הרשת סוערת: מה קרה לפנים של מירי רגב?

מתיחת פנים לא מוצלחת או בוטוקס שיצא מכלל שליטה? ברשת לא שארו אדישים למראה החדש של שרת התרבות מירי רגב

88 שיתופים | 132 צפיות

 

"זה נראה כמו ניתוח פנים לא מוצלח", "מה נסגר עם הבוטוקס?", "וואו, ההזרקה הזאת לא עלתה יפה" הן רק חלק מהתגובות שהציפו את הרשת בימים האחרונים סביב הפנים של שרת התרבות והספורט מירי רגב, או ליותר דיוק סביב מראה הפנים החדש של השרה.

עוד כתבות מעניינות
האם זה סוף עידן הבוטוקס?
טרנד הביוטי היפני מטריף את העולם
בגיל 64 חנה לסלאו חושפת סודות טיפוח

אי-אפשר להכחיש, כל מי שראה את השרה בשבוע האחרון לא יכול היה להתעלם מהשינוי בפניה, וזו כנראה גם הסיבה לכך שאכן רבים לא ראו אותה. אך ביום ראשון האחרון העלתה השרה בעצמה סרטון לעמוד הפייסבוק שלה בעקבות האירועים האחרונים בדרום, תחת הכותרת "רבין מתהפך בקברו".

פוליטיקה בצד, בטוויטר חגגו על השינוי הניכר בפניה של רגב ואף הכניסו אותה לסקאלה של אביבית בר זוהר ואורית פוקס. חלק מהמגיבים טענו בתוקף שמדובר בהליך קוסמטי שלא עלה יפה, אחרים טענו שמדובר בסך הכל בתספורת לא מוצלחת וגבות עבות מדי. אז מה באמת קרה לשרה?

"לא ראיתי אותה אישית כך שקשה לי בדיוק לדעת", השיב פלסטיקאי ידוע לשאלתנו אך הוסיף כי "ייתכן שמדובר בהזרקת יתר של חומצה היאלורונית או בבצקת כתוצאה מניתוח או מטיפול אחר".

"הנפיחות נראית כמו בצקת", טען בפנינו רופא עור והזכיר כי "טיפולי אנטי אייג'ינג הם בדרך כלל תהליך ארוך, לוקח זמן עד שהכול  מתייצב".

בואו נודה באמת, אם היה מדובר בשר או בגבר אחר בתפקיד פוליטי בכיר כנראה שעוצמת התגובות הייתה פחותה, אם בכלל. אך מירי רגב, אישה נאה לכל הדעות, היא היום האישה הבולטת ביותר בפוליטיקה הישראלית וכל ציוץ שלה מעורר הרבה רעש וזוכה לכותרות, וכך גם כשמדובר במראה שלה. ועכשיו, קבלו צפירת הרגעה – הנה מה שהשרה רגב אמרה ל"את" בעקבות המראה החדש.

"אני שמחה שמתעניינים בי ושישנה התרגשות סביב המראה שלי אבל הנה כל האמת: לא עשיתי שום ניתוח ולא שום דבר חריג. אני לא עושה הזרקות ולא ניתוחים. כשיגיע זמני לעשות – לא אסתיר, למרות שאני לא חייבת דבר לאף אחד וכמובן שלא אעשה משהו שמזיק לבריאות.

"מה שקרה לי הוא שהייתי בחופשה ביוון ובקפריסין והשתזפתי בצורה מאוד מוגזמת, כל הגוף שלי נהיה שחור. כתוצאה מהחשיפה הממושכת לשמש חטפתי בצקת או שמדובר באלרגיה והפנים שלי קצת התנפחו. חוץ מזה, הספר שלי סיפר אותי קצר מדי ועדין מדי וגם זווית הצילום של התמונה קצת עיוותה את המראה שלי".

וכך נראתה השרה מירי רגב אתמול בחצר ביתה | התמונה באדיבות המצולמת
וכך נראתה השרה מירי רגב אתמול בחצר ביתה | התמונה באדיבות המצולמת

 

יש שינוי גם בגבות שלך? הן נראות עבות מתמיד.
"נכון. הייתי אצל מושיק טקו".

מה עוד כוללת שגרת הטיפוח שלך?
"בשלב זה של חיי אני מסתפקת בטיפולי תחזוקה אצל קוסמטיקאית ואני עושה טיפולי מזותרפיה וטיקסל, שזה טיפול לייזר לשיפור ומיצוק העור".

אנחנו בינתיים נאחל לשרה רגב רק בריאות והחלמה מהירה ונזכיר לכולן להיזהר מפני חשיפה לא מבוקרת לשמש.