מגוונת: תיק איפור של יובל שרף

טיפים לטיפוח היישר מתיק האיפור של יובל שרף | צילום: דודי חסון
טיפים לטיפוח היישר מתיק האיפור של יובל שרף | צילום: דודי חסון

צללנו לתיק האיפור של יובל שרף וחשנו עצמנו בפרפומריה אחרי שמצאנו שם 20 מותגי טיפוח שונים

88 שיתופים | 132 צפיות

יובל שרף בת 29.5, שחקנית תיאטרון בבית ליסין, פרזנטורית של קבוצת קניוני עופר ונעלי קליגולה, ומעל לכל מצפה ללידת בנה הבכור עם בן זוגה שלומי שבן.

שגרת טיפוח "את מוצרי הטיפוח שלי מתאימה לי הקוסמטיקאית הפרטית שלי, פזית תמרי, שמלווה אותי כבר עשר שנים. אני מנקה פנים עם פילינג אורז, מורחת סרום ומעל קרם הגנה, כולם של דרמלוג׳יקה. לעיניים משתמשת בקרם עיניים של לבידו".

הריון ״בזמן ההריון, למניעת סימני מתיחה, שדרגתי את שגרת הטיפוח שלי עם קרם לבידו שהוא מעולה ועם שמן ביו אויל. מקפידה למרוח הרבה אחרי מקלחת בבוקר ובערב – על הבטן, על האגן ועל החזה".

איפור “משתמשת במייק־אפ רק בצילומים. ביומיום משתמשת בפריימר של דרמלוג׳יקה שיוצר אחידות בצבע העור שלי. נגד שקיות מתחת לעיניים אני מורחת קונסילר של בובי בראון או מאק. בשפתיים אני מעדיפה גוון טבעי. עדיין מנסה להתחבר לאדום, כי תמיד מחמיאים שיפה לי אבל מרגיש לי טו מאץ׳".

פרפומריה שלמה בתיק האיפור של יובל שרף | צילום: נמרוד סונדרס
פרפומריה שלמה בתיק האיפור של יובל שרף | צילום: נמרוד סונדרס

לעולם לא אצא מהבית בלי "מסקרה של לוריאל פריז. אני מרגישה עירומה כי יש לי ריסים שקופים. גם סומק הוא מאסט בשבילי. אני אוהבת מאוד את הסומק של נטאשה דנונה ואת סומק הרמוני של מאק להצללה. למראה מבריק בערב אני משתמשת בברונזר של גרלן״.

שיער "לא משתמשת במרכך שיער בכלל. מעדיפה שמפו טבעי וגם סרקל לילדים, כי אני אוהבת את הריח".

בושם "קלואה. מנסה כל הזמן להחליף, אבל בסוף חוזרת אליו. קיבלתי אותו מתנה מחברה טובה לפני חמש שנים ומאז אני איתו".