליחה לגרום לכן לצייר. לא משנה באיזו רמה אתן –  או בקיצור, תקופת סגר זו הזדמנות מושלמת להתחיל לטפח מקצוע חדש.

לאתר "גולדניילס" | אינסטגרם