לייב: צפו בתצוגת האופנה של מעצב העל מייקל קורס

התצוגה של מייקל קורס | צילום: ANGELA WEISS/AFP via Getty Images
התצוגה של מייקל קורס | צילום: ANGELA WEISS/AFP via Getty Images

היישר מניו יורק, מעצב העל מייקל קורס מציג את קולקציית קיץ 2021 וסידרנו לכן מקום בשורה הראשונה. הצטרפו לשידור החי

88 שיתופים | 132 צפיות

כמדי עונה מציג מייקל קורס את הקולקציות שלו בשבוע האופנה בניו יורק ושורה של כוכבות פוקדת את השורה הראשונה, מבלייק לייבלי ועד ניקול קידמן, ועל המסלול צועדות הטופ מודלס הכי מפורסמות, מאשלי גרהאם ועד בלה חדיד. קורס אהוב על הקהל הרחב בגלל שהוא לוקח את הטרנדים הלוהטים למקום פשוט שמדבר לכולם והוא יודע ליצור מראה אלגנטי ושיקי עבור כל אחת באשר היא.

בלייק לייבלי בתצוגה של מייקל קורס | צילום: Cindy Ord/WireImage
בלייק לייבלי בתצוגה של מייקל קורס | צילום: Cindy Ord/WireImage

העונה החליט קורס שלא לקחת חלק בשבוע האופנה בניו יורק בספטמבר, והסביר: "כולנו הספקנו לשקף ולנתח דברים, ואני חושב שרבים מסכימים שהגיע הזמן לעבור לגישה חדשה בעידן החדש", אמירה שמביעה ביקורת על שבועות האופנה והרלוונטיות שלהם בעידן הקורונה ובכלל. קורס החליט להצטרף למותגים כמו אקנה סטודיו וגוצ'י, שהחליטו לצמצם את כמות הקולקציות שמוציא המותג בשנה, ויציג רק שתי קולקציות בשנה חורף/סתיו ואביב/קיץ.

"הרבה זמן חשבתי שצריך לשנות את לוח השנה האופנתי", הוא מסביר. "מרגש אותי לראות את הדיאלוג הפתוח בקהילת האופנה על לוח השנה – מג'ורג'יו ארמני ועד גוצ'י לסאן לורן ועד קמעונאים גדולים ברחבי העולם – על דרכים בהן אנו יכולים להאט את התהליך ולשפר את הדרך בה אנו עובדים. לפני סוף שנות התשעים, קולקציות האביב בניו יורק הוצגו מסוף אוקטובר עד תחילת נובמבר" הוא מוסיף, "שיטה זו עבדה במשך עשרות שנים ועבדה בצורה טובה למדי. אני חושב שבמיוחד בעידן של היום והמהירות בה המדיה החברתית עובדת, הצגת הקולקציה בסמוך למועד בו היא תימכר הגיונית בעיניי, אבל אני חושב שחשוב לחזור לרעיון שספטמבר ומרץ יהוו חודשי מפתח בהשקת תחילת המכירה העונתית עבור הצרכן. בתקופה בה מזג האוויר מתחיל להשתנות וכשאנשים מוכנים לקלוט קולקציות ופריטים חדשים שהם יכולים לקנות וללבוש מיד".

אשלי גרהאם צועדת בתצוגה של מייקל קורס בשבוע האופנה בניו יורק | צילום: Gettyimages
אשלי גרהאם צועדת בתצוגה של מייקל קורס בשבוע האופנה בניו יורק | צילום: Gettyimages

בדומה למעצבים רבים החליט קורס שלא לערוך העונה תצוגה מסורתית עם קהל ולהציג את קולקציית אביב/קיץ 2021 בצורה דיגיטלית. "זו הזדמנות מפתח עבורנו – להחיות את הקולקציה שלנו ולתרגם את אותה חוויית מופע על המסלול בצורה הכי טובה שאפשר עבור העולם הדיגיטלי", אומר קורס. "ההבטחה שהעיתונות והצרכנים כאחד יוכלו לראות את הבגדים והאביזרים בפירוט היא למעשה בראש סדר העדיפויות שלי". אז כמו העיתונאים והפאשניסטות, גם לכן יש מקום בשורה הראשונה וזה לגמרי הזמן לצפות יחד איתן בלייב בתצוגה של מייקל קורס.