6 דברים שתמיד רצית ללמוד לעשות ואף פעם לא מצאת זמן

צילום: Shutterstock
צילום: Shutterstock

מקליעת צמה סינית ועד הכנת אלכוג'ל ביתי: קיבלת 14 ימי בידוד בפועל? במקום לטפס על הקירות הינה 6 מדריכים שיעבירו לך את הזמן

88 שיתופים | 132 צפיות

להיות בבידוד זה לא פשוט, אבל כמו שאמרו חכמים מאיתנו, תמיד תסתכלו על הצד החיובי של החיים, ויש גם לא מעט יתרונות. הראשון שבהם הוא שמעבר לזמן פנוי לנקות את הבית לפסח, תוכלי למצוא סוף סוף זמן ללמוד כל מיני דברים שתמיד רצית לדעת ואף פעם לא מצאת להם את הזמן כי שגרת החיים העמוסה לא תמיד מאפשרת. אז מצאנו 6 מדריכי יוטיוב פשוטים לדברים חשובים שכדאי ללמוד בזמן הזה, או שלפחות ייתנו השראה לדברים אחרים שבא לך לעשות.

איך למרוח אייליינר מושלם

נכון שבבידוד כנראה לא תצטרכי למרוח אייליינר, אבל בידוד הוא לא לנצח וכשתצאי לחגוג את סופו בדרינק פרוע עם הבסטי, יהיה לך כישרון חדש להתגאות בו.

איך לקלוע צמה סינית

הכישרון הזה דווקא ישמש אותך בבידוד, זה מתחיל בסלפי שאת שולחת לחברות ולמשפחה כדי להראות שאת חיה וממשיך בשיער אסוף בזמן הניקיונות ובעיסוקים האחרים, כי גם בבידוד צריך לשמור על סטייל.

איך להכין ג'ל חיטוי לידיים

מדריך מעולה במיוחד לתקופה הזאת שבה האלכוג'ל אוזל מהמדפים בקצב מסחרר. בטוח יש לך אלכוהול ללא שימוש בבית, אז הינה דרך מצוינת והומוריסטית לקחת את הלימון ולעשות ממנו לימונדה.

איך להכין עלים משוקולד

הכנת עלים משוקולד היא מיומנות שלא חשבת שאת צריכה, אבל אחרי שתנסי פעם אחת (וזה ממש פשוט, ניסינו בעצמנו) תהפכי בשנייה למארחת המושלמת ותסחטי קריאות התפעלות בכל קינוח שתכיני.

איך לפתוח סתימה בכיור

הצנרת לא יודעת שאת בבידוד ויכול להיות חלילה שייסתם לך הכיור (מהשיער שינשור כשתנסי לעשות צמה סינית? סתם דוגמה), אז במקום להיתקע ולהציף את הבית, נצלי את הבידוד ללמוד משהו שימושי באמת (ולא שאנחנו רומזות שהכנת עלים משוקולד זה לא שימושי), איך לפתוח את הסתימה בעצמך בלי עזרה של אף אחד! חוץ מזה שזה יחסוך לך מלא כסף על אינסטלטורים.

 

איך לתלות מדף

יש לך מדפים שיושבים שנים בבית ומחכים לבן זוגך העצלן שיתלה? לא עוד! בטח לא בשבוע שבו חל יום האישה הבינלאומי. הגיע הזמן שתלמדי איך לעשות זאת בעצמך, ותופעתי לגלות שזה לא כזה קשה כמו שזה נראה.