ג'וב החלומות: משפחת המלוכה הבריטית מחפשת מנהל מדיה חברתית

"הסתכלת בסטורי של מייגן?": קייט מידלטון והמלכה אליזבת | צילום: Gettyimages
"הסתכלת בסטורי של מייגן?": קייט מידלטון והמלכה אליזבת | צילום: Gettyimages

כדאי שתתחילו לצחצח את קורות החיים: ארמון בקינגהאם מחפש איש סושיאל חדש שיתעד את האירועים המתוקשרים, יהנה ממגורים בארמון וכמובן מקרבה בלתי אמצעית לקייט מידלטון, המלכה אליזבת ומייגן מרקל

88 שיתופים | 132 צפיות

 

אתן לא חייבות להיות נסיכות כדי ליהנות ממגורים בארמון המלוכה הבריטי. כך חושפת מודעה חדשה שפורסמה השבוע באתר לינקדאין ולפיה משפחת המלוכה מחפשת אחר איש (או אשת) סושיאל מדיה שיצטרף לצוות התקשורת שלהם ויתעד את האירועים המתוקשרים של המשפחה. אז מה בדיוק כולל ג'וב החלומות ולאן שולחים קורות חיים?

"צלם כאילו אני לא מסתכלת": קייט מידלטון | צילום: Gettyimages
"צלם כאילו אני לא מסתכלת": קייט מידלטון | צילום: Gettyimages

מי מלכת הסטייל: קייט מידלטון או מייגן מרקל?

המלכה אליזבת כנראה מעולם לא דמיינה שיום יבוא ואפילו היא תצטרך להעלות תמונות לאינסטוש, שלא לדבר על הסטורי, אבל בשנים האחרונות בית המלוכה הבין שאם הוא רוצה לשמור על מעמדו הפופולרי בקרב הציבור הוא חייב להיות איפה שהציבור עצמו נמצא, כלומר בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר.

בית המלוכה מחזיק שני חשבונות רשמיים, הראשון נקרא בפשטות The Royal Family וכולל עדכונים על המשפחה המפורסמת בעולם. תוכלו לראות בו איך עבר היום הראשון של הנסיכה שרלוט בגן הילדים, את הנסיכה העתידית מייגן מרקל והנסיך הארי מבקרים בלונדון כמו גם עדכונים על קרובי משפחה רחוקים יותר כמו הנסיכה יוג'יני מיורק שרק השבוע התארסה לבן זוגה ג'ק ברוקסבנק. החשבון השני נקרא Kensington Palace ומתעד בעיקר את דיירי ארמון קנזינגטון, ביניהם כמובן הנסיך וויליאם, הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון והילדים שרלוט וג'ורג'. וברגע שמייגן מרקל והנסיך הארי יתחתנו גם הם יעברו לשם.

"אינסטגרם? אני רק במיוזיקלי": המלכה אליזבת | צילום: Gettyimages
"אינסטגרם? אני רק במיוזיקלי": המלכה אליזבת | צילום: Gettyimages

 

עכשיו הגיע גם תורו של ארמון בקינגהאם, שהדיירת המפורסמת ביותר שלו היא כמובן המלכה אליזבת, לתחזק חשבונות אינסטגרם וטוויטר של למעלה ממיליון עוקבים. אז מה כולל הג'וב? המאושר שיזכה בו יידרש לחתום על חוזה בן שנה שיחל באפריל הקרוב, יהנה ממגורים בארמון עם המלכה אליזבת ובן זוגה הנסיך פיליפ ואף יהיה זכאי ל-33 ימי חופשה. במקביל הוא יידרש להצטרף לנסיעות המלכותית ברחבי בריטניה והעולם, לייצר תוכן עבור הרשתות החברתיות, להפיץ הודעות לעיתונות וכן להתלוות ולתעד את משפחת המלוכה באירועים שונים. ה-אירוע הקרוב של משפחת המלוכה הוא כמובן החתונה של מייגן והארי. כרגע לא ברור אם הג'וב כולל גם תיעוד של האירוע אבל ניתן להניח שאיש הסושיאל של ארמון בקניגהאם יהיה אחד מהמוזמנים. כך שאם כל הפרטים הקודמים לא הפכו את הג'וב הזה לעבודת החלומות בעיניכן, אין ספק שהזמנה לחתונה המדוברת תעשה זאת.

ניתן לשלוח קו"ח פה. שיהיה בהצלחה.

אולי בקרוב אתן תהיו בחתונה של מייגן מרקל והנסיך הארי | צילום: Gettyimages
אולי בקרוב אתן תהיו בחתונה של מייגן מרקל והנסיך הארי | צילום: Gettyimages