מכנה משותף

אורלי רפאלי. צילום: זוהר שיטרית
אורלי רפאלי. צילום: זוהר שיטרית

ארבעה אנשים יפים שחוגגים כל השנה

88 שיתופים | 132 צפיות

רונן מיילי

רונן מיילי. צילום: זוהר שיטרית

יו“ר איגוד הברים והמועדונים בישראל, בן 36, נשוי  ואב לשני ילדים, גר בתל–אביב. כבר בגיל 13 הפך מיילי לדי.ג'יי במסיבות ימי ההולדת בבית ספרו. בצבא שירת ביחידת דובדבן ובאפטרים נהג לצאת לבלות במועדון “האומן 17“ הירושלמי, שם נחשף לסצינת חיי הלילה והתאהב בה. לאחר השירות הצבאי התגורר מספר שנים בלונדון, שם עסק בתחום המוזיקה ויצר קשרים עם אנשי מפתח בתחום ועם די–ג'ייאים בינלאומיים, שאותם החל להביא לארץ. בשנת 2005 החל לנהל את מועדון “האומן 17“ התל–אביבי וב–2008 פתח את המועדון “החתול והכלב“, המצוי בבעלותו עד היום. הכי נהנה בעבודתו מהאנשים ומהמוזיקה.

מיכל שר

מיכל שר. צילום: זוהר שיטרית

די.ג'ייאית, בת 32, בזוגיות, גרה בתל–אביב. שר בכלל למדה רפואה סינית, אך בשנת 2001, לאחר שיעור מזורז ברזי המכשור המשמש לתקלוט אצל חברה טובה, החלה את דרכה המקצועית ואהבתה למוזיקה ניצחה את המחטים הסיניות. כיום היא די–ג'ייאית המנגנת באירועים פרטיים, במסיבות, במועדונים (“הבלוק“, “הקומפורט“ ועוד) ובפסטיבלים בארץ ובחו“ל. תשוקתה הגדולה ביותר היא לשמח אנשים ולמזלה היא חשה שהיא מגשימה אותה בעיסוקה.

אורלי רפאלי

אורלי רפאלי. צילום: זוהר שיטרית

מפיקת אירועים, בת 38, גרושה + 2 ובזוגיות עם 2 נוספים, גרה בהרצליה. בזמן לימודי התואר בתקשורת ובניהול החלה רפאלי לעבוד כיחצ“נית מועדונים, ביניהם “אוקטופוס“ ו-“שחיתות“, שם למדה את רזי עולם הבילויים והפכה את העיסוק למקצוע. בגיל 24 פתחה משרד הפקות שהתמחה בטקסי נשף סיום תיכון, וכעבור שנתיים פתחה את המשרד הנוכחי שלה הנושא את שמה. הפיקה אירועים פרטיים רבים, חתונות, ימי הולדת ועוד סיבות למסיבות וחגיגות רבות. היא מרגישה שעבודתה גובלת באמנות וביצירה, ומסיבה לה אושר, הנאה וסיפוק רבים.

עומר גרשון

עומר גרשון. צילום: זוהר שיטרית

יזם חיי לילה, בן 39, בזוגיות, גר בתל–אביב. את דרכו בחיי הלילה התל–אביביים החל גרשון בשנות ה–80, כשהוא רק בן 13, במועדון “הפינגווין“ המיתולוגי, בהתחלה כתחביב ובהמשך כקריירה. עם הזמן הפך לדמות מפתח בסצינת חיי הלילה והמועדונים “אלנבי 58“, TLV, “וויסקי אה גוגו“ ועוד. ברבים מהמועדונים הללו היה מעורב כבר משלב ההקמה והקונספט. בין לבין הספיק גם לגור בניו יורק וללמוד פרסום ב–School of Visual Arts. כיום הוא שותף ב–Brown TLV Hotel Bar. הוא אוהב לייצר סביבה משמחת ולראות את הקהל שלו נהנה.