מלי לוי: "אני בת 38 ואני מקבלת את הגיל שלי באהבה"

מלי לוי בצילומי הקמפיין של מותג הטיפוח יובנה | צילום: רפי דלויה
מלי לוי בצילומי הקמפיין של מותג הטיפוח יובנה | צילום: רפי דלויה

רגע לפני שעולה לאוויר הסדרה "מלכות" בכיכובה, מלי לוי מספרת למה היא לא מרשה לבת שלה לדגמן, איך הפסיקה לפחד מהזדקנות ומה והסוד שלה לזוגיות ארוכת שנים

88 שיתופים | 132 צפיות

זאת ללא ספק אחת התקופות העמוסות בחייה של השחקנית-דוגמנית-זמרת מלי לוי. ב-25 לחודש תעלה הסדרה החדשה בכיכובה "מלכות" ב-HOT, לאחרונה נבחרה כפרזנטורית של מותג הטיפוח יובנה ובמקביל היא עובדת עם בעלה שמעון גרשון על שיר חדש ומאוד חושפני לטענתה: "אנחנו עדיין לא סגורים אם הוא יצא או לא, הוא קצת אינטימי מידי". יחד עם כל זה היא אמא במשרה מלאה לשלושה ילדים נועם (11), היאלי (8) ודניאל בן שנה וחצי.

איך אפשר לעשות כל כך הרבה דברים במקביל ולא לקרוס?
"אני ושמעון ביחד בזה, תומכים אחד בשני. בתקופות שאני עמוסה הוא יותר עם הילדים ולהפך. הילדים שלנו גם מאוד עצמאיים, זאת הדוגמה שאנחנו נותנים להם שכל אחד צריך להגשים את עצמו. הבת שלי היא כמו אמא קטנה, היא מנהלת אותי ויודעת בדיוק מה היא רוצה".

את חושבת שהיא תמשיך בדרך שלך?
"היא רוצה, היא כבר הולכת לחוג תאטרון. גם יש לה הרבה הצעות אבל אני מסרבת להכל, היא קטנה מידי והיא צריכה קצת לגדול ולהבין את העולם הזה".

את התפרסמת בגיל מאוד צעיר, ולא מזמן חגגת יום הולדת 38, זה לא סוד שאנחנו נמצאים בחברה שמקדשת נעורים ואידאל יופי מעוות, איך ההרגשה להתבגר תחת זכוכית מגדלת?
"אני מקבלת את הגיל שלי באהבה. אני בת 38, אני זוכרת שהגעתי לגיל 30, הייתי בדיכאון, לא חגגתי ימי הולדת, לא האמנתי שאני בגיל מתקדם כל כך מהר. והיום אני דווקא מחבקת את זה ואוהבת את זה. אני חושבת שזה קשור לשלמות ולאושר פנימי, זה נשמע כמו קלישאה אבל זה כל כך נכון, זה נורא קשור למצב שאתה נמצא בו, אם אתה מאושר וטוב לך בחיים, אתה גם תראה ככה, אם אתה ממורמר ומבואס ועסוק כל הזמן בדברים שליליים- אתה תיראה ככה, בגיל 17, 47 או 60".

"אני זוכרת שהגעתי לגיל 30, הייתי בדיכאון, לא חגגתי ימי הולדת, לא האמנתי שאני בגיל מתקדם כל כך מהר", מלי לוי בצילומי הקמפיין של מותג הטיפוח יובנה | צילום: רפי דלויה
"אני זוכרת שהגעתי לגיל 30, הייתי בדיכאון, לא חגגתי ימי הולדת, לא האמנתי שאני בגיל מתקדם כל כך מהר", מלי לוי בצילומי הקמפיין של מותג הטיפוח יובנה | צילום: רפי דלויה

עוד כתבות מעניינות:
נועה קירל על הזוגיות החדשה "אנחנו מאוהבים"
הכירו את הפאשניסטה הדתייה ששוברת את הרשת
קורין גדעון מספרת איך משלבים פמיניזם עם חתונה חרדית

את מלי לוי אנחנו פוגשות על הסט של מותג הטיפוח היוקרתי יובנה. זו הפעם הראשונה שהמותג הבינלאומי בוחר בפרזנטורית ישראלית. כאמור בעוד זמן קצר תככב על המסך בסדרה החדשה של הוט: "מלכות", לצד ריטה ודאנה איבגי לוי. היא משחקת שם את נעמה, אשת מאפיונר לשעבר, אשר חוברת לנשים האחרות במשפחת הפשע למסע נקמה מטורף, בעקבות רצח כל הגברים במשפחה. "היא נורא אמיצה" מצהירה לוי, "לי יש רגעים של אומץ ורגעים פחות, אבל אני בטוח לא אסתכן בכזאת קלות".
בימים אלו היא משיקה גם את הסינגל החדש "כמו פרפר" עם בעלה שמעון גרשון. השיר הוא ההפך המוחלט לסדרה: בקליפ המתקתק שניהם רצים על חוף ים עם מיי טורקיז על רקע המילים: "כמו פרפר, אתה יכול לעוף גבוה" או: "החיים כל כך יפים כשאתה צוחק בקול".
"זה הבייבי של שמעון, יש לו את הכישרון לבטא רגעים מהחיים שלנו, להעביר במילים ולחן רגעים שאנחנו עוברים, הוא כל הזמן על זה, אני רק מבצעת יחד איתו", לוי מספרת בהתלהבות. "זאת היצירה הזוגית של שנינו, זה מלווה אותנו מתחילת הזוגיות זאת עוד דרך להתבטא, אנחנו לעד נעשה מוזיקה יחד".

את ושמעון כבר 15 שנה יחד, איך הצלחתם להישאר ביחד כנגד כל הסטיגמות על כדורגלנים ודוגמניות?
"אני לא אוהבת ששמים טייטל, בתחילת הדרך כולם אמרו: 'אוקי עוד דוגמנית וכדורגלן' ולא האמינו בנו. אני חושבת שהסוד זה פשוט לא להפסיק ליצור, אנשים חושבים שיצירה מתבטאת רק בדברים של מקצוע או ילדים, אבל ליצור זוגיות זה משהו בפני עצמו. זה כל הזמן לחשוב, כל הזמן להיות שם, לא לקבל את הזוגיות כמובן מאליו, כמו לכולם גם לנו יש עליות וירידות, אבל חשוב שיהיה משהו ביחד שיוצרים יחד שהוא לא קשור לילדים".