4 מדריכים לתסרוקות שיגרמו לשיער שלכן להיראות מדהים

שיער מלא נפח | צילום: shutterstock
שיער מלא נפח | צילום: shutterstock

איך יוצרים מראה שיער מלא והטריק שילמד אתכן לעשות קוקו בלי שוונצים. מעצבת השיער עדן פרז עם ארבע תסרוקות קלילות וכמה טריקים לשיער נהדר

88 שיתופים | 132 צפיות

כבר הבנו שכנראה את החורף הקרוב נבלה בעיקר בשיחות זום, מה שאומר שהחלק העליון שלנו צריך להיות מתוקתק. למען מטרה נעלה זאת מעצבת השיער עדן פרז הכינה לכן ארבעה מדריכים לתסרוקות וכמה טריקים שיתנו לשיער שלכן מראה זוהר ממש בכמה דקות עבודה.

תסרוקת שיער מלא ונפוח

זה לא סוד שטרנד השיער המלא, הבריא והנפוח כבש את הוליווד, אז אם את רוצה ליצור מראה כזה תוכלי ליצור אותו ממש בעצמך בשלבים הבאים: ראשית יבשי את שיערך באופן טבעי, ללא פעולות חיצוניות של מייבשי שיער וללא מגבת. לאחר מכן, באמצעות מברשת, נפחי את השיער בסירוק הפוך, כלומר מלמטה למעלה כאשר את מסיימת בשורש השערה. הפעולה תקנה נפח ונוכחות לשיערך הפזור. על מנת לשמר את התוצאה מומלץ לרסס ספריי לאחיזה חזקה.

שיער מלא נפח | צילום: shutterstock
שיער מלא נפח | צילום: shutterstock

קוקו עם נפח

מדובר באחת התסרוקות הכי מבוקשות בעשור האחרון ולעולם לא ימאס ממנה. איך תעשי זאת בעצמך? תחילה חלקי את השיער לשני חלקים באופן שווה: תחתון ועליון, לרוחב הראש. לאחר מכן סרקי סירוק הפוך ואספי בגומייה את החלק העליון.  כעת סרקי את החלק התחתון גם מלמטה למעלה ואספי גם אותו עם גומייה. כעת, לאחר שסירקת גם את הקוקו הנמוך וגם את הקוקו הגבוה בנפרד, חברי אותם יחד.  לאחר שנוצר קוקו זנב אחיד, יש לסרק סירוק הפוך חלקים קטנים ולאחר מכן מומלץ לרסס ספריי אחיזה חזקה בינונית. אם רוצים לשמר את המראה הנפוח לאורך זמן, ניתן להשתמש באבקת נפח.

קוקו עם נפח | צילום: shutterstock
קוקו עם נפח | צילום: shutterstock
קוקו עם נפח | צילום: shutterstock
קוקו עם נפח | צילום: shutterstock

חצי קוקו ללא שוונצים

תחילה חלקי שוב את השיער לשני חלקים באופן שווה. הפעם יש לאסוף בגומייה רק את החלק העליון. השתמשי בקצוות על מנת ללפף את הגומייה. לאחר מכן קחי מברשת שיניים והדקי באמצעותה את הקצוות המרדניים ומיד לאחר מכן רססי ספריי שיקבע וישמר התוצאה.

גולגול מהודק

אחרי שהבנו את טכניקת החלוקה של השיער בקוקו נשתמש שוב באותה השיטה: נחלק את השיער לשני חלקים, עליון ותחתון. את החלק העליון יש לאסוף בגומייה, לאחר מכן אוספים גם את החלק התחתון בנפרד. לאחר סירוק רגיל של כל אחד מהחלקים בנפרד, נאחד ביניהם לקוקו אחד. את הקוקו המאוחד נחלק כעת ל3 וניצור צמה. את הצמה יש ללפף מסביב לגומייה ולחזק עם סיכות.

View this post on Instagram

@twentyfourseven_tfs ????

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister) on

* עדן פרז היא מעצבת שיער ומאפרת ופרזנטורית של שוורצקופף פרופשיונל.