משהו טוב אחד ביום: לשחרר את הגוף ואת הראש עם להקת ורטיגו

ורטיגו סדנאות הורים וילדים I צילום: ענת טלר
ורטיגו סדנאות הורים וילדים I צילום: ענת טלר

להקת ורטיגו מזמינה את כולן ואת כולם לשחרר את המתח בגוף ואת מצבור המחשבות המדאיגות ופשוט לזוז. הסדנאות חינמיות מתאימות לכל גיל - רק צריך להירשם מראש

88 שיתופים | 132 צפיות

דווקא עכשיו, כשבא להיכנס מתחת לשמיכה ולא לצאת עד יעבור זעם, זה הזמן לקחת נשימה עמוקה ולהזיז קצת את הגוף. להקת המחול הישראלית ורטיגו מזמינה את הקהל הרחב לתת לנפש שעה של נשימה ומזמינה את כולן וכולם לשלל פעילויות: סדנאות תנועה להורים וילדים, שיעורי תנועה ומודעות, טאי צ'י, שיעורי גאגא, הילינג בקול ושירה ועוד.

>> 7 דרכים להתעודד בזמנים בלתי שפויים

כאמור, מגוון הסדנאות והפעילויות פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום, ורק מותנים בהרשמה מראש. כל הפעילויות מתקיימות במרחב מוגן ובהתאם להנחיות פיקוד העורף.

סדנת תנועה ומוזיקה חווייתית להורים וילדים
שעה של נשימה וזמן להתחבר לעצמנו ולילדנו בסדנת תנועה ומוזיקה עם צוות ורטיגו ותו 8. הסדנה תתקיים בהובלתו של גל יוסטר, מוזיקאי בעל ותק וניסיון של מעל 17 שנה בעבודה רגשית דרך מוזיקה לאוכלוסיות שונות בארץ ובעולם. הסדנה מיועדת לכל המשפחה ולכל גיל. מדובר בסדנת הורים וילדים חווייתית שתלמד את אמנות הקצב והשירה דרך תנועה ומשחקים משותפים.
מתי: 1/11 בשעה 16:30, במתחם המרחב המוגן בכפר האמנות האקולוגי של ורטיגו בקיבוץ נתיב הל"ה

>> הממ״ד הנחמד: איך להפוך את החדר הכי טריגרי בבית לנעים?

מעגל ריפוי ושירה
מעגל הילינג בקול ושירה עם מרב גולדנברג – מטפלת הוליסטית, מנחת קבוצות ומלווה רוחניץ, ורונית שפי – מוזיקאית, יוצרת ומנחת סדנאות ריפוי באמצעות הקול.. לקול האנושי יש יכולות שחרור, פתיחת חסימות והשפעה חזקה על הגוף והנפש. הקהל הרחב מוזמן להיות ביחד, להתאחד בשירה לתמוך ולהיתמך.
מתי: 2/11 בשעה 16:00, בכפר האמנות האקולוגי של ורטיגו בקיבוץ נתיב הל"ה. להרשמה

גאגא ירושלים
גאגא מציעה למשתתפים מסגרת להתחבר אל גופם ואל הדמיון שלהם, לחוות תחושות ורגשות, לשפר את הגמישות ולחוות את ההנאה בתנועה בסביבה מזמינה ומאפשרת. מוזמנות ומוזמנים לנוע, יחד, פנים אל פנים.
מתי: 3/11 בשעה 11:00 בסטודיו ורטיגו, מרכז ג'רר בכר בירושלים. להרשמה