מדריך

אין כניסה למיסיונרים: 5 תנוחות הסקס הכי לוהטות

צילום: shutterstock
צילום: shutterstock

להניף רגליים, להימתח לאחור או לכרוע קדימה, העיקר לשנות זווית. התנוחות הרותחות שישדרגו את חיי המין שלך

88 שיתופים | 132 צפיות

 

כשזה מגיע לזוגיות, חיי המין שלנו עלולים לקבל תפנית משעממת. אין מה לעשות, כמו עם לוח השידורים, אוכל, או בקיצור, כמו בחיים, גם במיטה מגיע שלב מסוים שבו נגמר הריגוש. ב־2017 אפילו הכריזו פה אחד כמה אתרים ומגזינים מובילים, בהם "האינדיפנדנט" ו"אינסיידר" הבריטיים, שנשים משתעממות מהר יותר בסקס. בינינו, זה לא ממש מפתיע. אחרי הכול, לא קל לשעשע מערכת עצבים משומנת ומשוכללת כמו שלנו. אז אם מאסתן בתנוחות השגרתיות, אין לכן תוכניות להחליף פרטנר בזמן הקרוב ואין לכן תקציב לצעצועים ושעשועים יקרים, כל מה שאתן צריכות זה פשוט לשנות זווית.

תנוחות הסקס הלוהטות של הרגע | צילום: shutterstock
תנוחות הסקס הלוהטות של הרגע | צילום: shutterstock

עוד כתבות מעניינות
איך ליהנות מסקס גם אם לחבר שלך יש איבר מין קטן?
מדריך BDSM קינקי למתחילות
משחקי הפטמות שישדרגו לך את הסקס

1. המטוס
כאשר בן הזוג שוכב על גבו התיישבי עליו כך שהגב שלך יפנה אליו. מצבי את ראשך ליד ראשו (שימי לב שיש לך תמיכה טובה לברכיים!). אחזי ברגליו ותני לעצמך לשחרר את הנווטת הפנימית שבך באמצעות תנועות אגן סיבוביות. לקחת שליטה זה מרגש וכיפי. את גם יכולה לגעת בעצמך תוך כדי ולשלוט במתי ואיך תגמרי. בקיצור, טוסי מפה.

שחררי את הנווטת הפנימית שבך, תנוחת מטוס | איור: ראובן מקונן
שחררי את הנווטת הפנימית שבך, תנוחת מטוס | איור: ראובן מקונן

 

2. 68
התנוחה שהוכתרה בשנה האחרונה כיורשת הרשמית של תנוחת 69 המיתולוגית בהחלט מתגלה כשדרוג רציני. לתת זה אכן לקבל אבל לא בו זמנית, שהרי אף אחד לא באמת יכול להתרכז ככה בכלום. אז איך זה עובד? בתורות. פרטנר אחד נשכב על הגב (הנותן) והפרטנר השני שוכב מעליו (המקבל) כשגבו צמוד לחזה של הראשון אך הפוך, כלומר כשראשו של המקבל מונח בפנאן בין הירכיים של הנותן. כך הגניטליה של המקבל (רצוי המקבלת) ממוקמת בפוזיציה אידיאלית ומאפשרת לפרטנר המפנק גישה מלאה לכל מה שקורה שם למטה, כולל לפי הטבעת.

היורשת הרשמית של תנוחת 69, תנוחת 68 | איור: ראובן מקונן
היורשת הרשמית של תנוחת 69, תנוחת 68 | איור: ראובן מקונן

 

3. הבוקרת המתערסלת
במקום ללכת על תנוחת הקאוגירל המסורתית, הכירי את תנוחת דור 2.0. שכבי על בן הזוג והתערסלי בחיקו. כעת הפרטנר צריך לכרוך את רגליו סביבך בעודך מצמידה את ירכייך. התנוחה הזאת יכולה להיות בהתחלה מסובכת מעט אבל ברגע שקולטים את העניין זה ממש כמו לרכוב על אופניים. השוס: התנוחה מאפשרת לגרות את הדגדגן בלי לשלוח ידיים וגם על הדרך לשמור על אינטימיות שיא. מומלץ בחום לנשים שמתקשות לגמור מחדירה.

ממש כמו לרכוב על אופניים, תנוחת הבוקרת המתערסלת | איור: ראובן מקונן
ממש כמו לרכוב על אופניים, תנוחת הבוקרת המתערסלת | איור: ראובן מקונן

 

4. מנוחת יוגה
זוכרת את הפעם ההיא שחשבת שיוגה זה הקטע שלך, הלכת לשיעור אחד ונשארת בתנוחת מנוחה כי מסתבר שיוגה זה קשה? אז כזה. הניחי את הישבן על העקבים, שלחי ידיים קדימה והמתחי. פשקי מעט את הברכיים. כעת הניחי את הראש על המזרן ומכאן תני לפרטנר שלך לעשות את העבודה. באמצעות הישענות על האמות שלו או אחיזה באמות שלך הפרטנר יוכל לשנות את הקצב ואת עומק החדירה. למה זה טוב? כי למי יש כוח לדוגי ותנוחת כפיות זה מסובך מדי.

למי יש כוח לדוגי? תנוחת יוגה | איור: ראובן מקונן
למי יש כוח לדוגי? תנוחת יוגה | איור: ראובן מקונן

 

5. הנעילה
אין מי שלא מכירה את התנוחה שבה את מושכת את רגלייך לאחור ומצמידה אותן אל גופך, בתחושה שאת את פשוט יושבת שם, ללא כל סיי, בזמן שחודרים אלייך. ובכן, לא עוד! תנוחה הנעילה מחזירה לך את השליטה ומצליחה להיות אינטימית ומסעירה בו זמנית. בתנוחה זו הפרטנר יושב כאשר ברכיו מכופפות מעט, כפות רגליו צמודות, והוא נשען על כפות ידיו לאחור. הניחי את רגלייך על כתפיו ושכבי על כפות רגליו כך שיהוו לך משענת. זה עשוי לדרוש ממך קצת מאמץ והפעלת שרירי בטן – אבל מילה שלנו, זה שווה את זה.

אינטימית ומסעירה בו זמנית, תנוחת נעילה | איור: ראובן מקונן
אינטימית ומסעירה בו זמנית, תנוחת נעילה | איור: ראובן מקונן