מטובל'ה ועד ג'סטין ביבר: למה כל הסלבס מקעקעים את הפנים?

ג'סטין ביבר וכריס בראון | צילום מסך מאינסטגרם
ג'סטין ביבר וכריס בראון | צילום מסך מאינסטגרם

משפטים, ציורים או שמות - עוד ועוד סלבס מתחילים לקעקע פתאום את הפנים שלהם, האם זה הטרנד הביזארי הלוהט של הרגע?

88 שיתופים | 132 צפיות

קעקועי פנים הם ללא ספק דבר חריג בנוף הרגיל שלנו. הסיכוי שנראה את הבוס או קולגה שלנו מתהדר בשם של בתו האמצעית או סתם דמעה מתחת לעין שואף כמעט לאפס. עזבו לרגע את הבוס, גם הסלבס המקומיים נרתעים מהעניין, קשה להאמין שפתאום נראה את רותם סלע פותחת את העונה החדשה של נינג'ה ישראל עם משהו כזה על הפנים, או המקבילה שלה לירון ויצמן. אבל לא כולם, המעצבת הישראלית טובל'ה בעלת שלושה כוכבים בצד העין, אבל היא, כידוע, מיוחדת במינה.

אפילו בהוליווד מדובר בעניין לא שגרתי. בינתיים. קיימים כמובן סלבס כמו הראפר ליל וויין, שקעקועי הפנים הפכו לסימן ההיכר שלו, או גם פוסט מלון. ג'סטין ביבר הוסיף לפניו קעקוע בשנה שעברה ומאז הופך העניין ממשהו שרק משוגעים עושים למיני טרנד, ומאז נכנסה שנת 2020 יותר ויותר סלבס אוזרים אומץ ומקעקעים את פניהם. למה דווקא עכשיו ומי הסלבס שהצטרפו למועדון?

ליל ויין | צילום: Frazer Harrison/Getty Images
ליל ויין | צילום: Frazer Harrison/Getty Images

יכול להיות שזה האיום הגלובלי והפחד מהריסתו של העולם שמתקרבת בצעדי ענק, לפי חברתנו גרטה, שגורמת לסלבס באופן לא מודע לאזור אומץ ולעשות את הדבר הכי משוגע שאפשר, לקעקע את הפנים. בשנה שעברה כתב ג'סטין ביבר מעל הגבה את המילה גרייס (grace) שמשמעותה חן. הקעקוע לא מאוד בולט, כמעט ואי אפשר להבחין בו, אבל זה לא משהו שזום אין מטורף לא יכול לפתור (ראו בתמונה העליונה).

ג'סטין ביבר | צילום: LISA O'CONNOR/AFP via Getty Images
ג'סטין ביבר | צילום: LISA O'CONNOR/AFP via Getty Images

לרוב כשאנחנו חושבות על קעקוע יש לו משמעות מסוימת, הוא יכול לשקף תקופה בחיים או שם של מישהו קרוב, אירוע שרוצים לזכור או כל דבר. ליל וויין ופוסט מלון הסבירו בריאיונות את המשמעויות של קעקועי הפנים שלהם, לדוגמה בין היתר מקועקעת לליל וויין על הפרצוף המילה "Tune" שזה הכינוי שסבתא שלו נתנה לו לפני שהיא נפטרה. או המילה "Soo Woo" ששייכת לעברו כחבר בכנופיה. אבל יש כאלו שלקעקועים שלהם אין בכלל משמעות והם גם לא מתביישים להגיד את זה ליל Xan אמר באופן גלוי בריאיון פעם שלקעקוע שמתחת לעין שלו עם האות Z אין אף משמעות "זה הקעקוע היחד שיש לי שלא אומר שום דבר" לטענתו.

עוד מצטרפים לטרנד קעקועי הפנים הם כריס בראון שקיעקע לאחרונה את הנעל האייקונית של נייק איר ג'ורדן על פניו

כריס בראון | צילום מסך מאינסטגרם
כריס בראון | צילום מסך מאינסטגרם

פרסלי גרבר, בנה של הסופרמודל האייקונית, סינדי קרופורד, קיעקעה לאחרונה על הפנים את המילה מיסאנדרסטוד, גם אנחנו לא הבנו.

View this post on Instagram

Thanks homie ???? @jonboytattoo

A post shared by Presley Gerber (@presleygerber) on

אמנדה ביינס שהייתה אחת הכוכבות הגדולות בתחילת שנות ה-2000 ושיחקה בקלאסיקות כמו "יש לה ביצים" עשתה קעקוע של לב ענקי מתחת לעין מהלך שהשאיר את מעריציה לגמרי בהלם, לא רק מעצם הקעקוע, אלא מהעובדה שהוא כל כך לא מדויק שהמקעקע כנראה היה שיכור, או שאפשר לשחזר פה את בדיחת הדודים הקלאסית ביותר, המקעקע שלך עיוור?