משחק מקדים-מקדים: "נשיקה צרפתית לוהטת לפעמים יותר טובה מאורגזמה של 10 שניות"

הגיע הזמן להחזיר לנשיקה הצרפתית והלוהטת את כבודה האבוד | צילום: Shutterstock
הגיע הזמן להחזיר לנשיקה הצרפתית והלוהטת את כבודה האבוד | צילום: Shutterstock

לפני שהסקס הפך לרוטינה שניכם הייתם בגן עדן מחרמן של מזמוזים ארוכים. לימים הראשונים של תחילת הקשר אי אפשר לחזור, אבל זה לא אומר שלא תוכלו להשיב לנשיקות צרפתיות לוהטות את כבודן האבוד. זה לגמרי אפשרי ואפילו די קל

88 שיתופים | 132 צפיות

 

זוכרות שכשרק יצאתן עם מישהו חדש, כל הודעה עשתה לכן מסיבת פרפרים בבטן, כל מגע אקראי העביר בכן צמרמורות בעור, וכל מה שרציתן זה לקחת חודש חופש מהחיים ולבלות אותו יחד במזמוזים ממושכים? אבל אז שכבתם והלך כל הצ'ארם: כל פעם שרק התחלתם מזמוז קטן העניינים מיד התגלגלו לסקס. ולא שיש בזה משהו רע, אבל עכשיו אתן קצת מתגעגעות ללילה שלם של נישוקים. "אורגזמה אורכת עשר שניות, במזמוזים את יכולה להגיע ל־20 דקות של אושר", מזכירה קציעה אלדר, אחות, יועצת זוגית ומאמנת אישית, למה זה כל כך כיף להתמזמז.

ברוכים הבאים לאזור המזמוזים | צילום: Shutterstock
ברוכים הבאים לאזור המזמוזים | צילום: Shutterstock

עוד כתבות מעניינות
יזיזות זו לא מילה גסה: המדריך המלא לקשר לא מחייב
6 טיפים שיטיסו לך את האורגזמה לשמיים
אתר הסקס הסודי שילמד אותך איך לגמור

המזמוז שלפני משפר את הסקס?
"כשהיינו בני 16 כמה השקענו במזמוזים? זה היה השוס, כשלא קיימנו יחסי מין חיכינו להתמזמז. הרי מה זה המגע של המזמוז? החיבוק, ההתגפפויות, העור שמשתפשף בעור, ההתנשפויות, זה הפורפליי שכבר מזמן שכחנו איך עושים אותו. יש הרבה כוח במגע הזה".

מה הכוח שלו באמת?
"בזמן שאנחנו מתמזמזים יש הפרשות של הורמונים בתוך המוח שלנו כמו סרוטונין, אנדרופינים ואוקסיטוצין, וכל אלו גורמים לנו לאושר עילאי! לפעמים אחרי מזמוז טוב אנחנו בהיי עוד הרבה לפני שהתחלנו לקיים יחסי מין".

יש תחושה שגברים פחות בעניין ונשים הן שנהנות מהמזמוז. למה בעצם?
"בזמן המזמוז, אנחנו הנשים מרטיבות, ואיבר המין של הגבר הופך להיות קשה הרבה לפני שיש חדירה. הם חושבים ׳שיאללה, חרמנים, הזין עומד בוא נחדור׳ ונגמר הסיפור. הם שוכחים את כל העוצמה הזאת שיש ואת כל ההורמונים שמופרשים במזמוז. אחרי עשר דקות של מזמוז, אישה יכולה לגמור תוך חמש דקות. כל הדם מגיע לנרתיק שלה, הגוף מתחמם והנרתיק מכין את עצמו לחדירה שאין דברים כאלה".

אלדר מציינת יתרונות פיזיולוגיים נוספים ולא מבוטלים.
"80 אחוז מאיתנו גומרות בדגדגן, ו־20 אחוז גומרות בחדירה. זה אומר שרובנו מעיפות לשמיים את האוקסיטוצין, הורמון ההאהבה, בזמן המזמוז, ושוכחות מכל הכאבים. למשל אם את סובלת מכאבי מחזור, זו ה־דרך לרפא את הכאבים. חוץ מזה להתנשק פשוט מעלה את מצב הרוח. אם תתנשקי עשר דקות את תגיעי לרמת תקשורת עם בן הזוג כאילו דיברתם 20 דקות על רגשות. בלי לדבר. רק להתנשק".

מי צריך לדבר כשאפשר להתנשק? | צילום: Shutterstock
מי צריך לדבר כשאפשר להתנשק? | צילום: Shutterstock


נהיה פה חם: 5 טיפים למזמוז מושלם 

של היועצת הזוגית קציעה אדלר

1. התמזמזו בציבור: "לפני מועדון, מסעדה או ברמזור – להתחבק, להתנשק, להתלטף, העובדה שמסביבכם זרים תעזור לכם ליהנות מהנגיעות הקטנות".

2. נצלו הזדמנויות בהן אתם לא בהכרח ערומים: "בזמן שהוא רוחץ כלים או בנהיגה – תיגעו, תלטפו, תחפנו. למשל ברכב, געי בו בצוואר, בתנוך האוזן. הכניסי לו את היד מתחת לחולצה, אל תגיעי בכלל למכנסיים. זאת החוכמה".

3. התמזמזו מרחוק: "יש דברים שמופרשים בזמן כתיבה במוח שלנו. אם בן הזוג שלך יכתוב לך בהודעה שלוש נקודות הגוף יגיב אחרת מאשר לסימן קריאה. מספיק שאת כותבת לו דברים לאו דווקא מיניים פרופר, אלא דברים שקשורים למזמוז, 'איך בא לי ללטף אותך 20 דקות על הספה' זה מושך את המוח לחשוב יצרי".

4. אל תתפשטו: "לא חייבים להוריד את הבגדים. מומלץ להתמזמז עם בגדים דקים כדי שיהיה קל יותר להרגיש את הגוף אבל לא להסיר אותם״.

5. קחי שליטה: "היעזרי באזיקים או מטפחות. את מנשקת אותו ואת מחליטה מתי הוא חודר אליך".

ומה אחרי המזמוז? המדריך השלם לאורגזמה הטובה ביותר שתחווי בחייך