מקודם

בצבע שלך: כך תאריכי את חיי צבע השיער שלך

אדום. צילום: אלכס ליפקין
אדום. צילום: אלכס ליפקין

האקלים הישראלי, השיבה לחופי הים והשמש הקופחת לא עושים חיים קלים לשיער הצבוע שלך. דיברנו עם עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, וגילינו פתרון מושלם בשפורפרות שיחזיר לכן את הברק וישמור על גוון הצבע

88 שיתופים | 132 צפיות

הצורך להתרענן מהתקופה האחרונה ושובם של מעצבי השיער לחיינו גרמו לכולנו להתחדש בתספורות חדשות או לזרוק על עצמנו צבע חדש, בוהק ומחמיא. על פי מחקר צרכניות של נטורל פורמולה, נשים רבות בגיל 25 ומעלה צובעות את השיער בתדירות גבוהה (גם בשגרה), אבל כ-40% מהן נאלצות לשוב למספרות בגלל דהיית צבע לעתים קרובות. דבר שכרוך בהוצאה משמעותית של כסף וזמן.

סילבר. צילום: אלכס ליפקין
סילבר. צילום: אלכס ליפקין

גם אורח החיים שלנו בארץ מאריך את רשימת הנזקים ואין איך להימנע מהם. מפה הגיע הפתרון, מוצר שמחזק את הגוון ומרענן את ברק השיער בין צביעה לצביעה" אותם נזקים בלתי נמנעים שאסף מתכוון אליהם, קשורים לשמש הישראלית הקופחת, שימוש תדיר במחליקים ומתלתלי שיער חמים, המים הקשים שזורמים בישראל, הכלור של מי הבריכה והמלח של הים – שלא רק מייבשים את השיער ופוגעים בו, אלא מאיצים משמעותית את תהליך דהיית הצבע. מה שהופך את התספורת הצבעונית והכיפית – לנטל של ממש.

בלונד. צילום: אלכס ליפקין
בלונד. צילום: אלכס ליפקין

"נשים שצובעות את השיער צריכות להתמודד עם שתי בעיות מרכזיות", מסביר עומר אסף,  "קודם כל, נשים סובלות מדהיית צבע, תוך שבוע-שבועיים השיער כבר מתחיל לאבד את הברק, הצבע מאבד את העוצמה והן צריכות לחזור על הפעולה בתדירות גבוהה. הבעיה השנייה היא פגיעה בשיער מצביעות מרובות. האמוניה והחמצן מייבשים את השיער והקרקפת.

חום. צילום: אלכס ליפקין
חום. צילום: אלכס ליפקין

בוסט לפיגמנט

מותג טיפוח השיער נטורל פורמולה, מציע פתרון ביתי, נגיש ויעיל עם השקת שמפו Pigment Booster. המוצר מעצים את ברק צבע השיער שלך ומסייע בהאטה של דהיית הצבע. "השמפו והמרכך מכילים רמות פיגמנט שיוצרות אפקט מושלם שניכר במיוחד באור ובשמש, אז תוכלו לראות את השיער קורן. הם מגיעים ב- 7 גוונים כך שכל אחת יכולה למצוא את הגוון שמתאים לה", מוסיף אסף. כל המוצרים בסדרה אינם מכילים אמוניה, מי חמצן, פרבנים, מלחי סודיום כלוריד והם מועשרים בקרטין ומתאימים גם לשיער שעבר החלקה. "הטיפ שלי למי שחוששת, היא קודם כל לנסות בקווצת השיער מהחלק הפנימי והתחתון כדי לראות את ההבדל".

גוונים. צילום: אלכס ליפקין
גוונים. צילום: אלכס ליפקין

השמפו קיים בצבע שחור, חום כהה, חום בהיר, אדום, ובלונד להתאמה מושלמת. בנוסף, מציעה הסדרה שמפו סילבר המתאים לשיער לבן, כסוף או בלונד פלטינום המנטרל את הפיגמנט הצהוב בשיער ושומר על הברק. השמפו השביעי בסדרה נטול פיגמנט למי שמתחזקת מראה של גוונים, לעיטוף סיב השערה, העצמת הברק ומראה של גוונים בוהקים. 

 

צלם: אלכס לפיקין, סטיילנג: סיון חימי, שיער: עומר אסף, ליאור גבריאלוב, ספיר סבג איפור רונאל גושן, נועה לוי, דוגמנית: ולדה ״יולי, אנה, מארגו, פולינה, דאגא ״ mc2"