לא רק "חתונה ממבט ראשון": 4 תוכניות ריאליטי מושלמות על אהבה

שירי ולירן | צילום: אסף תמם "חתונה ממבט ראשון"
שירי ולירן | צילום: אסף תמם "חתונה ממבט ראשון"

רגע לפני שהעונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון" מתחילה, קבלו 4 תוכניות ריאליטי שיגרמו לכן להתאהב בנטלפיקס ומחוצה לו

88 שיתופים | 132 צפיות

יום האהבה אמנם מאחורינו, אבל העונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון" ממש עוד רגע כאן ותכף נצפה בעוד זוגות שמכירים זה את זה לראשונה תחת החופה, ונתאהב בהם, או שלא, בזמן שהם עצמם מתאהבים, או שלא. "חתונה ממבט ראשון" היא אמנם אחת התוכניות הטובות והממכרות על המסך, אבל היא לא היחידה שיכולה לגרום לכן להתמכר. בעשור וחצי האחרונים ידענו עשרות פורמטים אחרים מוצלחים יותר ופחות שעסקו באניגמה המסתורית ביותר בעולם – אהבה. מ"מפרץ האהבה", דרך "קחי אותי שרון" ועד "הרווק", מ"סינגלס" ועד "פלייבור אוף לוב" והרשימה עוד ארוכה. אבל בשביל לא להתפזר, אספנו לכן 4 תוכניות ריאליטי על אהבה, טראשיות יותר ופחות, שיגרמו לכן להאמין מחדש באהבה.

הרווק עם דודו אהרון
הרווק עם דודו אהרון

>> טהוניה חשפה את הריונה הראשון בקמפיין ממומן ומדובר במהלך לא פחות מגאוני

צילום מסך מהתוכנית "קחי אותי שרון"
צילום מסך מהתוכנית "קחי אותי שרון"
פלייבור אוף לוב, עם פלייבור פלייב
פלייבור אוף לוב, עם פלייבור פלייב

למי שלא מעוניין בפורמטים חדשים, באתרים של רשת וקשת יחכו לכם הפרקים המלאים של תוכניות כמו "לאהוב את אנה", "דייט ראשון", "כמה רחוק" ועוד רבות, אבל אם אתן בקטע של הרפתקאות חדשות, הנה ארבע סדרות שממש תאהבו.

אהבה עיוורת, נטפליקס

הפורמט המשוגע הזה נחת ממש לא מזמן בנטפליקס. הוא טיפה מסובך, אבל לגמרי שווה את זה. תחילה עשרות רווקים ורווקות נפגשים כשקיר מפריד ביניהם והם אינם רואים עם מי הם מדברים, אחרי מספר דייטים, במידה ויש עניין, הם מציעים אחד לשני נישואין ובמידה והם מסכימים, הם נפגשים יוצאים יחד לירח הדבש. בירח הדבש הם מכירים אחד השני ואם הם עוברים את ירח הדבש בשלום הם מתחתנים ויוצאים לחיים משותפים. תוכנית הריאליטי הזאת היא לא פחות ממעולה, עם דמויות מצחיקות ורציניות ורוויה בתסביכים וריבים כמו בכל תוכניות הריאליטי העוסקות באהבה. כמו למשל, מה היית עושה אם היית מגלה בירח הדבש שארוסך בעברו קיים יחסי מין גם עם גברים?

לחזור לאקס, נטפליקס

התוכנית, שהיא יותר דוקו ריאליטי, עוקבת אחרי זוגות שמנסים לחזור לאקס ולראות האם אפשר לחדש את האהבה. גם כאן מתגלים קונפליקטים אנושיים מדהימים, שגעונות, ריבים וכמובן המון אהבה. הסדרה כוללת דמויות מעניינות ולא רק צעירות, יש שם זוג אחד שלא נפגש 28 שנה וגם אנשים בגיל השלישי. הסדרה מנסה לפתור את אחת השאלות שמעסיקות אותנו בחיי היום יום, האם זה נכון לחזור לאקס. אז מה הפתרון? צפו וגלו.

דייטים, נטפליקס

תוכניות דייטים הן כנראה התענוג הכי גדול בז'אנר. עשרות סדרות כבר נעשו בנושא, כי בואו נודה באמת, זה מעניין לראות אנשים אחרים בדייט ולקחת ממנו תובנות ומסקנות (או לשמוח שאנחנו לא צריכות לעשות את זה יותר). אז גם התוכנית הזאת גורמת לשני אנשים לצאת לדאבל דייט ועוקבת אחרי ההצלחה או הכישלון שלו. כאן לא מדובר בטראש טהור, יש כמה דמויות עמוקות גם וסיפורים מעניינים, וכמו בסדרה הקודמת גם בליינד דייט בגיל השלישי. לכל מי שיבחר לצפות, מדובר בהנאה צרופה.

הרווק עונה 24, yes

זה לא נגמר בדודו אהרון וגיא גיאור וגם לא ב-2010, התוכנית המיתולוגית והאייקונית "הרווק" לגמרי חיה ובועטת גם בימינו אנו. לא יודעות מה איתכן, לנו ממש אין תלונות. לא חושבות שיש צורך להציג את הפורמט, רווק אחד ורווקות שמנסות לכבוש את ליבו, בסוף הוא בוחר אחת וחיי איתה באושר ועושר, או שלא. כמו ב"אח הגדול", גם כאן מדי עונה הדמויות נהיות קיצוניות יותר והקונפליקטים מוגזמים יותר. מי שבוחרת להישאר נאמנה לפורמט הוותיק, לגמרי תהנה מהעונה הזו.