קארי וסמנתה כבר לא: קים קטרל נכנסת בשרה ג'סיקה פרקר

קים קטרל ושרה ג'סיקה פרקר בימים יפים יותר | צילום: Gettyimages
קים קטרל ושרה ג'סיקה פרקר בימים יפים יותר | צילום: Gettyimages

חולמות על איחוד של "סקס והעיר הגדולה"? כדאי שתמשיכו לחלום, בטח אחרי שקים קטרל כתבה לשרה ג'סיקה פרקר: "צבועה, תפסיקי לנצל את הטרגדיה האישית שלי בשביל התדמית שלך". אז על מה בעצם הן רבו והאם יש סיכוי לסולחה?

88 שיתופים | 132 צפיות

 

למעלה מ-20 שנה חלפו מאז ש"סקס והעיר הגדולה" פרצה לחיינו, סדרת הקאלט שעדיין גורמות למעריצות האדוקות לחלום על איחוד או לפחות על החלק השלישי בסדרת סרטי הקולנוע. אבל לא נראה שאף אחד מהדברים האלה יקרה בקרוב, בטח לא לאור ההתפתחויות האחרונות בסכסוך המתמשך בין קים קטרל, סמנתה בשבילכן, לבין שרה ג'סיקה פרקר, שגילמה כזכור את קארי.

"את לא המשפחה שלי ואת לא חברה שלי" הטיחה קטרל בפרקר בפוסט אינסטגרם חסר פילטרים, שמציג שלב חדש בסכסוך המתמשך בין שתי הכוכבות. לאורך השנים צפו מעת לעת שמועות על היחסים העכורים בין השתיים שמעולם בעצם לא היו חברות כמו הדמויות שגילמו על המסך. השמועות הוכחשו בקביעות ושיתוף הפעולה של מי שגילמו את קארי וסמתנה בסדרה האייקונית ובשני סרטי ההמשך המצליחים היו ראיה מסוימת שהכל בסדר. אז זהו שלא. פוסט האינסטגרם של קטרל חשף בדיוק מה קורה בין השתיים.

 

"הפסיקי לנצל את הטרגדיה שלנו כדי להשיב את תדמית ה'בחורה הטובה' שלך", כתבה קטרל בהודעה הפונה ישירות לפרקר. וזאת שבוע לאחר שאחיה בן ה-55, כריס קטרל, נמצא ללא רוח חיים בביתו בקנדה. "ניסיונות ההתקשרות החוזרים שלך הם תזכורת מכאיבה לכמה שאת אכזרית, אז ועכשיו. תני לי להיות ברורה מ א ו ד, במקרה שעוד לא הבנת את זה. את לא משפחה שלי ואת לא חברה שלי״. ואם כל זה לא מספיק, לטקסט החריף התלווה אימג' עם טקסט מודגש: "אני לא צריכה את את אהבתך או את תמיכתך בזמן הטראגי הזה, שרה ג׳סיקה פרקר״ (עם תיוג!).

הפוסט הזועם הגיע לאחר שפרקר הביעה סימפטיה כלפי קטרל ומשפחתה באירוע שטיח אדום. "כולנו שולחים לה אהבה וניחומים. אם מישהו בחייך, בין אם אתה בקשר איתו או לא, סובל מסיבה כלשהי, זה טבעי שתרצה לנחם אותו, להביע השתתפות בצערו או פשוט ליידע אותו שאתה חושב עליו״, כשבאותו ריאיון ממש פרקר לא פסלה אפשרות של סרט שלישי בסדרת "סקס והעיר". אחח, כמה מעט היא ידעה.

כנראה שלא נראה עוד תמונות כאלה של כל הארבע | צילום: Gettyimages
כנראה שלא נראה עוד תמונות כאלה של כל הארבע | צילום: Gettyimages

 

נו, תמיד יהיה לנו את הסרטים הקודמים. ואת השידורים החוזרים.
נו, תמיד יהיה לנו את הסרטים הקודמים. ואת השידורים החוזרים.

 

קטרל, כאמור, לא ממש התנחמה והגיבה באופן שאינו משתמע לשתי פנים. היא טענה שפרקר "צבועה" וגילתה שאפילו אימה שאלה אותה מתי פרקר תעזוב אותה בשקט. אולי רמיזה שעשרות המיליונים שהרוויחה פרקר מן הסדרה והסרטים (בהם היא משמשת גם כמפיקה) הם למעשה המוטיבציה האמיתית שלה מאחורי הניסיונות ליצור קשר עם קטרל. בסוף הפוסט שלה הוסיפה קטרל קישור לכתבה מהניו-יורק פוסט מאוקטובר שעבר שמתארת איך תרבות הסרט "ילדות רעות" חלחלה גם לסט של "סקס והעיר" והרסה את ההפקה הכה פופולארית, וכן כיצד פרקר יצרה במכוון קליקה חברתית על הסט שלא כללה את קטרל, מה שכמובן היה עלבון מתמשך עבורה.

עד כה פרקר טרם הגביה לדבריה של קטרל, וספק גם אם תעשה כן. בינתיים אנחנו נתנחם בזכרונות בשידורים החוזרים. על המסך גילמו פרקר וקטרל, יחד עם קריסטין דיוויס וסינתיה ניקסון, ארבע חברות טובות בשנות ה-30 שלהן (ובמקרה של קטרל, בתחילת שנות ה-40) בניו-יורק. הן ניהלו קריירה וחיי אהבה, אכלו הרבה בראנצ׳ים בכל המקומות הכי לוהטים וכמובן לבשו את הבגדים הכי יפים שיש לניו יורק להציע. הסדרה שרצה שש עונות (מ-1998 עד 2004) בהפקת HBO הייתה להיט ענק כמו גם שני סרטי ההמשך וזכתה בפרסים רבים. בעידן של סדרות פוסט-פמיניסטיות כמו "בנות" ו"ברוד סיטי" לא בטוח אם "סקס והעיר" מצליחה לעמוד במבחן הזמן. נטען עליה שהיא פריביליגית, שהפמיניזם שלה הוא לא יותר מגברים ונעליים ושאף עיתונאית פרילנסרית לא הייתה יכולה להרשות לעצמה זוג נעלי מנולו בלאניק וג'ימי צ'ו. למעריצות האדוקות לא נראה שהביקורות מפריעות, השאלה היחידה שמטרידה אותן היא האם נחתם הגולל על "סקס והעיר הגדולה 3"? יש מקום להניח שכן. מצד שני, גם לפני שני הפקת הסרטים הקודמים היו היחסים בין קטרל לפרקר מתוחים מאוד. כך שאפשר להניח שגם במקרה הזה הכסף ידבר.
[interaction id="5a815fed184ab4000152e26a"]

פעם, מזמן: כל הקאסט של "סקס והעיר הגדולה" | צילום: Gettyimages
פעם, מזמן: כל הקאסט של "סקס והעיר הגדולה" | צילום: Gettyimages