ציפורניים מקטיפה? הטרנד ההזוי שצובר תאוצה

צילום מסך מהאינסטגרם: amyle.nails
צילום מסך מהאינסטגרם: amyle.nails

אם חשבתן שראיתן הכל בתחום הציפורניים, יש לנו חדשות בשבילכן - עוד ועוד עמודי עיצוב ציפורניים מאמצים את טרנד ציפורני הקטיפה, וזה מוזר ומהמם כמו שזה נשמע

88 שיתופים | 132 צפיות

אם קראתן את הכותרת הזאת ושאלתן את עצמכן מה לעזאזל קורה פה, אל תרגישו לבד כי גם אנחנו היינו מבולבלות בהתחלה. הטרנד התחיל עם אמנית המניקור מלוס אנג'לס, איימי לה, שהעלתה את את הסרטון הזה של מניקור בצבע ירקרק תחת הכותרת "ציפורני קטיפה", הסרטון המדובר גרר אלפי תגובות מפרגנות במיוחד, אך גם המומות של משתמשים שלא הבינו מה בדיוק הם רואים, "זה נצנצים? זה באמת קטיפה? מה בדיוק קורה שם?" הגיבה אחת הגולשות. מהר מאוד התחילו משתמשים רבים נוספים לעשות גרסאות משלהם לטרנד וההאשטג velvetnails# מכיל כבר מעל 25 אלף סרטונים.

תנו לנו לעשות לכן קצת סדר בבאלגן, הטרנד נקרא אמנם "ציפורני קטיפה" אך לא באמת מדובר בבד החורפי והיפהפיה שמונח לו על הציפורניים. אלא באשליה אופטית שגורמת לאור ליפול על הציפורניים בדומה לאיך שהוא נופל בבד המדובר. הטכניקה הייחודית הזאת גורמת לציפורניים  להיראות ממש כמו בד קטיפה, גם מבחינת הטקסטורה, אך בעצם אין שום טקסטורה והציפורניים לגמרי חלקות. איימי לה שומרת את הטכניקה שלה בסודיות, אלא אם כן בא לכן לקנות מנוי לאתר שלה. אבל ברשת צצו לא מעט סרטונים ומדריכים שמסבירים איך אפשר לעשות את זה.