פינק נגד תרבות הבוטוקס: "הקמטים שלי אומרים שאני חיה באמת"

הזמרת פינק ובתה ווילו סייג' הארט | צילום: Gettyiamges
הזמרת פינק ובתה ווילו סייג' הארט | צילום: Gettyiamges

הזמרת פינק רק בת 38, אבל זה הספיק לגולש ברשת לכנות אותה "זקנה". הכוכבת לא שתקה ונתנה לכולנו שיעור נוסף באהבה עצמית. ריס ווית'רספון ועוד סלבס כבר מתלהבים מהתגובה המושלמת שלה

88 שיתופים | 132 צפיות

 

"אני מברכת על ההתבגרות שלי, אם יש לך קמטים מתחת לעיניים וחריצים מסביב לפה זה רק אומר שצחקת הרבה. אני מקווה להיראות הרבה יותר מבוגרת עוד עשר שנים כי זה רק אומר שחייתי באמת". כך צייצה הזמרת פינק לאחר שמגיב אנונימי ברשת החליט לכנות אותה 'זקנה'. להזכירכן היא רק בת 38, כן?

גם אנחנו היינו רוצות אמא כזו: הזמרת פינק ובתה ווילו סייג' הארט | צילום: Gettyiamges
גם אנחנו היינו רוצות אמא כזו: הזמרת פינק ובתה ווילו סייג' הארט | צילום: Gettyiamges

 

"פינק כל כך זקנה שכבר צריך לקרוא לה פרפל" צייץ הטוקבקיסט במה שהייתה יכולה להיות עוד בדיחה לא מוצלחת שרק זורעת אלימות ושנאה, אבל פינק החליטה לא להתעלם והגיבה. לא רק כדי להראות לו בדיוק מה היא חושבת עליו אלא גם כדי לתת לכולנו שיעור נוסף באהבה עצמית. "אתה בטח מלוס אנג'לס. ובכן, לידיעתך יש עוד כמה נשים בעולם שבחרו להתבגר באופן טבעי. הרווחתי כל פאקינג דקה משלושים ושמונה שנותיי. אגב, מי אתה בכלל שתשפוט אותי? בכלל לא שמעתי עלייך מילה עד שאמרת את שמי. אז יודע מה? מהיום אקרא לך טרול קטן וסגול".

הציוצים של הזמרת הפכו במהרה לוויראלים וכבר צוייצו מחדש למעלה מ-16,000 פעמים. במעמדה פינק לא חייבת דבר לאיש, בטח לא להתייחס לטרול רשת אבל הבחירה של להגיב רק מעידה עד כמה אנושית היא. יותר מכך מרגשת העובדה שחשוב היה לה להראות למעריצים שלה שהם יפים בכל גיל, כשבמקביל שהיא עוקצת את השימוש המסיבי בהזרקות ואמצעים פולשניים שכבר מזמן הפך לאובססיה בהוליווד שמקדשת את הנעורים.

מעוררת השראה עם קמטים או בלי קמטים | צילום: Gettyimages
מעוררת השראה עם קמטים או בלי קמטים | צילום: Gettyimages

עוד כתבות מעניינות
האם זה סוף עידן הבוטוקס?
ג'ניפר אניסטון: "החיים לא נעצרים בגיל 52"
וגלית גוטמן דווקא בעד הזרקות: "מי שרוצה להרוויח את הקמטים, בבקשה. אני הרווחתי כסף לטיפולים הכי יקרים"

 

זו לא הפעם הראשונה שפינק מראה לכולם שהיא אישה מעוררת השראה. באוגוסט האחרון נאמה נאום עוצמתי בטקס פרסי ה-MTV, אותו הקדישה לבתה בת ה-6 ווילו הארט סייג'. "בת מתוקה שלי, אנחנו לא משתנות. אנחנו לוקחות את החצץ ואת הצדפה והופכות אותם לפנינה. אנחנו עוזרות לאנשים אחרים להשתנות כדי שהם יוכלו לראות עוד סוגים של יופי. ולכל האמנים האחרים שפה אני רוצה לומר שאני כל כך מלאת השראה בזכותכם כל יום", אמרה מול מיליוני צופים לאחר שבתה סיפרה לה שהיא מרגישה מכוערת. מיותר לציין שאף עין לא נותרה יבשה באולם.

כצפוי, מעריצים של הזמרת עפו על התגובה המושלמת שלה והם לא לבד. השחקנית ריס ווית'רספון בת ה-42 בחרה לחזק את פינק כשכתבה בחשבון הטוויטר שלה: "אני מסכימה עם כל מילה. אנחנו אמורות להתבגר ולאהוב את הפנים והגוף שלנו שנושאים אותנו במסע שנקרא חיים. ובעיקר להוקיר תודה על כל דקה בעולם הזה". אנחנו מקוות שעוד כוכבות יצטרפו לשתיים האלה ויזכירו לנו את היופי שבהתבגרות.

"לאהוב את הפנים והגוף שנושא אותנו", ריס ווית'רספון | צילום: Gettyimages
"לאהוב את הפנים והגוף שנושא אותנו", ריס ווית'רספון | צילום: Gettyimages