קרן ארביב

מעצבת פנים, בעלת משרד לתכנון ועיצוב פנים סנרגי - הום סטיילינג.

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

קצת עליי

"אני בת 40 אמא ל- 4 ילדים מקסימים. בוגרת המסלול לעיצוב פנים במכללת אולטימה נתניה, בעלת משרד עצמאי הנותן שירותי תכנון ועיצוב פנים, ייעוץ, התמחות בחללים בתים פרטיים, דירות, בתי עסק. מתמחה בתכנון מוקפד נקי עכשווי, מודרני שילווה אתכם לשנים רבות״.

 

איך התחלת את דרכך המקצועית?

״תמיד אהבתי יופי ואסתטיקה וזה מאוד מתבטא בעבודות שלי. בצעירותי עסקתי באיפור וקוסמטיקה.

ב-14 שנים האחרונות אני מנהלת חברה מובילה, יחד עם בעלי, ״מומנט מערכות בניה וניהול בע״מ״. לאור עבודותינו המשותפת והרצון לשרת את הצרכים והתכונות של כל אדם ברמה האישית, להגיע לצרכי כל לקוח ולהגשים לו את החלום, זה מה שהוביל אותי לדרכי המקצועית כיום, עיצוב בשבילי הינו דרך חיים.

הקשר עם לקוחותיי מלווה בהבנת צרכיהם האמיתיים. אנו יוצאים יחד למסע משותף: החל מבחירת קונספט רעיוני לבית, המלווה בבחירת צבעים מתאימים לחלל הבית,  חומרים איכותיים עפ״י טעמם האישי.  התהליך עם הלקוח עבורי הינו מסע מרתק שכולו יופי. כל פרויקט של עיצוב בית, הוא יצירה עבורי״.

 

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״הייחודיות שלי: אדריכלות סינרגית. זוהי גישה חדשנית, תורה שלמה לעיצוב הבית, בעזרתה אני מדייקת עבור דיירי הבית את רצונותיהם ושאיפותיהם על ידי בחירת אזורים מבורכים והענקת זרימה ואנרגיה לחלל.

הגישה שמה במרכז את האדם תוך התבוננות אישית עליו, ומגשרת בין נפש האדם וההרמוניה עם הטבע. העיצוביות הסינרגית היא הרבה יותר מטכניקה, הרבה יותר מחומר, היא מעצבת חיים

של אנשים ומכניסה אנרגיה עיצובית שמשפיעה על ההחלטות שלהם ועל מהלך חייהם".

כיצד היית מגדירה את הסגנון העיצובי שלך? ומה התמחותך?

"הסגנון העיצובי שלי מתבטא באני המאמין שלי: עיצוב צריך לשקף את חיי האדם, הסגנון שלו, כיצד הוא חי ומה הוא אוהב. הפרויקטים שלי מלווים בתכנון נכון, קפדני ואסתטי, כדי להפיק את המקסימום מהחלל הקיים. עיצוב פנים נכון יתאים את החלל אליכם״.

 

האני מאמין שלי: ״אני מאמין כי מבנה מגורים יהפוך לבית באשר יהיה,  בהיותו יצירת אומנות״

פרנק לויד

לפרטים נוספים התקשרו: 052-6646468

moment.keren@gmail.com  ,www.keren-arviv.com

פייסבוק    קרן ארביב תכנון-עיצוב פנים-הום סטייל

צילום תמונת פרופיל:  איתי אבירן

צילום:  חדר הילדים הורוד עידו עדן

צילום המטבח הלבן והתמונה הראשית: תמר אלמור

צילום הוילה עם הכורסא טורקיז: עידו  עדן