מיישרים קו

ביוטיקו. תכירו. צילום: יח"צ
ביוטיקו. תכירו. צילום: יח"צ

הכירו את דודי יפרח - הרבה יותר מעוד מעצב שיער אחרי ש־TONI&GUY העניקו לו פרס בשבוע האופנה בלונדון, מעצב השיער דודי יפרח מזמין אתכן למתחם היופי החדש שלו ביוטיקו, המציע את כל שירותי הביוטי והסטייל במקום אחד וברמה הגבוהה ביותר. מיישרים את קו הפוני עם המספרה הלוהטת של הצפון

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

דרך ארוכה בת 30 שנה עבר מעצב השיער דודי יפרח מאז החזיק לראשונה מספריים בגיל 16 ועד שהפך לשגריר העולמי של חברת וולה פרופשיונלס הבינלאומית. גם כיום הוא ממשיך ללמוד ולהתמקצע בכל מה שקשור לתשוקות הכי גדולות שלו: גזירת שיער, צביעה, ועיצוב תסרוקות כלה – מכל אלה אפשר להתרשם במרכז היופי שהקים יחד עם רעייתו בעפולה.

מי אמר שאין יופי בצפון? צילום: יח"צ
מי אמר שאין יופי בצפון? צילום: יח"צ

מתחם ביוטיקו, בקניון לב העמק הוקם כחלק מחזון הביוטי של יפרח והוא מהווה שיא נוסף בקריירה הענפה שלו. זהו סלון יופי וסטייל המציע מגוון שירותים במקום אחד: תספורות, צבע, טיפולים כימיים, אומברה, גוונים, תוספות שיער בשיטת טייפ איט, בניה וטיפוח ציפורניים, הסרת שיער, מילוי גבות במיקרובליידינג ועוד. בנוסף, אפשר למצוא במתחם גם את בוטיק האופנה אלקי קרן ובו קולקציות בגדים מרהיבות המיובאות מחו"ל ואיפור מקצועי מבית יוסי ביטון. קו העיצוב שמוביל ביוטיקו הוא מפואר ויוקרתי, תוך שאיפה להעניק לכל הלקוחות שירות מלא מכף רגל ועד ראש באווירה מקצועית, חמה ונעימה.

היתרונות המבורכים המגיעים עם עסק משפחתי ניכרים גם בעובדה שיפרח מכשיר את בנו הצעיר, בן, לעבודה במקצועות הספרות ועיצוב השיער. במסגרת הכשרתו הוא מבקר לעיתים קרובות בבירות האופנה בעולם כדי להתעדכן בטרנדים האחרונים בתחום עיצוב השיער ולהביא איתו לארץ את השיטות החדשניות ביותר שיש לענף להציע ברחבי העולם. הוא מבקר בתערוכות ועובר השתלמויות המאפשרות לרשת המספרות לעקוב מקרוב אחרי הטרנדים המובילים, להיות עם היד על הדופק בכל הקשור לחידושים ותסרוקות בקו מודרני ועכשווי, ולשמור על הרמה המקצועית הגבוהה ברשת המספרות.

דודי יפרח דואג לכן. צילום: יח"צ
דודי יפרח דואג לכן. צילום: יח"צ

יפרח, המחוזר על ידי חברות עיצוב השיער הגדולות בעולם, השתתף השנה בתחרות היוקרתית של מעצבי העל TONI&GUY הבינלאומיים בלונדון והוכרז כזוכה אל מול 30,000 אורחים בערב גאלה נוצץ בשבוע האופנה שהתקיים בעיר. יש לציין כי מתוך כלל מעצבי השיער שזכו, יפרח הוא היחיד שנבחר על ידי המגזין לפרסם את תמונות עיצוביו. כעת עומד יפרח להעביר סדנאות והרצאות בגלריה היוקרתית הנמצאת במתחם ביוטיקו וללמד מעצבי שיער ותיקים וחדשים את רזי המקצוע ואת הסודות להצלחה ושגשוג בתחום השיער.

החשמל 1, עפולה | 04-6040199
Dudiifrah |  Dudi.ifrah