עידן עמדי משתף רגע מרגש מבית החולים: "מזכיר לעצמי שזה נס"

עידן עמדי עם שחרורו הביתה מבית החולים שיבא | צילום: GIL COHEN-MAGEN/AFP via Getty Images
עידן עמדי עם שחרורו הביתה מבית החולים שיבא | צילום: GIL COHEN-MAGEN/AFP via Getty Images

חצי שנה חלפה מאז שהמוזיקאי והשחקן עידן עמדי נפצע קשה בעזה. היום הוא משתף באחד מרגעי הנס שלו בבית החולים, ומזכיר לעצמו ולכולנו ששום דבר בחיים אינו מובן מאליו

88 שיתופים | 132 צפיות

חצי שנה חלפה מאז שהמוזיקאי והשחקן עידן עמדי נפצע קשה בעזה. מדינה שלמה החזיקה אצבעות בזמן שהיה מונשם ומורדם, וייחלה להחלמתו. היום (שלישי), הוא משתף ברגע מרגש ממסע השיקום שלו בבית החולים.

>> עידן עמדי נפרד מחברי הצוות שלו שנהרגו ושובר לנו את הלב

עמדי העלה לחשבון האינסטגרם שלו סרטון ובו הוא חוזר ללכת, צעד אחר צעד, נתמך על ידי אמו. כך הוא כותב: "אין דבר שהוא מובן מאליו בחיים האלה. למדנו את זה כולנו על בשרנו בשנה האחרונה. הארץ הזו, האנשים בה, תחושת הביטחון, רגעים לבנים, זריחה, שקיעה, התרגשות של אמא מהליכה פשוטה של כמה מטרים של הבן שלה בן ה-35".

"חצי שנה עברה ואני צופה בסרטונים הבודדים מבית החולים אחת לכמה ימים, להזכיר לעצמי שהכל זה נס", משתף עמדי, "לחזור לנגן, לראות כדורגל עם חברים, לקחת את הילדה לחוג שחייה, לצחוק, לבכות, להתגעגע לכל מי שכבר לא פה. אין מובן מאליו בחיים האלה. גם אם לפעמים אני שוכח".

התזכורת המרגשת הזאת מכווצת את הלב, ומזכירה לנו להודות על מה שיש ולהילחם על מה שאין – כמו חופש וביטחון לכל 120 החטופות והחטופים שנותרו בשבי, ולמשפחותיהם. עידן, אם אתה קורא את זה, אז חיבוק ענק מאיתנו, ותודה ענקית עוד יותר על כל מה שעשית למען המדינה.