איי דו: הצעות הנישואין הכי מטורפות ומקוריות

הצעת נישואין | צילום: 
Tegra Stone Nuess\ gettyimages
הצעת נישואין | צילום: Tegra Stone Nuess\ gettyimages

מבחינתנו אפשר לוותר על החתונה אבל הצעת נישואין היא אירוע כל כך מרגש שקשה לנו לשחרר. אספנו 11 הצעות משעשעות שיוכלו לספק השראה להצעה בלתי נשכחת, וכן, גם אתן יכולות להציע ואף רצוי שכך

88 שיתופים | 132 צפיות

אנחנו כבר פחות ופחות תומכות בעולם הנישואין, בטח כזה שנשלט על ידי הרבנות הגברית. אם תשאלו אותנו עדיף לחתום הסכם ממון ולחסוך את הכסף על האירוע לטיול ארוך בחו"ל, אבל למרות הציניות המובנית שלנו לעניין, לא נוכל להתכחש לכך שהצעת נישואין היא אחד מהרגעים המרגשים ביותר בקשר זוגי שלב חשוב ברצון ההדדי של בני הזוג לחיות חיים משותפים לשארית חייהם.

הרשת חושפת אותנו למי שלקחו את הצעת הנישואין צעד אחד קדימה, והציעו נישואין בדרכים מקוריות. אספנו לכן 11 הצעות נישואין מושקעות ומקוריות שנתקלנו בהן שיתנו לכן ולבני/בנות הזוג השראה, ואולי גם יגרמו לכן להזיל דמעה או שתיים מהתרגשות.

כמו נסיכת דיסני

ללא ספק הבחור לקח את הרעיון של הצעת נישואין כמה שלבים קדימה. הוא הזמין את בת זוגו לסרט בקולנוע ומה שהוקרן על המסך הייתה בעצם הצעת הנישואין שהיא סצנה מתוך הסרט "היפיפייה הנרדמת" של וולט דיסני בה הנסיכה אורורה ישנה בגלל הקללה של המכשפה מליפיסנט, והנסיך פיליפ מעיר אותה מהקללה עם נשיקת אמת. הבחור שלנו לקח את הדמויות של אורורה ופיליפ וביקש ממאייר שיצייר אותו ואת בת זוגו במקום הפנים של הנסיכה אורורה והנסיך פיליפ. אחרי הקרנת הסצנה הוא כורע ברך ומציע לה. כמובן שהיא מאוד מתרגשת ומגלה מיד שכל הנוכחים באולם הקולנוע הם המשפחות והחברים שלהם, מודות: הזלנו דמעה.

בצורת קעקוע

אין דרך מקורית יותר להציע נישואין למקעקעת מהצעת הנישואין הזאת. בן זוגה של המקעקעת שבסרטון עשה קעקוע מראש עם המשפט "התנשאי לי" עם שתי אפשרויות בחירה (כן או לא), והשאיר לה ריבועים ליד התשובות כדי לסמן עם המכונה. הוא הסתיר את הקעקוע עם המכנסיים, ובזמן שביקש ממנה לקעקע אותו הוא הרים את המכנס ואמר לה לסמן את התשובה הנכונה עם המכונה. היא התרגשה מאוד וקעקעה איקס על התשובה כן. מומלץ לחיקוי לזוגות עם אדג' (שבטוחים שהתשובה תהיה כן, אחרת הפדיחה הזו תלווה את המציע כל החיים).

פלאש מוב

אין כיף מהצעת נישואין שמשלבת איתה קצב וריקודים. בתחילת הסרטון הזוג נעמד מול רקדנים שמתחילים לרקוד לצלילי השיר "Marry You" של הזמר ברונו מארס, ובאמצע הריקוד מצטרף בן הזוג באופן מפתיע לרקדנים ורוקד ביחד איתם את הריקוד מול בת זוגו. מהר מאוד היא מבינה שהוא מתכוון להציע לה נישואין ומאוד מתרגשת. בסוף הסרטון הוא ניגש אליה כורע ברך ושולף את הטבעת.

על הבמה

אם תהיתם לעצמכם מה גורם לזמרת קטי פרי לצאת מאיזון, התשובה נמצאת בסרטון שלפניכם. בהצעת נישואין שכאן בן הזוג מגיע בהפתעה לתוכנית השירה "American Idol", מכיוון שבת זוגו היא אחת המתמודדות בתוכנית. אחרי שהיא סיימה את הביצוע שלה הוא עולה לבמה בהפתעה, כורע ברך ומציע לה נישואין. קטי פרי, חברה בפאנל השופטים לא נשארת אדישה ולא מפסיקה להתרגש ולבכות, מה שללא ספק מגביר את איכות הסיפור שיהיה אפשר לספר לילדים.

על סיפון הטיטאניק

אין כמו הסרט "טיטאניק" למחוות מרגשות גדולות מהחיים. הבחור בסרטון בחר להפתיע את חברה שלו בהפתעה מקורית ומרגשת, ולקח אותה למקום בו צילמו את סצנת הסיום עם המדרגות המפורסמות מהסרט, כשברקע מתנגנת המוזיקה מהסרט "My Heart Will Go On", ובמקרה הזה סוף טוב הכל טוב.

מתחת למים

הצעת נישואין מתחת למים היא ללא ספק רעיון מיוחד ומקורי לכל מי שאוהבת את הים, ורוצה הצעת נישואין רומנטית וייחודית. בסרטון הזה רואים זוג  שעושה צלילה עמוקה לקרקרעית , שם בן הזוג מוציא את הטבעת והיא כבר מבינה הכל, ומסכימה. לא נשארו לנו עיניים יבשות אחרי ההצעה המרגשת והרומנטית הזאת.

צניחה חופשית

ואם אנחנו כבר בקטע של הצעות נישואין מלאות באקסטרים, צניחה חופשית זה הדיבור. הבחור שבסרטון הוא מדריך צניחה והוא לקח את בת הזוג שלו לצנוח, באמצע הצניחה הוא שולף טבעת, וגורם לה להתרגש מאוד. כשהם מגיעים לקרקע הוא כורע ברך ומציע לה נישואין.

הכי מוגזם

טוב תחזיקו את עצמכן חזק כי הצעת הנישואין הזאת היא ההצעה הכי מטורפת שנתקלנו בה, הבחור פשוט ביים הפקה שלמה שלא מביישת הצגה בברודווי. בהתחלה בני הזוג יושבים לאכול במלון עד שמגיעה בחורה ושופכת על בן הזוג מים, ומקללת אותו שהוא לא סיפר לה שיש לו מישהי אחרת ונעלמת. לאחר מכן מגיע שוטר ולוקח את הבחור לחקירה בגלל המקרה. בת זוגו של הבחור נבהלת וחושבת כי הוא בגד בה ומתחילה לבכות, בתגובה השוטר שואל אותה שאלות האם היא אוהבת אותו וסומכת עליו, והיא עונה שהיא אוהבת אותו בכל ליבה. לאחר התשובה שלה השוטר התחיל לשיר לה את השיר "Everlasting love", יחד עם צוות של רקדנים וזמרים שמובילים אותה להצעה עצמה בה בן הזוג כורע ברך ומציע לה נישואין בצורה מרגשת ביותר, וההצעה מסתיימת בחתונה עוד באותו היום. עם ההצעה הזאת אפשר להבין שהגזמות בלתי סבירות לא קורות רק באגדות.

מהצד השני של המשוואה

אפשר לשבת ולחכות שהוא יציע, אבל אנחנו כבר ב-2021 ואין מרגש יותר מלראות אישה חזקה ששוברת את מוסכמות החברה ומציעה לבן זוג שלה נישואין בפומבי, בלי שיהיה אכפת לה מה יחשבו הנוכחים במסעדה. באמצע הבילוי הזוגי היא פתאום נעמדה, אמרה לו שהיא רוצה להיות איתו לשארית חייה, שלפה טבעת, כרעה ברך והציעה לו נישואין. אנחנו מקוות שהעולם שלנו לאט לאט משתנה לטובה, ושהרבה נשים יהיו חזקות ואמיצות כמוה, ושאף אחד כבר לא יתייחס אליהן כאמיצות.

עם עזרה של חבר על ארבע

מה יותר טוב מלקבל במתנה גם גור מתוק וגם טבעת אירוסין שמחוברת לו לקולר? הבחור שבסרטון הביא לבת זוגו גורת כלבים חמודה. היא מתרגשת מהגורה החדשה שלה, אך לא שמה לב שעל הקולר של הגורה יש טבעת אירוסין שמחוברת. בן הזוג ביקש ממנה להסתכל על הקולר שלה ולקרוא את השם, ואז היא שמה לב לטבעת. היא כמובן מאוד מתרגשת גם מהצעת הנישואין וגם מהגורה החדשה שלה, ללא ספק רגע מאושר.

מעודדת צמודה

המעודדת היפהפייה שבסרטון לא ציפתה שבאמצע הריקוד הקבוע של הנבחרת שלה יתנגן השיר "Marry You" של הזמר ברונו מארס, ושבן הזוג שלה יצא מתוך אחת הבובות ויציע לה נישואין במגרש, יחד עם כל הנבחרת והקהל. ואין ספק ששילוב של מעודדות עם הצעת נישואין רומנטית ישר זורק אותנו להרגשה כאילו אנחנו צופות בסרט הוליוודי.