נתפסה על חם: ההונאה של קיילי ג'נר נחשפה

קיילי ג'נר | צילום: Gregg DeGuire/FilmMagic
קיילי ג'נר | צילום: Gregg DeGuire/FilmMagic

המיליארדרית הצעירה בעולם? מגזין פורבס יצא בהצהרה דרמטית בה הוא מאשים את קיילי וקריס ששיקרו וזייפו מסמכים כדי לזכות בתואר

88 שיתופים | 132 צפיות

קיילי ג'נר בת ה-23 נמצאת בליבה של סערה תקשורתית חדשה, שבמסגרתה נשלל ממנה תואר המיליארדרית הצעירה בעולם, והיא ואימה, קריס ג'נר, מואשמות בזיוף מסמכים ורשת שקרים. אז מה בדיוק קרה שם?

קיילי וקריס ג'נר | צילום מסך
קיילי וקריס ג'נר | צילום מסך

לפני כשנתיים הכריז מגזין פורבס כי קיילי, שהייתה אז בת 21, היא המילארדרית הצעירה בעולם. כעת הם שוללים ממנה את התואר בטענה שהיא וקריס שיקרו בנוגע להכנסות של ג'נר כדי להשיג אותו. בזמן שאנחנו חגגנו את חג השבועות, פורסמה הודעה דרמטית מטעם פורבס שלפיה התואר של קיילי נשלל ממנה. המגזין פרסם תחקיר ארוך ומעמיק מלא במספרים ובהצהרות שנועדו להוכיח את הטענה שקיילי לא באמת מיליארדרית. לא נכון לעכשיו ולא נכון ל-2018, השנה שבה פורסמה הכתבה המקורית.

"קיילי שיקרה לגבי נתוני החברה וזייפה דוחות מס על מנת לקבל את הכינוי מיליארדרית", כך כתבו. עוד טענו כי כיום הונה מוערך ב-900 מיליון דולר ושהיא כנראה תיעשה מילארדרית בקרוב, אך ב-2018, כשנכתבה הכתבה, היא לא הייתה קרובה למיליארד. "זה מראה כמה אנשים עשירים נואשים להיראות עשירים יותר", כתבו בפורבס. ההונאה של קיילי, לטענת המגזין, נחשפה כאשר חברה בשם "קוטי", שממנה רכשה קיילי 51 אחוז, הגישה מסמכים כספיים למגזין ודרכם זיהו אנשיו פערים משמעותיים בין הנתונים שעליהם דיווחה קיילי להונה האמיתי.

קיילי הכחישה את הדברים בציוץ שפרסמה בטוויטר וכתבה: "למה התעוררתי, חשבתי שזה מגזין מכובד. כל מה שאני רואה הוא כמה הצהרות לא מדויקות והנחות לא מוכחות, חחחח, מעולם לא ביקשתי שום תואר ולא שיקרתי כדי להגיע לשם. נקודה". "'זייפה מסמכים'", היא מצטטת, "זאת ההוכחה שלכם או שאתם רק חושבים שהם היו מזויפים? אבל בסדר, אני מבורכת בבת יפהפייה ועסק מצליח ואני מסתדרת מצוין. אני יכולה לעשות רשימה של 100 דברים חשובים יותר להתעסק בהם כרגע מכמה כסף אני עושה".

גם אנחנו, קיילי. גם אנחנו.