לפעמים הסקס הוא רק תירוץ לראות טלוויזיה

אתה שמח לראות אותי או שיש לך שלט במכנסיים? | צילום: shutterstock
אתה שמח לראות אותי או שיש לך שלט במכנסיים? | צילום: shutterstock

אלים נורדים שבטעות לוהקו כוויקינגים זועמים, ג'סה מ"בנות" חוזרת כאישה נשואה שמנהלת רומן לסבי והסדרה שבידיים של HBO הפכה אפילו יותר נועזת. סדרות עם אפיל סקסי להרמת האווירה בסלון

88 שיתופים | 132 צפיות

שיחות עם חברים (הולו)

מבוסס על הספר רב המכר של סאלי רוני שעבר עיבוד טלוויזיוני. פרנסס ובובי הן שתי חברות, סטודנטיות בטריניטי קולג' בדבלין שברקע שלהן קשר רומנטי. הן מופיעות יחד בערב ספוקן וורד, בעקבותיו הן נקלעות יחד לתוך חייהם של זוג נשוי שלא נבהל מרומן, או כמה, מחוץ לנישואים. עכשיו השאלה האמיתית היא איך מרד ותמימות הנעורים מתיישבים עם שחיקת הזוגיות של המבוגרים? הצילומים מרהיבים, המבטא אירי ומי שחייבת קצת אהבה רומנטית עם הסקס שלה, כאן יש בערימות. ואם התגעגתן לג'סה מ"בנות", אז ג'מיימה קירק מככבת פה בתפקיד האישה הנשואה שמנהלת רומן עם אחת החברות. בקיצור, הסדרה הזאת מציעה משהו לכל אחת.

ברידג'רטון עונה 2 (נטפליקס)

מה יותר טוב מהעונה הראשונה של ברידג'רטון? העונה השנייה של ברידג'רטון. למרות התחושות העזות שעורר בנו דוכס, בעונה הזאת מככב אנתוני ההולל ונכנס היישר לנעליו של יעקב התנכי, לא במובן העתיק, אלא במובן של נמצא במשולש רומנטי עם שתי אחיות. האחת ענוגה וקסומה, והשניה חצופה ועם כלב. למרות מיעוט סצינות הסקס בעונה הזאת, הבילד אפ שהוא קצת שוטים בחצי עירום ומגע יד אקראי מוציאים אותנו מדעתנו ולמרבה ההפתעה – עושים את העבודה.

ויקינגים: ואלהאלה (נטפליקס)

קצת בווייב של משחקי הכס אם יש לכן כוח לכל מיני גברים בשריון (אבל בגזרה נאה שחושפת קצת סקין) מסתערים בצעקות עם לפידים בוערים. מה שחשוב לדעת שיש כאן סדרה שליהקו אליה אלים נורדים, המלחמות הקטנות שלהם עושות להם יום שיער מושלם כל יום, שיער הפנים שלהם מעוצב למשעי ויש גם כמה דמויות נשיות חזקות עם חרבות, כדי להרים את הדבר הזה שהוא עלילה.

גוסיפ גירל (גרסת HBO)

לא שהסדרה המקורית סבלה ממעט מדי מתח מיני, אבל מהידועות הן שאם רוצים להעלות את הרמה של הסקסאפיל והעירום, צריך להעביר את פרקים לידיהן האמונות של HBO, שכבר סיפקו לנו לא מעט פנטזיות עד כה – "דם אמיתי", "משחקי הכס", "בנות" (מה ניש, אדם דרייבר?) וכמובן "סקס והעיר הגדולה". כמעט עשור אחרי שנפרדנו מדן האמפרי ובלייר וולדורף, "אחת שיודעת" הופכת לחשבון אינסטגרם בו היא חושפת פרטי רכילות סביב כניסתה של זויה, התלמידה החדשה לחייהם של בני העשירים היפים והפרועים של אליטת מנהטן.

חיי המין של נערות קולג' (HBO MAX)

ואם כבר דברים שרלוונטיים לחיינו, במובן הזה שהם בריחה מוחלטת מהם – חיי מין של נערות הקולג'! התקופה שנחשבת לפרועה ביותר במחזור החיים של היצור מהזן האמריקאי, עכשיו בסדרה, שעוסקת בהכל חוץ מלימודים. אם בתרבות האמריקאית מסיבות האחווה של הבחורים הפכו מיתיות, הסדרה הזו מרימה דווקא למעונות הנשים ולמסיבות הבלתי נגמרות שלהן. הדיאלוגים מהירים, הליהוקים מגוונים והדמויות לא לוקחות את עצמן ברצינות – שזה כל מה שאנחנו צריכות מסדרה מחרמנת. ושתחשוף קצת גופים צעירים ויפים.

חינוך מיני (נטפליקס)

שלוש עונות של המופת הזה כבר נמצאות בנטפליקס הקרוב לביתכן, ועונה רביעית אמורה להגיע בקרוב. אם עוד לא נחשפתן לתלמידי התיכון שבאים להתייעץ עם אוטיס, הבן של הסקסולוגית שמגלמת ג'יליאן אנדרוז – זה הזמן. הסדרה מתרחשת בחייהם של בני תיכון מורדייל, שמתקשים להתאקלם לתוך חיי המין שנגלו בפניהם עכשיו כשהם מתבגרים. כמעט כל פרק נפתח בסצינת סקס לא צפויה שפותחת את הבעיה הלא מדוברת שמתעסקים בה בפרק, ומוכיח שג'ן זי הוא חתיכת הצלחה במיטה, אפילו שאומרים עליו שהוא נמנע מסקס. למרות שהעונה השלישית סובלת מדידקטיות מסויימת, אי אפשר שלא לאהוב את הדמויות, את הדיאלוגים החדים אבל גם מלאי החמלה, ואת העיסוק החכם והרגיש בסקס לא רק בגיל ההתבגרות, אלא גם בתור ההורים-של.