סקס ויחסים

מדריך: 8 כללים פשוטים איך להשיג סטוץ מוצלח בטינדר

אין יותר ימי ושמאל? דווקא יש | צילום: Shutterstock
אין יותר ימי ושמאל? דווקא יש | צילום: Shutterstock

כל השאלות שאת צריכה לשאול, הסימנים שאת צריכה לזהות והדברים שאת צריכה לעשות עליהם וי לפני שאת מחליקה אותם ימינה בטינדר. מדריך עשי (את מי) ואל תעשי

88 שיתופים | 132 צפיות

בניגוד לחורף, שבו יש נטייה לאנשים בכלל ולנשים בפרט לחפש מישהו להתכרבל איתו עם שמיכת פליס על הספה, בקיץ אנחנו יותר מחפשות ליהנות בלי שזה יגמר בלהכיר את ההורים ולנסוע יחד לאיקאה. לכאורה זאת לא אמורה להיות בעיה לבחורה למצוא סטוץ, אבל להביא מישהו למיטה שלך עדיין לא מבטיח שהמפגש יהיה מהנה, וגם אם מדובר באירוע חד פעמי, ממש מומלץ שהוא יהיה מסעיר וכיפי. לא באנו לפה בשביל אירוע שיגמר ב"לא נורא, זה יכול לקרות לכל אחד".

מצד השני, יש המון דושים וקריפים בחוץ, וגם בהם לא היינו רוצות להיתקל, או במישהו שיחכה לנו אחר כך מתחת לבית. אז לטובת העניין, הינה 8 כללים פשוטים להשגת סטוץ מוצלח בטינדר.

.

תורת היחסות

תמונה של מושא הטינדור לצד אנשים אחרים תתן לך מושג ברור יותר לגביו. עד כמה הוא באמת גבוה/נמוך? מהי שפת הגוף שלו לצד אנשים אחרים? האם הוא נחבא בפינה באינטראקציות חברתיות או גרוע יותר, נוטה לקפוץ למרכז התמונה כשהוא חובק משני צדדיו חברים הסובלים ממגע שחי ישיר?

הצלצול הגואל

כמה דייטים איומים היו נמנעים לו רק היו מעגנים בחוק את ההכרח לדבר בטלפון לפני מפגש. אינטונציה, צבע קול, כימיה ורבלית – כל אלה דברים שיכולים לעבור בשיחת טלפון אחת ולקבוע האם יש כאן סיכוי למשיכה. אם הקול שלו לא גורם לגוף שלך לחייך, דפדפי בנימוס. נא לא ליפול לתסמונת הידועה "כבר דיברנו בטלפון אז לא נעים לי לבטל את הדייט", הרי כך או כך בשלב כלשהו תחתכי ממנו. חסכי את הזמן ועוגמת הנפש לשניכם.

מים שקטים חודרים עמוק

גם לצורכי מין מזדמן חשוב לקרוא את מה שהאיש מספר על עצמו. הרחבה מוגזמת, ציטוטים ממיטב הספרות הרוסית ואובר-שרינג, מעידים על אדם מעיק, שלא תרצי בסביבתך גם לקשר מחייב ועל אחת כמה וכמה בקשר לא מחייב, שבו נדרשים יותר מעשים ופחות דיבורים. כמו כן, קריאת הפרופיל של האדם עשויה לספק מידע רלוונטי נוסף, כמו חיבה מיוחדת לאברי גוף ספציפיים או פטיש מועדף, שצריכים לחפוף לשלך.

אבל לא שקטים מדי

ניהלתם שיחה שבמהלכה הפרטנר לא סיפק משפט ארוך או מעניין יותר מ"סבבה"? חשבי פעמיים אם זה מתאים לך. פנים אל פנים, שיחה דלה או דבילית יכולה לייבש את הפות. אומנם לא התכנסתם כדי לנהל שיחות עומק, ואף על פי כן, גוף יפה לא מספיק כדי לייצר מפגש מיני טוב, דרושה גם אישיות מושכת. או אישיות כלשהי.

דלות החומר

אם יש לו רק תמונה אחת – תברחי. לא יודעות מה הוא מסתיר, לא רוצות לדעת. כנ"ל לגבי אלה שמציגים רק תמונות פנים, מרכיבים משקפי שמש עצומים או מסתתרים מאחורי עציצים.

דובי לא לא

"לא יוצא עם לחוצות חתונה, לא עם גרושות ממורמרות ולא עם ילדות שלא נסגרו על עצמן. אם את שתלטנית/שקרנית/תלותית/שומעת סטטיק ובן אל דפדפי מהר שמאלה". ואם את לא רוצה במיטה שלך טיפוס מדכא, אפוף רחמים עצמיים שידפוק לך מונולוגים של שנאת נשים, גם אז מומלץ לך לדפדף שמאלה.

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

אם את בונה על דירת הפרטנר, יש לוודא שהיא ראויה למשגל שאת מאחלת לעצמך. נסי ללקט את המידע מהתמונות, או משיחה ידידותית שתגלה האם הוא גר לבד, האם הוא מכיר את המילה "אקונומיקה" ומה גישתו בנוגע לתדירות הרצויה של החלפת סדינים. כבר נראתה בעבר דירה שהחזירה את כותבת מילים אלה על עקבותיה תוך הזמנת ביקורת של משרד הבריאות. אם יש לך אישיוז עם בעלי חיים למיניהם, תטפלי בעצמך, אבל עד אז בדקי את השטח מראש.

בלי סודות

תיאום ציפיות מראש ימנע הרבה אכזבות. למשל, במקרה שאת גומרת רק מירידות והוא פשוט לא אוהב לרדת, תהיה בעיה. למה הוא לא אוהב לרדת אלוהים יודע, אבל יש כאלה, ונשתדל לחיות לצידם בדו קיום.