הסיבה האמיתית (והשוביניסטית) לכך שכולם בטירוף על נועה קירל

אנה זק ונועה קירל | צילום: אינסטגרם noakirel, @annazak12@
אנה זק ונועה קירל | צילום: אינסטגרם noakirel, @annazak12@

לא משנה אם אתן במחנה של נועה קירל או במחנה של אנה זק, אי אפשר להתכחש לכך שהסערה סביבן ביממה האחרונה מדיפה ריח מאוד שוביניסטי. שיר שחף קוראת לכולנו להתקדם

88 שיתופים | 132 צפיות

מה כולם אוהבים יותר מריבים בין כוכבים? נכון מאוד, ריבים בין כוכבות. או כמו שקראו לזה פעם, קאט פייט. אם איכשהו הצלחתן לפספס, אתמול (שלישי) נועה קירל הגישה כתב תביעה בסך 1.3 מיליון שקלים כנגד טיקטוק ונגד משרד הפרסום של החברה, דבי תקשורת, על כך שלכאורה הציגו נתוני סיכום שנה שגויים, לפיהם אנה זק הייתה הזמרת המושמעת ביותר של האפליקציה ואילו קירל הגיעה למקום השני אחריה.

קירל חטפה ביקורות רבות על קטנוניות ועל העיתוי הלא משהו, בטח בזמן המלחמה (היום כבר היא הודיעה כי היא מתכוונת לתרום את כספי התביעה לחטופים ולתושבי העוטף). נכון, התזמון לא מחמיא במיוחד, אבל בין אם אתן בטים נועה או טים אנה, אתן חייבות להודות שכמות הכותרות בנושא שציינו כי התביעה היא "בגלל אנה זק" – היא פשוט מוגזמת ברמות.

היריבות בין השתיים אינה זרה למדורי הרכילות, וכמובן שאף אחד לא פספס את ההזדמנות להוסיף עוד שמן למדורה עכשיו כשזק יוצאת עם מרגי, האקס המיתולוגי של קירל – אבל הנה דעתי הלא ממש פופלרית: התביעה לא קשורה לאנה זק באופן אישי. עומדת פה טענה מאנשיה של קירל על נתונים לא נכונים שלא מחמיאים לזמרת. מן הראוי שלפחות הנתונים יבדקו. קירל היא אישה שאפתנית והישגית (אחרת לא הייתה מגיעה לאן שהגיעה בגיל הזה), ונראה לי שלהיות מקום שני אחרי כל אחד היה לא מאוד נעים.

כשפורסם הדירוג של טיקטוק, החברה בחרה להשתמש במונחים בהם זק "עקפה" ו"הדיחה" את קירל מהמקום הראשון וחרחרה ריב בין השניים עבור כותרות. הרי מה אנחנו יותר אוהבים מריבים בין שתי כוכבות? אנה ונועה הן העופרה וירדנה של 2024, ובכל הזדמנות כולנו נמהר להשוות ביניהן, לחשוב שהכל אישי ולפרש כל מבט ותגובה שלהן אחת לשנייה. שתיהן בחורות צעירות ומהממות בנות 22, המוזיקה שלהן באותו הסגנון והחלומות שלהם דומים. אבל היי, אם בעולם הפופ, עדן חסון ואושר כהן יכולים להתקיים יחדיו למשל, אז למה בפופ הנשי זה לא יכול לקרות?! קאט פייט הוא מונח ישן, מחפיץ ודוחה, והגיע הזמן לאפסן אותו בעבר.

תנו לקירל קרדיט, אני בטוחה שהיא לא ממהרת לתבוע סכום של 1.3 מיליון ש"ח בלי בסיס, אבל בכל אופן את זה כבר בית המשפט יחליט.