זאת הולכת להיות האורגזמה הכי טובה שתחווי בחייך

זו הולכת להיות האורגזמה הכי טובה שתחווי בחייך | צילום: Shutterstock
זו הולכת להיות האורגזמה הכי טובה שתחווי בחייך | צילום: Shutterstock

נקודת הג'י לא לבד. זה הזמן להכיר את כל ארבע נקודות העונג הנשי, לחבר אותן יחד ולזכות במתנת האלים שנקראת האורגזמה המשולבת. כך תעשו זאת שלב אחרי שלב כולל המלצות לתנוחות וזוויות. על לא דבר וגמירה נעימה

88 שיתופים | 132 צפיות

 

נכון, לפעמים סתם אורגזמה היא מעבר למציאות, שלא לדבר על למצוא את נקודת ה-G אבל מה אתן יודעות יש עולם שלם מעבר, הוא נקרא האורגזמה המשולבת ואתן חייבות להכיר אותו. "אורגזמה משולבת, או מולטי אורגמזה היא פשוט אורגזמה שמשלבת מספר נקודות עונג בו זמנית מה שכמובן מגביר את הכיף" מסבירה דנה ויינשטיין־אורן, מרצה ומאמנת להעצמת נוכחות מינית, על הדבר הכי טוב שהולך לקרות בין הסדינים.

עוד כתבות שישדרגו לכן את הסקס:
שפיכה נשית היא לא אגדה אורבנית
הוויברטור הקטן והממזרי שכל אישה חייבת
למה כדאי לך לעשות סקס דווקא במחזור?

אז לכל מי שנרדמה בגמירה, ויינשטיין־אורן, ממפה עבורנו את ארבע (כן ארבע!) נקודות העונג מהחוץ אל הפנים:

הדגדגן – נמצא מעל לנרתיק.

נקודת ה־U – נמצאת בפתח הנרתיק, בכניסה, ממש במקום שאליו אפשר להגיע עם האצבע או הוויברטור, אבל לא לגמרי בפנים.

נקודת ה־G – בעלת יחסי הציבור המעולים נמצאת 5 ס"מ פנימה, בשליש הראשון של הנרתיק, בחלק העליון לכיוון הבטן, בחלקו הקידמי.

נקודת ה־A – נמצאת ממש בתקרת הנרתיק, הכי עמוק שאפשר להגיע.

אפשר להגיע לכל הנקודות האלה בו זמנית?

"מומלץ להוסיף אביזרים וצעצועים שאפשר לשלב תוך כדי הסקס, למשל אביזר שיונק את הדגדגן ומשדרג את החדירה בסקס, או באט פלאג. למעשה, כל מה שמשלבים בו את הטוסיק לוחץ על נקודת ה־A ולכן מאוד מעצים את העונג".

יש נקודת עונג נוספת בטוסיק לנשים? זה לא תענוג ששמור לגברים בלבד?

"לא בדיוק, אין נקודה נוספת בטוסיק, זה פשוט מגרה את נקודת ה־A הווגינלית מכיוון שונה, אבל משהו בגירוי שזה מייצר יכול להוביל לאורגזמה יותר עוצמתית מאורגזמה ווגינלית. הסיבה לכך היא, לדעתי, שדרגת השחרור מאוד גבוהה כשמגיעים להנאה ממין אנאלי, והשחרור הזה הוא הכרחי כדי לחוות אורגזמה עוצמתית באמת. זה הכול פסיכולוגי בסופו של דבר, ושחרור הוא המפתח לאורגזמה. וחוץ מזה, הרבה פעמים באנאלי משלבים נקודות נוספות כמו מגע בדגדגן, אצבעות ואביזרים שמפעילים את נקודת ה־A שזו הנקודה הכי עוצמתית שלנו״.

ה־A זו הנקודה הכי עוצמתית? אפילו יותר מהדגדגן?

"זה דומה – אבל שונה. כלומר, זה עוצמתי אבל זו אורגזמה אחרת לגמרי. האורגזמה מה־A מרגישה מאוד פנימית ומשפיעה אחרת על הגוף".

אם היא כזאת עוצמתית איך יכול להיות שלא כולן גומרות ממנה? הרי לא כל הנשים גומרות מחדירה.

״אם אישה נכנסת לסטייט אוף מיינד בסקס או באוננות שהיא לא תגמור מחדירה, היא כנראה לא תגמור מחדירה, זה נכון. אבל אם היא שומרת על האופציה פתוחה בראש שלה זה כבר מקרב אותה לאורגזמה באופן משמעותי. בכל מקרה, ה־A היא נקודה שאם מגיעים אליה בשלב מוקדם מדי, כשהאישה לא מספיק מגורה, זה אפילו עלול לכאוב לה. אישה צריכה לחוות לפחות אורגזמה אחת לפני או להכין אותה טוב טוב במשחק המקדים כדי שתהיה באמת אין טו איט גם בראש וגם בגוף, כי הגירוי צריך להיבנות. ככל שאנחנו יותר מגורות הווגינה שלנו מתמלאת ביותר כלי דם והנקודות הרגישות הופכות לעוד יותר רגישות למגע, וגם יותר קל למצוא אותן".

לחבר את הנקודות

אחרי שמיפינו, חיפשנו ואף מצאנו את כל הנקודות שלנו, הגיע הזמן להבין מה בדיוק עושים איתן.

אז אילו שילובים יש לאורגזמות ומה מתאים למי?

"ה־G והדגדגן הם בין השילובים הכי מומלצים, אבל גם ה־U והדגדגן הן נקודות טובות במיוחד לנשים שלא כל כך חוות אורגזמה ווגינלית, הרבה יותר קל לנשים לחוות עונג דווקא משם. זהו שילוב מומלץ בזמן אוננות או במהלך משחק מקדים: היא יכולה לשחק לעצמה עם הדגדגן והוא ישחק עם ה־U כשכל אחד מתמקד בנקודה אחרת. נקודת ה־U מומלצת במיוחד לנשים אחרי לידה כי לא צריך ממש להיכנס לעומק הנרתיק. להעצמת האורגזמה אפשר גם לשלב נקודות עונג עם אזורים ארוגניים (אזורי גוף הרגישים לגירוי אירוטי). אם יש מישהי שיודעת שהיא יכולה לגמור מהפטמה למשל, מהצוואר או מהאוזן, וכשהיא עושה לעצמה ביד הפרטנר דואג לענג לה את אחד מהאזורים האלה, העונג ממש ממש מטורף".

ומה כדאי לעשות בזמן הסקס, אילו תנוחות מומלצות למיקסום הנקודות?

"יש כאן הרבה עניין של זוויות, כך שכל אחת צריכה לחקור את עצמה – איזו זווית ואיזו עוצמה עושה לה את זה יותר. המקום של החקירה האישית הוא מהותי. ברגע שזיהית את מה שנעים לך במיוחד ועשית את זה לבד, יהיה יותר קל לשחזר את הזווית הרצויה אחר כך עם בן או בת זוג, אבל באופן מפתיע – המיסיונרית מומלצת מאוד, כי היא מאפשרת לגעת ממש בכל הנקודות. בתנוחת הבוקרת, כשאנחנו רוכבות עליהם, אנחנו שולטות בקצב ויכולות להשתמש באחת הידיים כדי לשחק עם הדגדגן תוך כדי. תנוחת המספריים, שבה פונים אחת מול השני ומלפפים רגליים, מאוד נוחה גם לנשים בהיריון בגלל הבטן, זאת תנוחה שיש בה גם חדירה והיא גם מאפשרת להשתמש בידיים או באביזרים כדי לשלב עוד נקודות. מומלצת מאוד גם התנוחה שבה האישה שוכבת על הבטן או על הברכיים, זאת זווית טובה שבה הגבר יכול להגיע ל־G ול־U ביחד, בזמן שהיא יכולה להעצים את ההנאה עם משחק בדגדגן. בנוסף, תנוחת הישיבה המזרחית, כשהוא יושב על המיטה והיא עליו, מאוד נעימה מבחינת הזווית של האיבר".

מוניקה מסבירה על הנקודות שלה | צילום מסך מתוך "חברים"
מוניקה מסבירה על הנקודות שלה | צילום מסך מתוך "חברים"

 

 

גמירה ועוד גמירה

המוצרים שיגעו לכן בכל המקומות הנכונים

ויברטור לחדירה כפולה פטיש דיל, 640 ש"ח

חזייה ותחתונים טריומף, 349.90 ש"ח ו-169.90 ש"ח

 

 

באט פלאג אמזון, 60 ש"ח

 

 

ויברטור חיצוני סיסטרז, 485 ש"ח

 

ויברטור לזוגות סקס פלנט, 799 ש"ח