שוברת שיאים: אייקון האופנה איריס אפפל חגגה 100

איריס אפפל | מתוך עמוד האינסטגרם iris.apfel
איריס אפפל | מתוך עמוד האינסטגרם iris.apfel

היא האיט גירל הכי מבוגרת (והכי מגניבה), לא מסתפקת בטייטל אחד (וגם לא בשניים) ויש לנו הרבה מה ללמוד ממנה, איריס אפפל חוגגת 100

88 שיתופים | 132 צפיות

איריס אפפל, האישה והמשקפיים חגגה אתמול 100 שנים. 100 שנים של צבעים, של אופטימיות, של נועזות ושל סטייל שלא נגמר. וכנראה שכל זה לא נעלם גם כשהיא בת 100. לכבוד האירוע פורסמה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה חגיגית שדואגת שאף אחד לא יפספס את המאורע החשוב, בה איריס נראית יושבת על הרצפה ומסביבה בלונים שמודיעים לעולם שהפאשניסטה ואייקון האופנה הכי מבוגרת בעולם שינתה קידומת.

למי שלא בקיאה, נזכיר בקצרה שאיריס נולדה בשנת 1921 למשפחה יהודית בניו יורק, היא למדה תולדות האומנות והתחילה לעבוד במגזינים שונים. לאחר נישואיה לקרל אפפל הם פתחו יחד חברת טקסטיל שאף לקחה חלק בריענון העיצוב של הבית הלבן בין תקופות הכהונה השונות של נשיאי ארצות הברית. היא מעצבת פנים, טקסטיל ואופנה, אשת עסקים שעושה לא מעט שיתופי פעולה עם חברות שונות ומעל הכל, אייקון אופנה שמוכר בזכות משקפי הראייה הענקיים שהיא מרכיבה ובזכות הטעם האופנתי שלה: צבעוני ונועז ותמיד משלימה את הלוק עם אקססוריז גדולים במיוחד.

יש מעט מאוד אנשים שהגיל לא מרתיע אותם מלהגשים את עצמם והם מתפתחים לעוד כיוונים משנה לשנה, אחת מהם היא איריס, שהוסיפה טייטל נוסף לרזומה שלה ובשנת 2019 חתמה בסוכנות הדוגמנות מהגדולות בעולם, IMG, שם גם מיוצגות בין היתר ג'יג'י ובלה חדיד, היילי ביבר ואשלי גרהאם. ובכלל, נראה שאיריס מנסה (ומצליחה) לעמוד בקצב של הצעירים: יש לה חשבון אינסטגרם שמונה 1.8 מיליון עוקבים, היא עיצבה בגדים ל"מייסיס" ויש אפילו בובת ברבי בדמותה. אין ספק שמלבד אופנה איריס מלמדת אותנו שאפשר להתפתח, לשנות ולהוסיף כיוון בכל גיל ושהכל באמת אפשרי אם רוצים.
מזל טוב איריס! תודה על 100 שנים של השראה ומאחלים לך ולנו עוד 20 כאלה (לפחות).