רוצות עור פנים מושלם כמו של נטלי פורטמן? ותרו על המאכלים הבאים

הוודג'? חרסינה: נטלי פורטמן | צילום: GettyImages
הוודג'? חרסינה: נטלי פורטמן | צילום: GettyImages

על השטיח האדום נראה כאילו לנטלי פורטמן יש עור מושלם אבל מסתבר שהשחקנית היפהפייה סבלה מאקנה במשך שנים. עכשיו היא חושפת אילו שני מאכלים היא העיפה מהתפריט כדי לזכות בעור פנים מושלם כמו בסרטים

88 שיתופים | 132 צפיות

 

 

עזכו אתכן מקרמים, משחות וטיפולי פילינג אינסופיים: נטלי פורטמן חשפה את סוד היופי שלה לעור פנים מושלם והוא פשוט ונגיש במיוחד. השחקנית המוכשרת בעלת השורשים הישראליים התראיינה למגזין The Cut וחשפה את הדבר, שלטענתה, הציל אותה מהתמודדות אינסופית עם אקנה מבוגרים.

"בזבזתי כל כך הרבה זמן בחיים שלי על איפור ושיער. יכולתי לכתוב חמישה ספרים רק על זה. זה בהחלט המון זמן שיכולתי לנצל לדברים אחרים והרבה יותר טובים" סיפרה והוסיפה ש"מאז שהפכתי לטבעונית העור שלי נראה הרבה יותר טוב, בטח יותר טוב בהשוואה לתקופה שהייתי רק צמחונית. הורדתי מהתפריט ביצים ומוצרי חלב ומאז לא הייתה לי אפילו התפרצות אחת בעור. בשבילי זה היה גילוי גדול אבל כמובן שזה מאוד אישי. לכל אחת יש רמת רגישות שונה. עשיתי את השינוי הזה גם בגיל 30 אז אולי זה משהו שקשור לגיל".

בלי חצ'קון אחד במשך 6 (!) שנים: נטלי פורטמן | צילום: GettyImages
בלי חצ'קון אחד במשך 6 (!) שנים: נטלי פורטמן | צילום: GettyImages

 

פשוט מהממת | צילום: GettyImages
פשוט מהממת | צילום: GettyImages

 

פורטמן הפכה לראשונה לטבעונית ב-2009 בעקבות הספר "לאכול בעלי חיים" של ג'ונתן ספרן פויר. עם הריונה הראשון היא עזבה את הטבעונות לטובת תפריט צמחוני וסיפרה כי "פשוט הקשבתי לגוף שלי וזה מה שהוא רצה". מאז היא שבה לאורח החיים הטבעוני והפכה לאחת מהשגרירות הבולטות שלו.

בתחילת השנה הכוכבת אף קיבלה פרס על תרומתה למאבק הטבעוני לעידוד אורח חיים שמתחשב בסביבה. "שלוש פעמים ביום אנחנו זוכים להחליט איך נשפיע על כוכב הלכת שאנחנו חיים בו. גם מי שבוחר לוותר על מזון מהחי פעם אחת ביום או פעם אחת בשבוע יכול לחולל שינוי ולהשפיע" אמרה בנאום הזכייה שלה.

תודו שהיא מצליחה לשכנע אתכן להעיף את מוצרי החלב מהתפריט | צילום: GettyImages
תודו שהיא מצליחה לשכנע אתכן להעיף את מוצרי החלב מהתפריט | צילום: GettyImages

 

זה כמובן לא אומר שפורטמן לא משתמשת יותר במייק אפ, כן? "להתאפר יכול להיות משהו מאוד כיפי ויצירתי. זו עוד דרך להביע את עצמך" אמרה כשבין היתר היא מתייחסת לטרנד הNo-Makeup: "זה קצת כמו מה שאני מרגישה לגבי פמיניזם. נשים צריכות לעשות מה שבא להן. אם את לא רוצה להתאפר – אסור לאף אחד לגרום לך להרגיש רע בגלל זה. ואם בא לך להתאפר מלא – גם אז אסור שאיש יתן לך להרגיש רע לגבי עצמך בגלל זה".