11 סיבות מצוינות להתחתן בחורף

האגם בחוות רונית, אווירה חורפית קסומה | צילום: יח"צ
האגם בחוות רונית, אווירה חורפית קסומה | צילום: יח"צ

החלטתם להתחתן? אין סיבה שתחכו כמו כולם עד לעונת הקיץ המהבילה. 11 סיבות מצוינות להיכנס מתחת לחופה בחורף

88 שיתופים | 132 צפיות

לארג'יות בגזרת הצ'קים

מניסיון, האורחים שלכם יהיו נדיבים יותר בחורף. כשאין להם עוד שלוש חתונות באותו חודש, וארבע בחודש הבא, הם יעדיפו לצאת לארג'. או לפחות ישקלו את האופציה בכובד ראש.

[tmwdfpad]

נגישות כלכלית

בחורף צונחים המחירים של גני ואולמות האירועים בעשרות אחוזים, כמו גם של מיטב הספקים – מהדי-ג'יי, דרך הקייטרינג ועד לצלם. אהוד בן סירה, מבעלי חוות רונית, אחד המקומות האקסקלוסיביים והנחשקים לחתונות, מאשר כי בין דצמבר לפברואר המחירים במקום נמוכים בכ-30% -35% מאשר בעונה החמה. הגרינהאוס המקורה של חוות רונית, שכל קירותיו זכוכית ושנבנה במיוחד כדי לאפשר לאורחים לחגוג בפנים ולהרגיש בחוץ, הוא דוגמה מאלפת ללוקסוס בהישג יד שמאפשרים הימים הגשומים.

האגם בחוות רונית, אווירה חורפית קסומה | צילום: יח"צ
האגם בחוות רונית, אווירה חורפית קסומה | צילום: יח"צ

יתרון למהירי החלטה

אם החלטתם להתחתן ממש לאחרונה, סביר להניח שתמצאו די בקלות את המועד הפנוי הקרוב לחתונה שלכם בחודשים הקרובים. הדחיינות, מתברר, לא תשתלם לכם כלכלית.

דברים שחזאים וצלמים מבינים

בחורף התמונות שלכם ושל האורחים שלכם יצאו יפות יותר ובנאליות פחות, גם בלי להזדקק לפילטרים למיניהם. בחודשי החורף האוויר צלול ובהיר, הראות טובה, והתמונות שלכם יצאו חדות יותר. תמונות שיצולמו בחוץ ייהנו מהירוק העז של הצמחייה מסביב, מעלי שלכת צבעוניים, וזמן השקיעה יאפשר לבוק שלכם להיצבע בגוונים אדמדמים מרהיבים משתנים. אם יתמזל מזלכם וטיפות של גשם יכנסו לפריימים שלכם, תזכו באווירה שאין דרך אחרת לתאר אותה מלבד "קסומה".

רומנטיקה במיטבה

אין תמונה רומנטית יותר מאשר חתן וכלה תחת מטריה אחת. אין הרגשה רומנטית יותר מאשר לדלג יחד על כל השלוליות. אמרו ושרו את זה קודם: החיים יפים, כדאי לכם לחיות.

הגרינהאוס החורפי של חוות רונית. לחגוג בפנים ולהרגיש בחוץ | צילום: יח"צ
הגרינהאוס החורפי של חוות רונית. לחגוג בפנים ולהרגיש בחוץ | צילום: יח"צ

אח, איזה חורף

הישר מהחופה תוכלו לחמוק לסופ"ש רומנטי בין שמיכות פוך מלטפות לאח בוערת, בצימר, במלון, או בבית שלכם. תחשבו על אותו וויקאנד באוגוסט ותתחילו להזיע.

אגב זיעה

בחורף אין סיכוי שעיגולי זיעה ענקיים יבצבצו מבעד לבגדים של הזוג המאושר או של אורחיהם ויחריבו את הלוק. צבעי האיפור של הכלה לא ימרחו בגלל לחות מהבילה ודביקה והפן של הכלה לא ייהרס תוך עשר דקות בגלל אותה לחות מאתגרת.

הקיץ של אביה

בקיץ כולם טסים לחו"ל. בחורף הם יעדיפו לטוס לחתונה שלכם.

רק בחורף, אנפות בחוות רונית | צילום: מיכל חלבין
רק בחורף, אנפות בחוות רונית | צילום: מיכל חלבין

על הדבש, בלי העוקץ

מתכננים ירח דבש? מחירי הטיסות בחורף נמוכים יותר מאשר בקיץ. עוד סיבה לרווח נקי. שאלו את סוכן הנסיעות שלכם.

חוכמת המיקסולוגים

קוקטיילים חורפיים הם אחד ממקדמי השמחה הוודאיים והמקפיצים ביותר שיש. רחבת הריקודים היא המרוויחה העיקרית מכך. לגמו ותיהנו מסנגרייה חמה, סאקה חם עם טוויסט תפוזי או וויסקי מחוזק בג'ינג'ר ובדבש ורוצו לרחבה.

הכתבה בשיתוף חוות רונית