המנצחת הגדולה של האח הגדול: ריאיון עם קורין גדעון

"יום אחרי שאני מנחה את התוכנית הכי גדולה בערוץ 2, אני מגיעה ללימודים כסטודנטית מן המניין. זה שומר על שפיות" | ג׳קט:  Naven הארון של חגית | פרח: לנווין, הארון של חגית | צילום: דודי חסון
"יום אחרי שאני מנחה את התוכנית הכי גדולה בערוץ 2, אני מגיעה ללימודים כסטודנטית מן המניין. זה שומר על שפיות" | ג׳קט: Naven הארון של חגית | פרח: לנווין, הארון של חגית | צילום: דודי חסון

למה היא לא מפסידה אף שיעור בפקולטה למשפטים ומה גרם לארז טל להזמין אותה לאודישן? קורין גדעון, הנערה הכי נכונה בשכונה

88 שיתופים | 132 צפיות

כך נראה סיפור סינדרלה גרסת 2016.  ישבה קורין גדעון, עד אז כתבת ב"גיא פינס", בקפה של אוניברסיטת תל אביב, וקראה פסק דין כמו הסטודנטית למשפטים שנה ב' שהיא. ואז, הו אז, התקבל סמס מפתיע ומרגש: "היי, זה ארז. מה קורה? יכול לעניין אותך להחליף את אסי?", גדעון מצטטת בעיניים נוצצות. היא זוכרת את היום, את השעה, את מה שלבשה ואיזה פסק דין קראה כשהגיע הסמס. היא צודקת. לא בכל יום מגיעה הזדמנות שבועטת ללב לבו של הפריים טיים, כמנחה של "האח הגדול", לצדו של מר טלוויזיה, ארז טל.

הייתה בינך לבין ארז היכרות מוקדמת?

"ראיינתי אותו פה ושם ככתבת שטח ב'גיא פינס', לא יותר מזה. מעולם לא ישבנו לקפה או משהו. זה מה שעושה את הסיפור למטורף. ניסיתי לשמור על קור רוח כשהגיעה ההודעה ממנו, אבל כשלתי. מיד עניתי לו שכן, התפקיד מעניין אותי. הוא שאל אם יש סיכוי שאוכל להגיע היום. אמרתי בטח. תוך שלוש שעות כבר הגעתי לפגישה. בגלל שלא רציתי להפסיד שיעור (עוד נתעכב בהמשך על הצד החנוני של גדעון), לא הלכתי הביתה להתארגן. החלפתי בגדים באוטו. גם לא הספקתי לעבור על הטקסט ששלחו לי ואלתרתי באודישן".

קורין גדעון | שמלה: טופשופ | כפפות: אזדין אלייה לאניגמה | צילום: דודי חסון
קורין גדעון | שמלה: טופשופ | כפפות: אזדין אלייה לאניגמה | צילום: דודי חסון

הודלפו החוצה שמות של מועמדים עם רזומה מפואר, כמו ירון ברובינסקי, דנה פרידר, יעל גולדמן ואלירז שדה. מה שלפת מהכובע שגרם לך לנצח את זה?

"אין איזו נוסחת קסם. אני חושבת שהדבר הכי קריטי שעזר לי זו הכימיה שהייתה לי עם ארז. כשפגשתי לראשונה את יורם זק וארז הם סיפרו לי שהם בישורת האחרונה ושהם צריכים לקבל כבר את ההחלטה על זהות המנחה. מיד עניתי להם ש'באתי לטרוף את הקלפים'. היה לי ברור שאני מתמודדת מול אנשים שעשו כברת דרך ושהסיכויים שלי נמוכים, אבל החלטתי לתת פייט. הבנתי שאני צריכה ללכת על כל הקופה".

מתי הבנת שהסיכויים בכל זאת לטובתך?

"אחרי האודישן הראשון ארז אמנם כתב לי שהיה אודישן טוב, אבל שנינו לא באמת האמנו שלקשת יהיה את האומץ לבחור במישהי צעירה, חסרת ניסיון ולא מאוד מוכרת. בכל זאת נלחמתי. כתבתי לו שיהיה מרענן ללכת על מישהי חדשה. עודדתי את עצמי שלפחות אני מועמדת לדבר כזה גדול.  הבחירה בי הפתיעה אותי מאוד".

עם מי חלקת את כל הדבר הגדול הזה?

"עם אף אחד. החתימו אותי על הסכם סודיות קשוח כמו בשב"כ. כשהגעתי לאודישן חיכיתי בחדר צדדי כדי שלא אראה את המועמד השני שהגיע. אני עובדת ב'גיא פינס' ואנחנו לא מפסיקים להתעסק במי הולך להחליף את אסי, וכל הזמן נכנסים עוד שמות וזה מלחיץ אותי ואני לא יכולה לדבר על זה עם איש. עשיתי שני אודישנים וביניהם עברו עלי ימים ארוכים שלא ישנתי בהם בכלל. כל הודעת סמס שנכנסה, ישר הקפיצה אותי".

איך הודיעו לך שקיבלת את התפקיד?

"הייתי בדייט כשארז סימס לי ושאל אם אני יכולה לדבר. אמרתי לו שאני בדייט, אז הוא אמר, 'לא נורא, זה טכני. נדבר מחר בבוקר'. למחרת, כשהגעתי לאוניברסיטה, הוא סימס לי, 'צריך לדבר על איך נערכים, כי התוכנית עולה בעוד שלושה שבועות ואת מגישה אותה איתי. מזל טוב'. ככה הוא הודיע לי. התקשרתי אליו בוכה בכי תמרורים מרוב התרגשות".

קורין על בימת "האח הגדול" לבושה בהשראת שנות ה-50 | סטיילינג: איתי בצלאלי | צילום: יח"צ
קורין על בימת "האח הגדול" לבושה בהשראת שנות ה-50 | סטיילינג: איתי בצלאלי | צילום: יח"צ

רעידות בשידור

גדעון (23) ואני נפגשות ברמת אביב, בקפה שמתחת לבית שלה. אל השולחן ניגש איש מבוגר ושואל "את קורין גדעון?". היא מחייכת במבוכה, לא סובלת מהסיטואציה. "את רואה", הוא פונה לאשתו, "אמרתי לך שזו היא". ניכר עליה שהיא מתחילה להרגל להתפוגגות האנונימיות. זה רק עניין של זמן (מועט) עד שתהפוך לסלבריטאית מן המניין. בקלות אפשר לסמן צ'ק על כל התכונות שמייצרות כוכב נולד. היא יפה מאוד (במציאות אף יותר מעל המסך), מתפוצצת מחן ואינטליגנציה, ובמפגש איתה פנים מול פנים היא גם מאוד נעימה, תכונה לא מבוטלת למי שרוצה את החיבוק מהעם, ואלוהים יודע שמדובר לעתים קרובות בחיבוק לופת. עם זאת, למרות הקומפלימנטים עדיין נדרש זמן הבשלה. צריך לחכות ולראות שהיא מצליחה לגדול ולהפוך לדמות כריזמטית עם נפח של ממש, שלוקחת מקום ולא רק מחכה שארז טל ייתן לה אותו. דבר אחד כבר הוכח: היא תשובה הולמת למגמה העצובה של השנים האחרונות להעדיף דוגמנית כמנחה.

איך הייתה טבילת האש, לעלות על הבמה בתוכנית הראשונה?

"הייתי בלחץ אימים. כשהתלבשתי ממש רעדתי. היה לי ניסיון מסוים בשידורים חיים אבל זה לא אותו דבר. פחדתי שאני ארעד על הבמה או שאפול עם העקבים. ברגע שעליתי על הבמה נרגעתי. הכל חלף כלא היה. לא היו לי לפסוסים (כשל ובלבול במילים, ת"ב). כשסיימנו לצלם את הפרומו ידעתי כבר שיהיה בסדר בשידור. התקשרתי הביתה להגיד שאני בסדר. ידעתי שהם במתח יחד איתי ורציתי להרגיע אותם. אני זוכרת שאמרתי להם 'אני מאושרת. אני איפה שאני צריכה להיות'".

אחרי התוכנית הראשונה קיבלתם ביקורת מוחצת על כך שאסי עזר אמנם עזב, אבל הדמות שלו, כסייד קיק, הפרחח שמציק לארז טל, נשארה והולבשה עלייך במקום לתפור "חליפה" למידותייך.

"לא הייתי צריכה את הביקורות כדי לדעת את זה. עוד לפני התוכנית ידענו שייקח לנו זמן למצוא את המקום שלי ואת הקול שלי. זה לא שהיה פה ניסיון מכוון לחקות את אסי, אבל זה רק טבעי שההפקה רגילה אליו והכותב של התוכנית רגיל לכתוב לו. אנחנו עכשיו מתאימים את התפקיד אלי. אני חושבת על רעיונות בבית ואז אנחנו יושבים שלושתנו – ארז, התסריטאי דודו כהן ואני, עוברים על הטקסטים ומשכתבים אותם. אגב, גם בי יש משהו חצוף ושובב. זה לא שאני מרגישה לא בנוח במקומות האלה".

האקס מנחה, אסי עזר | צילום: פיני סילוק
האקס מנחה, אסי עזר | צילום: פיני סילוק

גדעון יודעת שנדרשת ממנה עקומת למידה מהירה ושיש אפס מרווח לטעויות. במכונה המשומנת, תאבת הרייטינג הזו, לא יכולה להיות סבלנות יתר לטירונים. תוכנית פתיחת העונה ("האח הגדול" משודרת בימי רביעי ושבת אחרי החדשות בקשת) זכתה לרייטינג נאה של 36.3 אחוז, כשבפיק הרייטינג האמיר ל־42 אחוז. במספרים, מדובר סביב ה־1.3 מיליון צופים שלא ימתינו בסבלנות עד שקורין תממש את ההבטחה. "אני צופה בעצמי אחרי כל תוכנית, שזה דבר משונה כשלעצמו אחרי ששנים ראיתי את התוכנית בבית. אני בודקת את הצחוקים הקטנים בין ארז לביני, כל אותם אלתורים, מסתכלת אם הם עבדו או לא. הכל קם ונופל על הדינמיקה בינינו".

קשה לתפוס מקום ליד ארז, לא?

"ארז הוא פרטנר ממש נוח. הוא לא עם אגו מנופח. הוא מאוד קשוב אלי ונותן מקום לי ולדעה שלי. כל הליווי שהוא נתן לי בתהליך הזה היה יוצא דופן ורגיש. זו זכות ללמוד ממנו. הוא הפך למנטור בשבילי".

ארז טל: "ידענו שאנחנו רוצים מישהו שונה מאסי, שלא יגידו שהבאנו עוד מאותו הדבר. זו תכנית לא פשוטה. צריך לדעת להחזיק לשידור" | צילום: רועי ברקוביץ
ארז טל: "ידענו שאנחנו רוצים מישהו שונה מאסי, שלא יגידו שהבאנו עוד מאותו הדבר. זו תכנית לא פשוטה. צריך לדעת להחזיק לשידור" | צילום: רועי ברקוביץ

יש הרבה התעסקות במראה שלך. מדברים על הכפפות, התלתלים. לא משהו שארז טל ואסי עזר היו צריכים לעבור.

"היה לי ברור שיתעסקו יותר באיך שאני נראית ובמה שאני לובשת, כי אני אישה. עם זאת, הדיון לא מפריע לי כי אני בעצמי מאוד אוהבת אופנה. מה שחשוב הוא שבתוכניות בידור בטלוויזיה, ובטח כאלה שבפריים טיים, שהיו נישה גברית הרבה שנים, כיף שסוף סוף רואים אישה".

יש סיכוי שגם את תיכנעי ותגהצי את התלתלים? אפילו שלי יחימוביץ' נכנעה.

"בחיים לא הייתה לי מחשבה להחליק את השיער. אחרי שהייתי בכמה תוכניות עם שיער אסוף, קראתי ביקורת שאומרת שהתחלתי את המסלול להחלקה. אז אני מרגיעה בזאת: אנחנו עושים כל מיני ניסיונות עם הלוק שלי, זה חלק מהסטיילינג והגיוון. אני מבטיחה שזה לא סופם של התלתלים. בכלל, אם אוכל לגרום לכמה מתולתלות להרגיש טוב עם עצמן, אז עשיתי את שלי".

מהפודיום אל הביצה

אי אפשר שלא להרגיש בביטחון ובסֵנטר שיש לבחורה הצעירה הזו. אם רובנו הרגשנו עלה נידף בשנות ה־20 לחיינו, לא מאמינים בכלל שיש לנו מה למכור לעולם, גדעון מתהלכת בו בטבעיות. היא נולדה בשם קורינה, על שם סבתה שעלתה לארץ מאיסטנבול. "אני מתה על השם הזה. המשפחה שלי קוראת לי ככה. יש לזה אפיל ספרותי". היא בת זקונים לאם שהייתה בעלת חברה לעיצוב ואב ששימש כסמנכ"ל בבנק דיסקונט. כיום הוריה פנסיונרים, "מטפלים בנכדות ונהנים מהחיים". היא גדלה במושב בצרה. אחיה הגדול איש חינוך ודוקטורנט והאח השני עורך דין. "הייתי מציגה בבית ומכריחה את כולם לשבת לצפות. גם לא הפסקתי לדבר", היא מספרת. "אף פעם לא היה לי פחד קהל או בושה. זה היה טבעי שאלך ללמוד תיאטרון ב'תלמה ילין'. רק בסוף התיכון הבנתי שאני לא רוצה להיות שחקנית. אני נהנית להיות אני".

"בחיים לא הייתה לי מחשבה להחליק את השיער" | שמלה: Peter Piolotto להלגה עיצובים | ז'קט: Tara Jarmon לדניאלה כיכר המדינה | צילום: דודי חסון
"בחיים לא הייתה לי מחשבה להחליק את השיער" | שמלה: Peter Piolotto להלגה עיצובים | ז'קט: Tara Jarmon לדניאלה כיכר המדינה | צילום: דודי חסון

קצת מסלול ילדת שמנת.

"אני לא מרגישה ילדת שמנת בשום צורה. לא היה חסר לי כלום, אבל עבדתי מגיל 12. עשיתי בייביסיטר ואחר כך התחלתי למלצר. גדלתי בבית שבו שני ההורים עבדו תמיד ושערך לכסף, חריצות ושאיפה למצוינות הם חלק בלתי נפרד ממנו".

בצבא שירתה גדעון ככתבת משפט בגל"צ. לאחר בעיית משמעת שיש בעניינה פערי גרסאות – האם גדעון העבירה דיווחים מהבית או שהגיעה לבית משפט, תלוי את מי שואלים – היא הושעתה מהתפקיד. לאחר מכן הוחזרה כעורכת חדשות הלילה. "אני לא רוצה להיכנס לזה. נהניתי מהשירות וממש לא השתחררתי באקורד צורם. למדתי שם המון. אני חולת עברית, כל מי שמכיר אותי יודע שאני נודניקית בנושא והתחברתי בתחנה עם אבשלום קור. אגב, יש לי מינוי לאתר רב מילים. עד כדי כך".

רגל אחת שלך נטועה באזורים היותר רציניים: כתבת משפט ולימודי משפטים באוניברסיטה, בעוד שהרגל השנייה היא בעולם היותר בידורי וצהבהב. תיישבי לי את הסתירה.

"יש בי שני צדדים, זה סוויץ' שרציתי לעשות. מצד אחד אני רצינית, נהנית ללמוד ולקרוא פסקי דין. מצד שני אני חולת רכילות והומור. בסוף הצבא הבנתי שאני לא רוצה לעבוד במערכת חדשות. העורכת של 'גיא פינס' שאלה את ניב רסקין אם הוא מכיר מישהו מהמשתחררים שירצה לעבוד אצלם והוא שידך בינינו".

"יום אחרי שאני מנחה את התוכנית הכי גדולה בערוץ 2, אני מגיעה ללימודים כסטודנטית מן המניין. זה שומר על שפיות" | ג׳קט: Naven הארון של חגית | שמלה: גוצ'י כיכר המדינה | חגורה: פנדי הארון של חגית | פרח: לנווין הארון של חגית | נעליים: גוצ'י כיכר המדינה | צילום: דודי חסון
"יום אחרי שאני מנחה את התוכנית הכי גדולה בערוץ 2, אני מגיעה ללימודים כסטודנטית מן המניין. זה שומר על שפיות" | ג׳קט: Naven הארון של חגית | שמלה: גוצ'י כיכר המדינה | חגורה: פנדי הארון של חגית | פרח: לנווין הארון של חגית | נעליים: גוצ'י כיכר המדינה | צילום: דודי חסון

אחרי חודשים ככתבת שטח, כזו שמגיעה לסקר אירועים ופרמיירות ואף נרשמה לה הסתננות אחת לחתונה כדי לצלם את נטלי פורטמן, הגיעה ההזדמנות. לירון ויצמן ילדה וגדעון החליפה אותה באולפן. כשוויצמן חזרה, גדעון הורידה הילוך. היא עשתה פינה פעם בשבוע בפינס ובשאר הזמן השקיעה בלימודים לתואר. "אני לא שוללת עתיד כמשפטנית. זה משהו שבאמת מעניין אותי. נראה מה יוליד יום", היא מפתיעה ומספרת שלא ויתרה על הסמסטר הזה, עם כל הכבוד ל"אח הגדול". "אני באה ממסורת של משפטנים. סבא רבא שלי למד משפטים בגרמניה. הוא היה הבעלים של הוצאת 'גדעון' והוא היה המוציא לאור הראשון של חוקי מדינת ישראל. דוד שלי הוא שופט מחוזי. גם כשהחלפתי את לירון ויצמן ועבדתי כל יום מהבוקר עד הלילה, לא ויתרתי על הלימודים. הייתי חוזרת בתשע בערב ומתיישבת ללמוד. גם בסופי שבוע נשארתי בבית ולמדתי. זה מחזיר אותי לקרקע. יום אחרי שאני מנחה את התוכנית הכי גדולה בערוץ 2, אני מגיעה ללימודים כסטודנטית מן המניין. זה מחבר אותי לגיל שלי ושומר על שפיות".

אגב, עם כזה אילן יוחסין, למשפחה לא מפריעה הכניסה שלך לאזורי הריאליטי?

"המשפחה שלי היא חגורת התמיכה שלי. הם אלה שלימדו אותי תמיד לכוון גבוה ונתנו לי את ההרגשה שאוכל לעשות את כל מה שארצה. הם יודעים כמה עבדתי קשה להגיע לאן שהגעתי", בשלב זה גדעון מתחילה לדמוע, אלמנט שחוזר אצלה בכל פעם שהיא מתרגשת. "הם מזכירים לי מה חשוב באמת. זה נותן הרבה פרופורציות".

עכשיו רק חסרה אהבה והחיים דבש.

"זה לא מטריד אותי כרגע שאין לי אהבה. זה יגיע בזמנו".

"בשידור הראשון הייתי בלחץ אימים. כשהתלבשתי ממש רעדתי. פחדתי שאפול עם העקבים" | שמלה: מארק ג'ייקובס לפקטורי 54 | כפפות עור: זארה | צילום: דודי חסון
"בשידור הראשון הייתי בלחץ אימים. כשהתלבשתי ממש רעדתי. פחדתי שאפול עם העקבים" | שמלה: מארק ג'ייקובס לפקטורי 54 | כפפות עור: זארה | צילום: דודי חסון

חרדה לפרטיות שלה

מוצאי שבת והאולפן בנווה אילן לובש חג. התוכנית היום מורכבת מהרגיל וכוללת הדחה וכניסה של משתתפות חדשות. גדעון לבושה בצהוב עז ושחור מנצנץ. הקור מופרע. כמה דקות במקום והרגליים מתחילות לקפוא. הסטייליסט איתי בצלאלי עטוף בשמיכה מחכה לה שתרד מהבמה לטאץ' אפים ובינתיים מסביר לי את הסטיילינג של גדעון. "היא לא צעירה טיפוסית בת 23. היא לא רצתה מחשופים או מיני. היא רצתה ללכת לכיוונים של וינטג' ושנות ה־50".

כשאני שואלת איפה יורם זק, הבמאי שנחשב לגאון מטורף, היחצ"ן מודיע לי חגיגית שהוא לא מתראיין, גם אם זה להגיד כמה משפטים על גדעון. "זו החלטה שקיבלנו מזמן. יורם הוא 'האח הגדול' וככזה הוא צריך להישאר מסתורי". שויין. לפחות ארז טל משתף פעולה. למעשה, בדומה למה שקורה על הבמה, גם פה הוא דומיננטי, נוטל את הפיקוד על הריאיון ומספר לי איך גדעון נכנסה לבורסת השמות. "עברו אצלנו הרבה שמות. ההוא היה יותר מדי מוכר וההיא הזכירה מדי משהו אחר. ואז מישהו זרק שם של מישהי שאני לא מחבב, אבל זה גרם לי להיזכר בקורין שהצחיקה אותי בריאיון שעשתה לי פעם ואמרתי אז לעצמי 'וואלה, יום אחד עוד ניתקל בה'. אז אמרתי לאנשי ההפקה 'מה אתם אומרים עליה?' כשהסתכלנו על האודישנים שנעשו, על כל אחד היו הערות, אבל כשהגענו אליה אנשים התרכזו והתחילו להגיד 'כן, יש פה משהו. מגניב לגמרי'. בשלב הזה נבהלתי מהאחריות, שאני זה שמביא אותה ואמרתי 'רגע, רגע. בוא נעשה לה עוד אודישן'".

קורין על בימת "האח הגדול" לבושה בהשראת שנות ה-50 | סטיילינג: איתי בצלאלי | צילום מימין: איתי בצלאלי | צילום משמאל: יח"צ
קורין על בימת "האח הגדול" לבושה בהשראת שנות ה-50 | סטיילינג: איתי בצלאלי | צילום מימין: איתי בצלאלי | צילום משמאל: יח"צ

טל מספר לי וקורין מקשיבה לנו ומתחילה לבכות. "זה מאוד מרגש אותי מה שאתה מספר", היא אומרת לו. "גם כשנפגשנו לעבור על טקסטים לפני האודישן השני, כשארז אמר 'דיירי האח הגדול, נא להתנהג בהתאם', זה היה כל כך סוריאליסטי, שגם התחלתי לבכות. אני ידועה כבכיינית".

מה רציתם שיהיה למנחה שיבוא אחרי אסי?

"ידענו שאנחנו רוצים מישהו שונה מאסי, שלא יצא שהבאנו עוד מאותו הדבר. מישהו שיהיה בו עניין, הבנה, אינטליגנציה ויכולת אלתור. זו תוכנית לא פשוטה. בתוכנית הראשונה בעונה היו 600 איש בקהל. לקרוא מטלפרומפטר זה הכי זניח. צריך לדעת להחזיק שידור. פתאום דייר מפתיע וזורק משהו ואתה צריך לענות לו או שמבקשים מאיתנו באוזניה למשוך את השידור. קורין הוקפצה לתוכנית, אבל לא הבחינו בחוסר הניסיון הזה. התוכנית הראשונה עברה חלק. אני לא יודע אם אני הייתי מצליח להעביר שידור בלי לעבור התקף חרדה. היא ילדה מהממת". גדעון מוכיחה את מה שנטען עליה כשמיד היא קופצת ועונה לו "תודה, אבא".

קורין גדעון | שמלה: טופשופ | כפפות: אזדין אלייה לאניגמה | צילום: דודי חסון
קורין גדעון | שמלה: טופשופ | כפפות: אזדין אלייה לאניגמה | צילום: דודי חסון

במקרים אחרים היא יותר זהירה, חכמה מספיק בשביל להימנע מלעלות על מוקשים.  כשאני שואלת אותה על סערת התרופות הפסיכיאטריות שנתנו בעונות קודמות למתמודדים היחצ"ן של קשת והיא מחליפים ביניהם מבטים מודאגים בטרם היא עונה. "קשה לי לדבר על זה", היא עונה בכנות. "זה היה לפניי ואני לא מבינה בזה מספיק. התוצאה של כל הסיפור הזה הוא שהקוד האתי של התוכנית הוחמר מאוד, זה מבורך".   גם במקרה של גילי כהן, נהג המשאית שמהרגע שהודח תוקף את הפקת התוכנית ומאשים אותה באפליית מועמדים, גדעון שומרת על עמימות ומפנה אותי לתשובת איש יחסי הציבור.

הדיירים מגיעים ברובם מפריפריות גיאוגרפיות וחברתיות. הם מאמינים שהתוכנית תפתח להם דלת להצלחה בעוד שבמציאות אפשר לספור על כף יד אחת מתמודדים שנשארו בתודעה.

"אנשים מגיעים עם מנעד מאוד רחב של אמביציות", גדעון בוחרת במסלול עוקף שאלה. "יש אנשים שבאים לפתור משהו עם עצמם, יש אנשים שבאים לראות איך הם נראים מבחוץ, או איך הקהל מקבל אותם. יש כאלה שמגיעים בשביל חוויה יוצאת דופן. הפרסום הוא פועל יוצא של זה".

היית מסוגלת להיכנס לאח הגדול כדיירת? זה משהו שעבר לך אי פעם בראש?

"להיכנס לבית שכל צעד וכל אמירה שלך בו מתועדת דורש אומץ אדיר. לדיירים יש ביצים גדולות, אני חרדה מדי לפרטיות שלי״.

"יום אחרי שאני מנחה את התוכנית הכי גדולה בערוץ 2, אני מגיעה ללימודים כסטודנטית מן המניין. זה שומר על שפיות" | ג׳קט: Naven הארון של חגית | שמלה: גוצ'י כיכר המדינה | חגורה: פנדי הארון של חגית | פרח: לנווין הארון של חגית | נעליים: גוצ'י כיכר המדינה | צילום: דודי חסון
"יום אחרי שאני מנחה את התוכנית הכי גדולה בערוץ 2, אני מגיעה ללימודים כסטודנטית מן המניין. זה שומר על שפיות" | ג׳קט: Naven הארון של חגית | שמלה: גוצ'י כיכר המדינה | חגורה: פנדי הארון של חגית | פרח: לנווין הארון של חגית | נעליים: גוצ'י כיכר המדינה | צילום: דודי חסון

ניהול קריאייטיב: טל קליינבורט | צילום: דודי חסון | סטיילינג: שירן מניה | איפור ושיער: נאור אפל | תוספות שיער: רבקה זהבי | ריטוש תמונה: קרן סעד | ע. סטיילינג: עמית שחר