תחילתה של יזיזות מופלאה: המדריך המלא לקשר לא מחייב

מילה קוניס וג'סטין טימברלייק בסרט "ידידים פלוס" | צילום מסך מתוך הסרט
מילה קוניס וג'סטין טימברלייק בסרט "ידידים פלוס" | צילום מסך מתוך הסרט

לפעמים כל מה שאישה צריכה זה קשר לוהט, בלי מחויבות ובלי סרטים. כמה טיפים שיעזרו לך לעשות את זה נכון וימנעו שיברון לב

88 שיתופים | 132 צפיות

יצאת ממערכת יחסים או שלא בא לך להיכנס לאחת, אבל כן בא לך על הבחור הלוהט שאין לך שום דבר במשותף איתו מלבד משיכה מינית עצומה? אולי יזיזות היא בשבילך. יחד עם מאשה הלוי, מגשרת זוגית ומקדמת מודעות ליחסים אלטרנטיביים, ניסחנו את המדריך המלא ליזיזות מופלאה.

איימי שומר וביל היידר בסרט "אסון מהלך" | צילום מסך מתוך הסרט
איימי שומר וביל היידר בסרט "אסון מהלך" | צילום מסך מתוך הסרט

עוד כתבות מעניינות
המדריך המלא והסופר מפורט לסקס אנאלי
יכול להיות שאוננות יותר טובה מסקס?
תקועה בפקק? נצלי את הזמן לאורגזמה סודית

ליהוק

עדיף ללהק לתפקיד הנחשק של היזיז אדם שלא מרטיט את ליבך אלא איברים אחרים. אומנם כבר היו דברים מעולם, וידוע כי סקס טוב מעלה את קרנם של פרטנרים, אבל כדאי לא לפתח ציפיות מראש בכיוון הזה, ובשום אופן לא מישהו נשוי או שנמצא במערכת יחסים מונוגמית – רע מאוד לקארמה. "הכול שאלה של מה מתאים באותו רגע" מוסיפה מאשה הלוי, "אפשר לדבר ולהגדיר גבולות גזרה כך שכולם יודעים מה מצופה מהדבר הזה. בכלל לא משנה מה סוג מערכת היחסים – רומנטית, אפלטונית או גופנית – אם יש סקס מעולה אולי תרצו להיפגש יותר. דברו על זה, יתאים – יתאים".

אמצעי זהירות

כל אמצעי מניעה שאינו קונדום הוא לא קביל, יש מחלות מין בעולם ואתם לא אקסקלוסיביים. תביאי קונדומים בעצמך לכל מקרה ותתעקשי עליהם. ויש גם את נושא משנה הזהירות. הלכת לראשונה לאדם שאת לא מכירה? שלחי לחברה כתובת. הנוהל הוא שאת מסמסת לה תוך שעה שהכל בסדר. לא סימסת? אל תתפלאי אם בבוקר היא תשלח לך משטרה לוודא שגופתך לא בותרה.

ושומע? אל תתקשר אלי מחר בבוקר | צילום: Shutterstock
ושומע? אל תתקשר אלי מחר בבוקר | צילום: Shutterstock

כבוד

זה שבחרתם לעשות סקס מטריף לא אומר שמותר הכול, אם לא כיף לך – אין לך מה לעשות שם או להישאר רגע אחד מיותר. כזכור, את לא חייבת לו כלום, הדיל היחיד שסגרתם ביניכם הוא של הנאה הדדית. "כבוד הוא שיח, כנות והיכולת לראות את האחר כאדם אוטונומי עם צרכים משלו, רצונות משלו ורגשות משלו", מוסיפה הלוי, "יכול להיות שהצרכים שלו באיזשהו שלב לא יתאימו לשלך, זה לא הופך אותו לאדם רע או לא בסדר".

אורגזמה

הגמירות צריכות להיות שוויוניות, אם לא בכמות אז לפחות באיכות. ומצד שני, השתדלי להיכנס לקשר עם ציפיות מציאותיות. "הסקס הראשון הוא לרוב לא הכי טוב. אחת הסיבות היא שהדברים לא מדוברים", מסבירה הלוי, "אם אני לא אוהבת אנאלי ואני לא אומרת, אני כל הזמן חושבת 'הוא ינסה אנאלי או לא'. אתה תתקשר אליי מחר או לא? זה משאיר המון מקום לחשש. אם זה יזיז, אז לאט לאט הדברים האלה יכולים להתגלות ואת יכולה להרגיש בטוחה למרות שזו לא אהבה".

אחרי

אם אתם אצלך את צריכה לקחת בחשבון שהוא יישאר לישון ולא לסלק אותו. אם את אצלו – לבחירתך, ובכל אופן לא מצופה ממך ללכת הביתה באמצע הלילה. במידה וזו התחושה שהוא נותן לך – יש לסיים את היחסים לאלתר. "אם את רוצה לישון יחד אולי את רוצה אינטימיות והוא ממלא לך צורך מסוים. זה לא כזה דיכוטומי. מישהו פעם אמר לי משהו יפה: 'כשאני שוכב עם מישהי, באותו רגע אני אוהב אותה'. אני רוצה חיבור לבנאדם, זה לא אומר שבבוקר אני מצפה לפרחים ולבבות".

שוט וגמרנו: יצאנו למועדון BDSM וזה מה שלקחנו למיטה ולחיים