ניב סולטן: "אומרים לי שעם ישראל התאהב בי אבל אני עדיין לא מעכלת"

ניב סולטן ושלומית מלכה מצטלמות לקמפיין החורף של פוקס | צילום: אקליפטוס
ניב סולטן ושלומית מלכה מצטלמות לקמפיין החורף של פוקס | צילום: אקליפטוס

רגע אחרי שפרצה לחיינו ב"יש לה את זה" והפכה למאמי הלאומית החדשה, ניב סולטן כובשת את מקומה כפרזנטורית של פוקס. שמענו ממנה איך עושים את הקוקו המפורסם במדינה, על הזוגיות עם מאור שוויצר ולמה חששה להצטלם עם שלומית מלכה, שמצידה לא מפסיקה לפרגן: "ניב ואני על הסט זה הכי גירל פאוור"

88 שיתופים | 132 צפיות

 

סט צילומים של רשת אופנה מבוססת, דוגמנית ותיקה ופופולרית ולצידה הכוכבת החדשה – שחקנית ללא כל כישורי דוגמנית, שסחפה את אהבת הקהל ברגע. התרחיש רווי הקנאה הזה יכול היה להשתלב בול באחד מפרקי "יש לה את זה", סדרת הלהיט של קשת שהתיימרה להציג את הצד המטונף של עולם האופנה ההו כה זוהר.

אבל כנראה שהתסריט ישאר בגדר תסריט. במציאות, בסטודיו בחולון בו מצלמים את קמפיין החורף החדש של FOX עולם האופנה המקומי נראה קצת פחות מנצנץ. גם לתככים אין פה שום זכר כאשר ניב סולטן, כוכבת "יש לה את זה", מצטלמת לראשונה לקמפיין החברה לצידה של שלומית מלכה.

מלכה היא כבר חברה ותיקה של המצלמה, אצל סולטן עוד אפשר לראות את החששות וההתרגשות אך גם הם חינניים בדרכם. מה שבטוח, נדמה שהפעם מדובר בליהוק מוצלח והכימיה בין השתיים עובדת, הן לא רק מצטלמות מעולה יחד תוך כדי שהן מדגמנות את האול-יזראלי-לוק, נראה שהשתיים שלמעשה הכירו באופן רשמי רק הבוקר כבר בדרך להפוך לזוג הבסטיות החדש של הביצה, ומקפידות לפרגן ולהרים זו לזו. קנאה? אולי בעונה הבאה של "יש לה את זה".

גירל פאוור על הסט: ניב סולטן ושלומית מלכה מצטלמות לקמפיין החורף של פוקס | צילום: אקליפטוס
גירל פאוור על הסט: ניב סולטן ושלומית מלכה מצטלמות לקמפיין החורף של פוקס | צילום: אקליפטוס

עוד כתבות מעניינות
עדן פינס: "מגעיל אותי שב-2018 אנשים חושבים שאני צריכה גבר כדי להתפרסם"
26 טיפים לחיים מושלמים מנטע אלחמיסטר
תוסף התזונה שישדרג לכן את החיים

"אני מאוד שמחה על ההצטרפות של ניב", מספרת מלכה. "עוד לא הייתה לי בחורה על הסט לצידי. לעבוד עם עוד פרזנטורית זה מדהים, זה הכי גירל פאוור וניב בפני עצמה מקסימה. באמת שלא יכולתי לבקש פרטנרית טובה יותר ממנה".

וניב, את לא חששת להצטלם יחד עם דוגמנית ותיקה ובעלת ניסיון כמו שלומית?
"חששתי, כן. זה מאוד מלחיץ. אבל גם מאוד מחמיא כשמעמידים אותי ואת שלומית באותו פריים, היא יפהפייה מטורפת. אבל מהרגע שהגעתי לסט אני מרגישה שהיא ממש שומרת עלי, ובין טייק לטייק היא גם נותנת לי מלא טיפים איך לעמוד, לאיפה להפנות את הפנים. מדובר במשהו חדש שאני עוד לא יודעת לעשות אבל אני מאמינה בצעדים קטנים".

צעדים קטנים הוא אולי המונח שסולטן מעדיפה להיאחז בו, אבל בגיל 25 הפריצה שלה לפריים טיים דומה יותר לדילוג גדול וקליל במיוחד. היא מצידה מודה שהיא עוד לא לגמרי מעכלת ובעיקר מנסה לתמרן בין התפקיד החדש לסיום לימודי המשחק בסטודיו של יורם לוינשטיין. "העובדה שגם הצילומים לסדרה וגם הקמפיין עכשיו קורים במקביל ללימודים מאוד אינטנסיביים משאירה אותי על הקרקע. זה נותן הכל פרופורציות ומסגרת הנכונה. אני לא ישנה כל כך הרבה אבל במקרה הזה זה דבר טוב".

אבל את מודעת לזה שעם ישראל התאהב בך, כן? בך ובקוקו.
"בעיקר בקוקו", היא צוחקת. "קודם כל ועוד לפני הסלפי השאלה הראשונה היא על הקוקו ובאמת שאין יותר מדי, זה קליפס בשני שקלים משוק התקווה, שאני קונה כבר שנים ותוקעת אותו באמצע הראש, נשבעת בחיי. זה נכון שעכשיו מכירים אותי יותר ומבקשים סלפי אבל ביום יום אני לא מרגישה את זה ולא חיה את זה, אני צריכה לעבוד על לדעת איך לקבל את זה כי אני עוד לא באמת מעכלת, רק מדי פעם פתאום באמת אומרים לי את המשפט הזה ש'עם ישראל התאהב בך' וזה תמיד מפתיע אותי אבל גם מאוד משמח".

View this post on Instagram

לשנה טובה מאוד. ????????❤️

A post shared by Niv Sultan (@sultaniv) on

ואם כבר אהבה, גם מהסדרה יצאה לך אחת – עם מאור שוויצר.
"נכון, מאור ואני ביחד וזהו בעצם. טפו טפו טפו".

אם את עכשיו הפרזנטורית של פוקס, אולי בקרוב יהיה גם קמפיין זוגי?
הוא גם ככה הכי חתיך בעולם, מה הוא צריך את זה?

 

ניב סולטן מצטלמת לקמפיין החורף של פוקס | צילום: אקליפטוס
ניב סולטן מצטלמת לקמפיין החורף של פוקס | צילום: אקליפטוס

 

ניב סולטן ושלומית מלכה מצטלמות לקמפיין החורף של פוקס | צילום: אקליפטוס
ניב סולטן ושלומית מלכה מצטלמות לקמפיין החורף של פוקס | צילום: אקליפטוס

מלכה, השותפה החדשה של סולטן והפרזנטורית הוותיקה של פוקס, ממשיכה לבסס את מעמדה גם בחו"ל כשרק השנה קטפה קמפיינים לבושם החדש של רוברטו קוואלי, מותג האופנה הפריזאי Ba&sh ואף כבשה שערים במגזינים כמו גרציה ו-Elle, ובכל זאת נדמה כי הקמפיין הכי גדול בו ראינו אותה השנה הוא זה של הרלב"ד לעידוד חבישת קסדות. את מלכה זה ממש לא מעצבן, להיפך.

"זה אחד ההישגים הכי גדולים וחשובים מבחינתי ברמה האישית" היא מודה. "אני חושבת שהאידיאל במעמד שזכיתי להיות בו זה להשפיע לטובה כמה שאני יכולה וזה באמת אחד הדברים הכי משמעותיים שקרו לי ברמה האישית, העובדה שאני מצליחה לעשות שינוי בנושא כל כך חשוב ומהותי".

וכל הבדיחות על זה שאת הולכת עם קסדה לכל מקום, לא מחרפן אותך לפעמים?
"לא, אני בעצמי בן אדם שצוחק על הכל".

עדות אמיתית לכך אפשר לראות בלא מעט מהתמונות שמלכה מעלה לאינסטגרם שלה, בחלקן היא נראית כאילו הרגע קמה (ליטרלי) ובחלקן אף עושה פרצוף, מעוותת את פניה למצלמה, הכי רחוק תדמית הטופ מודל הנוצצת שאפשר. "אני משתדלת שהאינסטגרם שלי ישקף את מי שאני עד כמה שאפשר. וכן, יש לי לפעמים חצ'קונים ואני לא חושבת שזה גורע. אני משתדלת להשאיר את זה אמיתי, אני לא אוהבת יותר מדי פילטרים ועשוי, אני לא מרטשת ולא עושה שינויים. חשוב לי שאנשים שרואים אותי יקבלו מושג מי אני באמת ולא איזו תמונה לא מציאותית".

לא מרטשת סלפיז: שלומית מלכה על הסט של פוקס | צילום: אקליפטוס
לא מרטשת סלפיז: שלומית מלכה על הסט של פוקס | צילום: אקליפטוס

 

תכל'ס עם כזה יופי לא צריך שום ריטוש | צילום: אקליפטוס
תכל'ס עם כזה יופי לא צריך שום ריטוש | צילום: אקליפטוס