7 דרכים לאורגזמה

השקט שאחרי הסערה... | צלם: א.ס.א.פ קריאייטיב | Hasloo Group, Shutterstock
השקט שאחרי הסערה... | צלם: א.ס.א.פ קריאייטיב | Hasloo Group, Shutterstock

למרות מה שכולם מספרים לך, זו האחריות שלך לגמור במיטה - כל מה צריך לעשות כדי לכבוש את המטרה המיוחלת

88 שיתופים | 132 צפיות

בעולם הסקס קיימות מספר סיבות שבגללן נשים מסוימות לא מצליחות להגיע לאורגזמה מחדירה. למעשה רק 33% מהנשים מצליחות לגמור כתוצאה מחדירה, וגם אצלן זה לא קורה תמיד או לא קורה בקלות. כדי להשיג את האורגזמה המיוחלת, צריך להבין מהי אורגזמה -התכווצות בלתי רצונית של שרירי הנרתיק.

חלק מהסיבות לחוסר יכולת לגמור תלויות בפרטנר, אבל לא מעט מהן תלויות באישה עצמה, וזו האחריות שלה להגיע לפורקן.

אחת הטעויות הנפוצות של נשים היא לצפות שמישהו יגרום להן להגיע לאורגזמה, בלי שהן חוו אורגזמה בעצמן. איך תדעי להסביר לגבר איך להגיע לכתובת "אורגזמה" אם את עדיין לא הגעת לשם בעצמך?

אז חשוב לחקור את זה – ולאונן. אם כבר הבנת שאת לא גומרת מחדירה ועם גבר לידך, אין לי מספיק מילים כדי להדגיש את חשיבות התרגול בבית (ואלו שיעורי בית די כיפיים, חייבים לציין…).

2. לתרגל את זה. שוב ושוב ושוב

כל מיומנות בחיים משתפרת כשאנחנו מתרגלים אותה. טובי הנואמים למדו ושיננו את ההרצאות שלהם לפני שהם הגישו מועמדות להופיע ב"טד" (- ובאנגלית TED – במה למרצים מכל העולם בנושאים משני חיים). הנושא חשוב לך? תתרגלי אותו!

אחד מהנושאים שכדאי לתרגל הוא שליטה באורגזמה שלך, כדי שתוכלי לקצר את הזמן אל השיא. תראי, הטבע לא אשם. ככה הוא ברא אותנו: גבר ממוצע יכול להגיע לגירוי ולשפיכה תוך 2 שניות עד דקה וחצי (מינימום). אישה צריכה החל מ-2 דקות ועד… אלוהים יודע.

אז אחרי שתדעי לגמור עם עצמך, שלרוב זה אומר דרך גירוי הדגדגן, בחני את עצמך עם סטופר. כן, מה ששמעת: הידיעה שיש לך "דד-ליין" תגרום לך לעמוד ביעדים (כמו בתחומים אחרים בחיים).

3. המטרה: להיות מאסטרית בגמירות, בכל מיני תנוחות

אני מזכירה לך שאני מדברת על להיות לבד עם עצמך. עלייך לתרגל תנוחות שונות עם עצמך, כדי שלא משנה איך תהיי עם הפרטנר, תוכלי להתגרות איתו (וממנו).


אל תטילי עליו את האחריות לאורגזמה שלך. צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב | MarishaSha, Shutterstock

4. ריכוז במטרה, אחותי!

תראי, אומרים עלינו שאנחנו, הנשים, נכנסות למיטה עם כל הצרות והעניינים שקרו לנו במהלך היום, ולעומתנו, הגברים פשוט זורקים על הרצפה את הצרות שלהם ולא מכניסים אותן למיטה.

לא ניכנס כרגע לדיון עד כמה זה מדויק, אבל אם את מזדהה עם התיאור הזה, סימן שגם את, כמו רובנו, נכנסת למיטה עם: חשבונות שצריך לשלם, תור לרופא שצריך לקבוע, החמות שצריך לאחל לה מזל טוב מחר ו..נו, נראה לך שזה עוזר לך לגמור?!

לא משנה עכשיו אם את אתו או עם עצמך, מה שמשנה זו המחויבות שלך להתענג. נשים רבות חושבות שחסר להן חשק. הרבה נשים מגיעות אלי לקליניקה עם התלונה שאין להן יותר כוח ליחסי מין. אבל אחרי שהן לוקחות אחריות להתנתק מצרות היומיום ולהיכנס למיטה רק עם עצמן ועם הגבר שלהן, הן פתאום מגלות שדווקא אפשר לגמור. המפתח הוא להתנתק מכל היום שהיה ולהתרכז.

גברים ונשים שונים (גם) בקטע הזה: הגבר צריך להתרכז כדי לא לגמור, ואילו האישה צריכה להתרכז כדי לגמור. הגבר חייב להיות "טעון", כלומר מגורה מאוד ושיעמוד לו כדי לשפוך, ואילו האישה להיפך: היא חייבת להצליח להירגע ולהרפות. רק אז אפשר לתמוך בה בדרך לגמירה.

5. לא להפסיק לנסות

נשים רבות שהגיעו לקליניקה שלי דיווחו לי שרק בתנוחה מסוימת הן הצליחו לגמור מחדירה ובתנוחות אחרות, ממש לא. המסקנה: צריך לערוך פה ניסוי וטעייה. וגם תהייה…

אחד התרגילים שאני נותנת לזוגות נקרא "מעבדה": בתרגיל הזה אני נותנת רק הנחיה אחת: להתייחס למפגש המיני כמו לניסוי, כשאתם קובעים את הכללים: אפשר לעשות "מעבדה" על איתור נקודות רגישות בגוף של הפרטנר; אפשר לעשות "מעבדה" על איך אני יכולה לגמור מחדירה; אפשר לעשות "מעבדה" על – איזו תנוחה הכי נוח לך לגרות לי את הדגדגן; אפשר לעשות "מעבדה" על – האם אצליח לגמור מהמרפק שלך.

יש רק כלל אצבע אחד חשוב לזכור: "מעבדה" – זאת אומרת שהתוצאה לא ידועה. אנחנו יוצאים למסע משותף, ולא חלה עלינו שם חובת הוכחה.

6. לחץ הוא הרוצח השקט של האורגזמה

אחותי, תראי. אי אפשר לגמור תחת לחץ. זה פשוט לא עובד ככה. יש נשים שמגיעות אליי ומספרות לי שכבר שנים בכל קשר חדש שיש להן, הן לא מספרות לגבר מה עושה להן נעים. יש להן איזו ציפייה שהוא יידע לבד, שהוא יהיה "טוב במיטה". טוב במיטה. איזה ביטוי מעוות! טוב למי? טוב מתי? אם יש לך טיפה קילומטראז' בעולם, בוודאי כבר הספקת להבין שגברים הם ממש, אבל ממש, לא יצורים שהגיעו לעולם עם יכולת לקרוא מחשבות. איך הם יידעו איך לענג אותך? זה גם לא הוגן להטיל עליהם את האחריות והציפייה הזו…

7. היי מורת דרך טובה

אישה צריכה להכיר את עצמה ולהיות מורת דרך עדינה ואוהבת לגבר שלה. אל תתני לו הוראות. תני לו מחמאות בצירוף בקשות, וארזי את הדיאלוג הזה בשיטת הסנדוויץ'.

מה שיטת הסנדוויץ'? להגיד משהו טוב, אחר כך את הבקשה שלך, ואז עוד משהו טוב. זה נשמע בערך כך: ""ממש נעים לי כשאתה נוגע בי ככה. אפשר טיפה יותר לאט/שמאלה/ימינה….יו, איזה עונג… אתה פשוט מדהים…".

לסיכום:

* קחי אחריות.
* גלי סקרנות.
* הנחי בעדינות.

וזכרי: הגוף שלנו ניתן לנו כדי להתענג עליו. לחיי האורגזמות שבדרך!