7 דברים על גרביונים שהולכים להפיל אותך מהרגליים

מתוך קולקציית הגרבונים החדשה ג'ק קובה
מתוך קולקציית הגרבונים החדשה ג'ק קובה

הדברים שכל אישה צריכה לדעת על הפריט הכי מפתיע בארון

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

חשבונות האינסטגרם של הפשיניסטות כבר הכריעו את העניין: הגרביונים פה כדי להישאר. ואם את חושבת שתפקידם מסתכם בלכסות את הרגליים או לחמם את הברכיים – תחשבי שוב. הגרביונים החדשים הם כבר מזמן הרבה יתר מזה: קובעים את הטוטאל לוק, משנים אותו ברגע ומכפילים לך את מספר הלוקים בארון. ובכל זאת, הנה 7 דברים שאת חייבת לדעת עליהם.

  • 1. הכי מקפיצים לך את הלוק

שלא תטעי. מדובר באקססורי בעל כוחות על. לא פחות. כי זה בכלל לא משנה באיזה גרביון תבחרי, בכל מקרה – זכית לשדרוג ברגע. תסתכלי במראה: משהו בטוטאל לוק הכולל גרביונים משדר מראה מתוחכם יותר, מושקע יותר. כן, בערך כמו יום שיער טוב – החלום האולטימטיבי של כל הנשים.

  • 2. מכפילים לך את האאוטפיטים

אותה שמלה בדיוק תקבל פרשנות אחרת כשפעם אחת תצוותי לה גרביון טוויד ומגפונים ותצאי בבוקר למשרד, ופעם אחרת גרביוני תחרה, לורקס או רשת ועם זה תפציצי בערב. נסי לגלגל קצת את המחשבה ותופתעי לגלות שברגע הכפלת את כמות האאוטפיטים האפשריים שלך. הכי שווה.

  1. 3. לא תאמיני כמה דוגמאות יש

קלאסיים, פרחוניים, מטאלים, קוליים, משובצים, צבעוניים, אלגנטיים, מונכרומטים, במראה טוויד, רקמה, תחרה או קטיפה – יש "גרסה גרביונית" לכל טעם או אופי כמעט, כך שזה לא משנה אם קלאסיקה נשית היא שמך השני או שמראה ה"זרקתי על עצמי משהו" הוא הרבה יותר את. המבחר של העונה, למשל ברשת ג'ק קובה, לא משאיר מקום לספק: כל אחת יכולה למצוא לעצמה גרביונים שיתכתבו עם מי שהיא, או עם מי שבא לה להיות היום.

  • 4. ליצור איתם ניגודים זה קלאסי

הפשיניסטות, כידוע, נשבעות בשילובים מנוגדים (ג'ינס קרוע וסטילטו נניח). עכשיו, עם גרביונים המשחק הזה אינסופי כמעט: דמייני חצאית עיפרון מחויטת עם גרביונים בדוגמת קרעים (כן, יש כאלה), או לחילופין חצאית ג'ינס בשילוב גרביון קטיפה. בשני המקרים מדובר בהברקה, לא פחות.

  • 5. הולכים חזק גם עם קצר

השילוב בין ג'ינס קצר, או חצאית עור קצרה ובין גרביונים ייצור מראה מתוחכם כמו שרק החיבור בין סקסי לנונשלנטי יודע ליצר.

גם כאן, כמובן, הבחירה בגרביון עצמו היא זו שתכתיב את הלוק כולו: ג'ינס קצר וגרביון טוויד צמרירי ורך למראה התיכוניסטית, וג'ינס קצר וגרביון תחרה למראה סקסי אך מגניב. אותו סיפור יעבוד גם עם מכנסוני עור קצרים: פעם אחת עם גרביוני קטיפה ;למראה סופר אלגנטי אבל טרנדי, ופעם אחרת עם גרביוני רשת ונעליים גבוהות ללוק רוקיסטי.

אגב, האמיצות (אנחנו) מוזמנות לנסות את האפיל הגוטי ההורס שיש לג'ינס עם קרעים שמתחתיו – במקום רגל – רואים רשת.

  • 6. המייקאפ של המגפונים והסניקרס

ובמשחק, כמו במשחק, הוא רק הופך מעניין יותר כשמצטרפים עוד שחקנים, ובמקרה הזה הנעליים – שמחזיקות בתפקיד מרשים בדיאלוג עם הגרביונים:

גרבי רשת, למשל, ישדרגו בהינף רגל את הסניקרס – וכן, ברור שמותר ואף רצוי לשלב ביניהם.

גם נעלי העקב, המוקסינים או המגפונים יחבבו את התוספת המתוחכמת, ואפילו נעלי הגברים הסופר קוליות מקבלות זווית נשית ברגע שמציץ מהן גרביון סקסי. ניגודים נו, כבר אמרנו.

והשנה, אגב, יש גם בקצר. כלומר גרביים קצרות, שמגיעות באותן דוגמאות וטקסטורות של הגרביונים ומאבזרות באופן מושלם את הרווח בין סוף המכנס לתחילת הנעל.

  • 7. רכבות? מה זה?

מי שהתרגלה לחשוב שגרביונים הם "חד פעמיים" כמעט, מוזמנת להכיר את קולקציות הגרביונים של חורף 2018 ולהבין שהיא נרדמה בשמירה. ליטוף קליל בלבד של הקולקציה החדשה של Jack Kuba הספיק לנו כדי להבין שמדובר בליגה אחרת לגמרי. חזקים, נוחים ועמידים כמו שרק האיטלקים יודעים. ולמרות זאת, הרשי לנו לגלות לך סוד: אם תכניסי לתיק ברגע האחרון עוד זוג גרביון – במיוחד לפני אירועים מיוחדים וזה הרי לא תופס מקום – אף פעם לא תצטערי על זה ברגע הנכון…).

בקיצור, אם זה לא היה ברור עד עכשיו, אז הגרביונים מודל 2018 כבר פה ומלבד שמם, הם לא דומים למה שהכרת עד היום. רק בזהירות: זה ממכר.

לאתר של ג'ק קובה