ראיון אינטימי

קורל סימנוביץ': "אין חוקים בזוגיות. סרג'י ואני הכרנו בזמן"

קורל סימנוביץ' לובשת אוברול של גליתה | צילום: דודי חסון, סטיילינג: ראובן כהן
קורל סימנוביץ' לובשת אוברול של גליתה | צילום: דודי חסון, סטיילינג: ראובן כהן

רגע לפני שהיא נישאת לשחקן בארסה סרג'י רוברטו, קורל סימנוביץ' פותחת הכל וגם מבקשת:תפסיקו לרדת על הקול שלי

88 שיתופים | 132 צפיות

 

הדוגמנית ומעצבת האופנה הישראלית קורל סימנוביץ' וכדורגלן ברצלונה הספרדי־קטלוני סרג'י רוברטו יעלו את ירושלים על ראש שמחתם ב־30 במאי. זו אמנם לא תהיה חתונה יהודית כשרה לפי הספר, אבל יהיה רב רפורמי וטקס מרגש.
בעקבות בחירת ליבו הפך החתן לאוהד מושבע של ישראל. חוץ מזה שהוא מכור לשקשוקה שלה, חוגג את החגים ועושה קידוש בערב שבת, בדלת הכניסה לביתו החדש בבירת קטלוניה הוא אפילו התקין מזוזה. "אני מאוד ישראלית בכל ההוויה שלי, וזה ברור. סרג'י ישראלי בנשמה. לפעמים הוא מרגיש לי כל כך ישראלי עד שזה מוזר שהוא מדבר ספרדית ולא עברית".

חתונת השנה תתרחש בחוות רונית. הכלה תלבש שמלה לבנה של פרונוביאס, מותג ספרדי נחשב שהיא משמשת פרזנטורית שלו. סימנוביץ', בוגרת לימודי עיצוב אופנה בשנקר בהצטיינות, הייתה מעורבת בכל שלבי עיצוב השמלה לצד המעצב הצרפתי של החברה. עד החתונה, אם תשוטטו בקטלוג החברה, לא תוכלו למצוא עוד דגם כזה. אחריה, לעומת זאת, לאחר שתסוקר גם ברחבי אירופה, הדגם יוצע למכירה לכל דורשת. "השמלה היא בצבע לבן בתולי, ומי שיראה אותי יגיד שזה ממש אני. יותר לא אפרט כדי לשמור על מומנט ההפתעה. לא החלטתי לגבי שמלה שנייה, אבל אם תהיה כזאת – היא תהיה של מעצב ישראלי".

"השאיפה היא שיהיה לי עסק מצליח", קורל סימנוביץ' לובשת אוברול של גליתה | צילום: דודי חסון, סטיילינג: ראובן כהן
"השאיפה היא שיהיה לי עסק מצליח", קורל סימנוביץ' לובשת אוברול של גליתה | צילום: דודי חסון, סטיילינג: ראובן כהן

בתוכנית האומנותית צפוי להופיע זמר ישראלי מהשורה הראשונה אשר את שמו היא שומרת בסוד, אבל אנחנו מהמרות על עומר אדם. למה? הכל קשור למסיבת הרווקות הראשונה והלא רשמית שנערכה לפני כחודש בברצלונה. הגיעו אליה החברות הכי טובות של סימנוביץ' – שביט ויזל, שיר מורנו, דר זוזובסקי, מאמנת הכושר ליקי רוזנברג, לירן כוהנר, יערה בנבנישתי ושלומית מלכה. שתיים מהחבורה, נטע אלחמיסטר ובר זומר, נעדרו. "הן שכרו דירה גדולה בעיר, ומדי בוקר נפגשנו לקניות וטיולים. אני מרגישה בברצלונה הכי בבית. אני מאוד אוהבת את הווייב שלה, הראיתי להן דברים שהן לא הכירו ולפעמים סרג'י הצטרף. באותו זמן היו הרבה ישראלים בעיר – עומר אדם ואחיו למשל – ועשינו בסוף שבוע מסיבה מהממת ל־ 40 איש. עכשיו הן מתכננות לי מסיבת רווקות באילת. הן הכי משקיעניות. אנשים לא מבינים איך אין בינינו תחרות, אבל זו עובדה. יש פרגון הדדי גדול, כי מדובר בחברות אמיתית".

קורל סימנוביץ', שלומית מלכה, שביט ויזל, לירן כוהנר, ליקי רוזנברג ויערה בנבנישתי במסיבת הרווקות בברצלונה | צילום מתוך האינסטגרם של @coralsimanovich
קורל סימנוביץ', שלומית מלכה, שביט ויזל, לירן כוהנר, ליקי רוזנברג ויערה בנבנישתי במסיבת הרווקות בברצלונה | צילום מתוך האינסטגרם של @coralsimanovich

לייק לסיפור האהבה

הסיפור של הזוג הצעיר התחיל לפני ארבע שנים באינסטגרם. רוברטו נתקל בסימנוביץ׳ תוך כדי שיטוט באפליקציה והחל לעקוב אחריה. היא לא נשארה אדישה ועשתה מה שכל בחורה שמעוניינת עושה – החזירה לו לייקים. הם היו בני 22, כל אחד לחוד רגע לפני הפריצה. הוא היה בתחילת הקריירה, מגן בקבוצת הכדורגל של ברצלונה הנחשבת לאחת הטובות בעולם. סימנוביץ' עשתה צעדים ראשונים כדוגמנית במקביל ללימודי שנה א' בשנקר. לכאורה הסיפור הקלאסי של כדורגלן ודוגמנית, אבל כשהיא ענתה לו – היא אפילו לא שמה לב לייחוס שלו. אולי בגלל ההיסטוריה המשפחתית שלה, כדורגל מעולם לא הרשים אותה: אביה, רוני סימנוביץ', וגיסה, תום מנשרוב, היו כדורגלנים במכבי תל אביב. "מעולם לא האמנתי שאמצא את אהבת חיי באינסטגרם. היום זה אולי יותר רגיל, אבל לפני ארבע שנים זה היה חריג. הוא כתב ואני עניתי והלייקים הפכו לפלירטוט וירטואלי.
האינטואיציה שלי, שאף פעם לא מטעה אותי, אמרה לי שיש כאן משהו". מאז, הם כבר למדו דבר או שניים על אינסטגרם, היא עם כ־ 465 אלף עוקבים והוא עם כ־ 5.5 מיליון. לכלב שלהם, באלו, 45 אלף עוקבים. ואז הם התחילו לדבר. "הוא אמר לי 'איזה קול חמוד יש לך'. ככה, בנונשלנט. הוא שמע קול קצת יוצא דופן אבל הוא בן אדם מלא טקט. סרג'י אירופי בנימוסים שלו, לא כמו הרבה ישראלים שיכולים להיות חצופים ולהעיר על הקול שלי". יש פער בין המראה האצילי של סימנוביץ' לקול הילדי שלה. כשהתארחה ב"מועדון לילה" לפני כשנה, קטורזה אמר ש"הקול שלה לא התחלף לה מהבריתה", וזאת הייתה בדיחת הפאנל. "אם זה נעשה בהומור ובטעם טוב, אני אפילו משתפת פעולה, אבל לפעמים בא לי להגיד 'די, זה פתטי. זו אני, זה הקול שלי'".
אחרי אותה שיחה מרעננת, סימנוביץ' מתארת חודש שבו דיברו ללא הפסקה. "הקליק בינינו היה מיידי, עוצמתי. וזה עוד לפני שראיתי אותו פנים אל פנים, ולפני שהתרשמתי מאיך הוא מדבר, ומתנהג ומריח. אחרי חודש הייתה לי חופשת סמסטר ונסעתי לטיול משפחתי בברצלונה. קבענו דייט. הוא אסף אותי מהמלון ואני זוכרת שמרגע שנכנסתי לרכב שלו, שום דבר לא הרגיש לי מוזר. הרגשנו שאנחנו כבר מכירים. מאז ניצלתי כל חופשה קצרה משנקר לטוס אליו, והוא הגיע בפגרה לארץ".

"הוא אמר לי 'איזה קול חמוד יש לך'", סרג'י רוברטו | צילום: Gettyimages
"הוא אמר לי 'איזה קול חמוד יש לך'", סרג'י רוברטו | צילום: Gettyimages

 

מתי הבנת שהוא הדבר האמיתי?
"כמה חודשים אחרי, נסענו לחופשה ראשונה במלדיבים. שבוע בלתי נשכח. היינו יחד מסביב לשעון, ושם הבנתי שזו אהבה במובן הכי עמוק של המילה, ושאף פעם לא חוויתי אהבה בעוצמה כזאת".
הקשר המשיך בשלט רחוק והשניים חיפשו להיפגש בכל הזדמנות, לא דבר מובן מאליו עבור שני טאלנטים שהקריירה שלהם נוסקת. "כשאת יוצאת עם כדורגלן ברמות האלה – אין הרבה זמן חופשי. זה כמו צבא, משטר האימונים קפדני וכל החיים נעים סביב אימונים ומשחקים. גם התואר בשנקר מחייב משמעת לימודים קשה, והשקעתי מאוד. היה חשוב לי להצטיין, אבל עדיין ירקתי דם רק כדי לא לוותר על הפגישות שלנו. לפעמים לא ישנתי לילות, הייתי עושה שיעורים במטוס אחרי סוף שבוע אצלו ומתייצבת ללימודים. הוא העריך את זה מאוד ועשה מאמצים גדולים שניפגש בתוך שגרת האימונים הקשה שלו. מצאתי בן אדם מדהים, רגיש, חם. אני הכי גאה במי שהוא. נוכחתי לגלות כמה אני מוכנה להקריב. רק עם אהבה כל כך גדולה אפשר לרצות את זה".

איך הוא הציע? זה היה מול אצטדיון מלא?
"זה קרה ב־1 בספטמבר האחרון, טסנו לפריז. הפעם הראשונה שלנו יחד שם הייתה בתחילת הקשר, שלוש שנים קודם. פריז היא העיר הכי רומנטית. הטיסה לשם איחרה בשלוש שעות. סרג'י, שתמיד מאוד קול, נכנס ללחץ, הסתובב ממקום למקום, שלח הרבה סמסים. ניסיתי להרגיע אותו אבל הוא נראה לי קצת שונה. הגענו למלון רק בחצות. הוא ביקש שאחכה רגע מחוץ לחדר. בשלב הזה תחושת הבטן שלי אמרה שמשהו יקרה. כשנכנסתי כבר הבנתי: החדר כולו היה מואר בנרות ומקושט בוורדים אדומים, כמו בסרטים. הייתי בהלם ואז הוא לקח אותי אל החלון, הראה לי את מגדל אייפל, ואמר משפטים אינטימיים, הכי מרגשים שהם רק שלנו, כרע ברך ושלף טבעת. למרות תחושות הבטן המוקדמות שלי, הייתי בהלם. לא עיכלתי. הרגשתי בתוך חלום, ועד עכשיו אני מרגישה ככה".

"הרגשתי בתוך חלום, ועד עכשיו אני מרגישה ככה"' סרג'י רוברטו וקורל סימנוביץ' | צילום: @coralsimanovich
"הרגשתי בתוך חלום, ועד עכשיו אני מרגישה ככה"' סרג'י רוברטו וקורל סימנוביץ' | צילום: @coralsimanovich

אילן יוחסין מיוחס

אם אתן בונות על רכבת אווירית מברצלונה היישר לחתונה שתכלול את האיש והאגדה ליאו מסי, ג'רארד פיקה, סוארס ושאר החברים מבארסה, הנמיכו ציפיות. יומיים לפני החתונה מתחילות ההכנות למונדיאל.
"בכל מקרה לא מתוכננת חתונה גדולה. אני לא מתחברת למשהו המוני. חשוב לי לשמור על אינטימיות עם המשפחה והחברים הטובים מהארץ ומחו"ל. 400 איש ולא יותר", אומרת סימנוביץ'. ואם זה לא המוני בעיניה, זה רק כי נדמה ש־ 90 אחוז מהם יגיעו מהצד שלה.

סימנוביץ' נולדה בניו יורק לרוני סימנוביץ' ולימור בהט, אחות לנואל הגדולה ממנה בשלוש שנים. המשפחה התגוררה במשך עשור במנהטן, להוריה הייתה חנות תכשיטים. כשהייתה בת 3 חזרה המשפחה לארץ, לשיכון ל' בצפון תל אביב, ונולד אחיהן הצעיר של השתיים, שון. בגיל 8 הוריה נפרדו, וכאן אילן היוחסין מסתעף: אביה, רוני, התחתן עם לא אחרת מאשר פנינה רוזנבלום. אימה לימור, בעברה מועמדת בתחרות מלכת היופי של ישראל, הפכה לבת זוגו של הטייקון טדי שגיא וילדה לו את בתם יולי, אך היחסים בין השניים לא שרדו. שגיא חי כבר כמה שנים עם יעל נזרי, מלכת היופי של ישראל לשנת 2006 , ולזוג ארבעה ילדים קטנים. "טדי היה מהראשונים שבישרתי לו על הצעת הנישואין, הוא תמיד היה דומיננטי בחיי. גם אימי מאוד דומיננטית, היא האימא הכי טובה, ואני מאוד אוהבת את אבא שלי".
ואיך היחסים עם פנינה?
"היחסים בסדר. כולנו בסבבה. כולם יגיעו לשמוח איתנו. אנחנו מין משפחה שכזאת".

באת מבית רווי גירושין. לא מפחיד אותך?
"לא. אין לי טראומה ממה שקרה אצלנו, כי ממה שאני רואה סביב לאורך השנים – אין שום חוקיות, ואני מאחלת לעצמי שלי זה לא יקרה. סרג'י ואני תמיד אומרים שהכרנו בול בזמן. לי היו שני חברים בעבר (אחד מהם הוא דור רפאלי, אח של בר – דב"א), ולו היו שתי חברות ספרדיות. שנינו חווינו מה זה להיות רווקים. ראינו עולם, למדנו מה נכון לנו ומה אנחנו רוצים מהחיים. הגענו ליחד שלנו מבושלים, שלמים ובטוחים שנועדנו זו לזה".
איך הקשר עם המשפחה של סרג'י?
"המשפחה שלו חמה מאוד. הוריו מקסימים, ואחותו אנה, בת 28, מורה ובחורה מדהימה. אנחנו מגיעים אליהם הרבה והם מקבלים אותי באהבה".

"לפעמים בא לי להגיד 'די, זה פתטי. זו אני, זה הקול שלי", קורל סימנוביץ' לתכשיטי Yvel | צילום: אלון שפרנסקי
"לפעמים בא לי להגיד 'די, זה פתטי. זו אני, זה הקול שלי", קורל סימנוביץ' לתכשיטי Yvel | צילום: אלון שפרנסקי

 

קשה להיות אשת כדורגלן?
"יש הרבה מינוסים אבל מתרגלים. סרג'י לא שוכח שעזבתי הכול בשבילו ויודע להעריך. אני מוצאת את עצמי לבד בכל מיני אירועים חשובים שאני רוצה אותו בהם לצידי, אבל הוא נעול כולו סביב הכדורגל. מצד שני גם שגרת החיים שלי לחוצה. אני יכולה להיות בשבוע אחד בארבעה מקומות שונים, טיסות השכם בבוקר, רכבות, עייפות, חיים על מזוודות ולבד במלונות. אבל מי אני שאקטר? עם כל הקשיים אני נהנית מהחיים".
התחלת להבין בכדורגל?
"אני אוהבת את המשחק בזכות סרג'י אבל רק משחקים שבהם הוא משתתף. אם אני מבינה את המשחק? סרג'י אומר שאני מבינה את מה שאני צריכה".

"סרג'י ואני תמיד אומרים שהכרנו בול בזמן", קורל סימנוביץ' לובשת גליתה | צילום: דודי חסון, סטיילינג: ראובן כהן
"סרג'י ואני תמיד אומרים שהכרנו בול בזמן", קורל סימנוביץ' לובשת גליתה | צילום: דודי חסון, סטיילינג: ראובן כהן

 

אשת חייל וקריירה

כאשת כדורגלן קלאסית, סימנוביץ' יכלה להפסיק לעבוד ולהתענג על מנעמי החיים, והם נעימים: לאחרונה סרג'י חתם בבארסה עד שנת 2022 וסעיף השחרור שלו עומד על 500 מיליון אירו, אבל היא ממשיכה לנהל קריירת דוגמנות משגשגת.

"אני אוהבת לעבוד, אני עובדת קשה ומרוויחה ויודעת להעריך כל דבר". בארץ היא מובילה שלושה קמפיינים: לרשת אפריל, לגליתה ולתכשיטי Yvel. כמעצבת היא שיתפה פעולה עם רשת סטורי ועיצבה קולקציית קפסולה לסילבסטר.
בחו"ל היא מובילה קמפיין של פרונוביאס, השתתפה בתצוגה להלבשה תחתונה של וומנ'ס סיקרט, כיכבה בסרט פרסומת לרבלון, והצטלמה למותג משקפי השמש Kypers עם חברו לקבוצה של סרג'י, ג'רארד פיקה, שהוא הבעלים של החברה.
יש מחשבות על קמפיין משותף עם סרג'י?
"אם תגיע הצעה שנרגיש שהיא מתאימה לנו, נלך על זה".

מה ייחשב להישג המקצועי הגדול שלך?
"בדוגמנות קמפיין לבושם או לחברת קוסמטיקה. באופנה השאיפה היא שיהיה לי עסק מצליח. אני מודעת לעובדה שדוגמנות זה מקצוע קצוב ורואה הלאה. ברור לי שאופנה תהפוך בהמשך לדבר המרכזי שלי. הנטייה הראשונה הייתה לעצב קז'ואל, אבל אני מרגישה חיבור גם לבגדי ערב וכלות. אני בטוחה שיהיה לי מותג משלי".
איך תקראי לו?
"קורל. בעצם אולי אוסיף רוברטו, זה מסחרי, לא? אבל בחיים האמיתיים אני אשאר קורל סימנוביץ'־רוברטו".

"אני אוהבת לעבוד, אני עובדת קשה ומרוויחה ויודעת להעריך כל דבר", קורל סימנוביץ' לובשת גליתה | צילום: דודי חסון, סטיילינג: ראובן כהן
"אני אוהבת לעבוד, אני עובדת קשה ומרוויחה ויודעת להעריך כל דבר", קורל סימנוביץ' לובשת גליתה | צילום: דודי חסון, סטיילינג: ראובן כהן

צילום: דודי חסון
ניהול קריאייטיב: טל קליינבורט
סטיילינג: ראובן כהן
איפור: חן אלקבץ
שיער: לירז אגדם
עיבוד תמונה: קרן סעד
בגדים: גליתה
תכשיטים: Yvel