"הבכי שלו שבר את לבי": השוטרת שהניקה תינוק נטוש וריגשה את הרשת

השוטרת סלסט ג'קלין איילה מניקה תינוק נטוש | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Marcos Heredia
השוטרת סלסט ג'קלין איילה מניקה תינוק נטוש | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Marcos Heredia

סלסט ג'קלין הייתה עוד שוטרת בבואנוס איירס אבל אז היא עשתה משהו שגרם לעולם כולו להתאהב בה. "אנשים כמוה מחזירים לי את האמון באנושות" כתב מגיב ברשת, והוא לא היחיד שהתלהב מהשוטרת המיוחדת. וונדר וומן - גרסת המציאות

88 שיתופים | 132 צפיות

 

עד לפני כמה ימים סלסט ג'קלין איילה הייתה עוד שוטרת מהעיר בריסו שבארגנטינה אבל בשבוע האחרון היא הפכה לגיבורה החדשה של הרשת, ולגמרי בצדק.

סלסט עובדת בבית החולים לילדים מריה לודוביקה שליד בואנוס איירס, וכשלמיון הגיע תינוק נטוש היא עשתה משהו שגרם לכל העולם להתאהב בה. התינוק נראה כ'סובל מתת תזונה, מלוכלך וסובל מריח רע', כך לפי הדיווחים. משטרת בואנוס איירס אישרה כי התינוק נלקח מאימו אך לא פירטה מדוע, כן נמסר כי אימו מוכרת למשטרה והיא מגדלת עוד 5 ילדים נוספים לבדה.

באופן לא מפתיע התינוק הגיע לבית החולים כאשר הוא בוכה בכי עז ללא הפסק. באותו רגע סלסט שלא הייתה יכולה להישאר אדישה למצוקתו שאלה את האחיות שהיו עסוקות מדי בטיפול בחולים אחרים אם היא תוכל להניק את התינוק. משקיבלה תשובה חיובית חיבקה אותו ונתנה לו לינוק. תוך שניות התינוק נרגע והפסיק לבכות, כך לפי עדויות.

גיבורה בשר ודם: השוטרת סלסט ג'קלין איילה מניקה את התינוק נטוש | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Marcos Heredia
גיבורה בשר ודם: השוטרת סלסט ג'קלין איילה מניקה את התינוק נטוש | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Marcos Heredia

עוד כתבות מעניינות
עורכת "את" מסכמת 10 שנים של אימהות
כוחו של חיבוק: הסלבס מספרות על הרגע הכי מרגש עם הבייבי
הנשים שמתחרטות שהפכו לאימהות

הסיפור המרגש לא נגמר כאן. אחד מהקולגות של סלסט, השוטר מרקוס הרדידה, צילם אותה ותוך דקות הפכה התמונה לוויראלית וזכתה ללמעלה ממאה אלף שיתופים. "שיתפתי את התמונה כי רציתי שכל העולם יהיה עד למחווה כזו אדירה של אהבה" סיפר הרדידה לתקשורת בארגנטינה. "לסלסט לא היה אכפת שהתינוק היה מלוכלך ועם ריח לא נעים, היא לא היססה וישר הייתה לו כאמא".

סלסט עצמה סיפרה כי "הבחנתי שהתינוק רעב כי הוא שם את הידיים שלו על הפה. שאלתי את האחיות אם אני יכולה לחבק ולהניק אותו. עבורי זה היה רגע כל כך עצוב, זה שבר את ליבי לראות אותו ככה. החברה שלנו צריכה להיות יותר רגישה למקרים כאלה, זה לא יכול להמשיך ולקרות".

מאחור: השוטרת סלסט ג'קלין איילה בבית החולים | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק שלה
מאחור: השוטרת סלסט ג'קלין איילה בבית החולים | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק שלה

 

מעסיקיה של סלסט לא יכלו כמובן להתעלם מהמחווה ובעקבות כך החליטו לקדם אותה לדרגת סמלת. "רצינו להודות לה על מחוות האהבה הספונטנית הזאת. אלו בדיוק סוג השוטרים שאנחנו רוצים וגאים בהם", הם אמרו.

בינתיים היא זוכה לשלל מחמאות ממגיבים בפייסבוק. "אנחנו צריכים עוד נשים כמוה" ו"סיפורים כאלה גורמים לי להאמין בטוב הלב שבעולם" הן רק חלק מהתגובות שהציפו בימים האחרונים את הרשת. לנו הסיפור הזה בעיקר מזכיר שוב את העובדה שגיבורות על אמיתיות מסתובבות כאן בינינו. אולי אין להן מחוך של וונדר וומן אבל יש להן כל מה שצריך כדי להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר: חמלה, אנושיות והרבה אהבה. עכשיו התפקיד שלנו הוא לפקוח את העיניים ולדעת לראות ולהוקיר אותן.