מה הסיפור של מארינה מקסימיליאן עם כפות רגליים?

מארינה מקסימילאן לקרייזי ליין | צילום: שי פרנקו
מארינה מקסימילאן לקרייזי ליין | צילום: שי פרנקו

אחרי 8 שנים ביחד היא עדיין מתרגשת מגיא, ההחלטה לנהל את עצמה הייתה הרגע הכי משמעותי בקריירה שלה, והיא ממליצה בחום לקחת חופש מהנייד. מארינה מקסימיליאן עונה על השאלון שלנו

88 שיתופים | 132 צפיות

מארינה מקסימילאן, ילידת 1987, בזוגיות עם גיא ממטש, אמא לשתי בנות: ליצ׳י ודומיניק

תעודת זהות בבקשה.
"מוסיקאית יוצרת, מנהלת, שחקנית, פרזנטורית גאה של מותג האופנה הישראלי הוותיק "קרייזי ליין", אימא, בת, אחות, חברה. בחורה סקרנית, חוקרת נפש ואוהבת אדם. מאמינה בחיים ומאמינה בטוב".

>> סובלת מפתיל קצר ורוצה להשתפר? 5 טיפים להתגבר על התפרצויות זעם

מאיפה את במקור?
"במקור נולדתי באוקראינה והשבוע אני חוגגת עם משפחתי 31 שנים ליום עלייתנו לארץ, תודה לאל ובעיקר תודה להורים המדהימים שלי. גדלתי בפרדס-כץ שבבני ברק ומגיל 17 אני גרה לבד ברחבי הארץ – בן שמן, מכמורת, חדרה, רמת גן, תל אביב ובשנים האחרונות במושב יגל. אנחנו אוהבים את המושב ואת החיים במושב ואת האנשים הטובים והחמים שעוטפים אותנו. יש אווירה רגועה ואינטימית של ילדות של פעם בלי אופניים חשמליים ועולם סוער מדי".

מארינה מקסימילאן לקרייזי ליין | צילום: שי פרנקו
מארינה מקסימילאן לקרייזי ליין | צילום: שי פרנקו

איפה אנחנו תופסות אותך?
"יום אחרי שהטלפון שלי מת ואני מנסה להשיב מידע שאבד, כמו שירים חדשים שהקלטתי לטלפון ותמונות מכל השנה האחרונה. אבל יותר מהכל היה נורא כיף להיות יום שלם בלי שום דרך להשיג אותי. פשוט הגעתי לאן שקבענו מראש, בלי עדכונים תוך כדי ובלי המון הודעות מיותרות. רק אני והעולם. הרגשתי בחופש, מומלץ בחום".

מה הדבר שהכי מטריד אותך ברגע זה?
"שהתמונות של הבנות ושל סבתא שלי יחד עם השירים האחרונים ישוחזרו בענן".

מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?
"את האנשים שאני עומדת להיות איתם על הבמה באירוע של הערב. בגלל שאין לנו ערוצי טלוויזיה בבית יש הרבה דמויות שאני לא מספיקה לעקוב אחריהן, ולפני שאני נפגשת איתם חשוב לי לעשות קצת שיעורי בית כדי לתת את הכבוד הראוי להם".

מה השיר האחרון ששיזאמת?
"'משהו גדול' של אקו, ו'שמיניות' של כהן שהפיק הקלידן שלי עמרי בר. מאזינה להמון מוסיקה וחוקרת כל הזמן דברים חדשים".

"גם אחרי 8 שנים אנחנו מתרגשים אחד מהשנייה. לא יודעת אם האמנתי שזה יקרה לי. המון זוגות נשחקים, ומחזק לגלות שאפשר לפרוח גם בקשר רומנטי-זוגי ומשפחתי ולא לנבול"

 

מה הספר האחרון שקראת?
"אני תמיד עם 8 ספרים במקביל, כל פעם שיש לי כמה דקות לקרוא אני במצב רוח אחר. הספר הנפלא של עינת נתן על גידול ילדים, הספר המדהים של רותם קינן המורה שלי למשחק על איך לגשת לאודישנים, הספרים המרתקים של רונן גפני וערן גפן על עסקים בעולם החדש, סיפורים אוקראיניים של גוגול, אני תמיד חוזרת לספרים הרוחניים שאני אוהבת כמו ״לחיות מתוך שמחה״ או "דרך האמן" שנותנים רעיונות יצירתיים, ועכשיו התחלתי לקרוא ספר מרתק של אופיר טושה גפלה בשם "עולם הסוף".

מי היא הסול מייט התרבותית שלך?
"דולי פרטון. גיליתי אותה בגיל מאוחר אבל התאהבתי בעובדה שהיא לא מפחדת ליפול לתוך סטיגמות כשהיא בעצמה מחוץ לכל סטריאוטיפ. היא אישה יפה מוצלחת, עשירה, אחת הכותבות המצליחות ביותר בהיסטוריה. לא משנה לה אם חושבים שהיא טיפשונת כי ככה היא אוהבת את עצמה, לדוגמא: אלביס פרסלי רצה לקנות ממנה את השיר ג׳ולין והיא סירבה לו – והשאירה את השיר לעצמה ועשתה ממנו מיליארדים וקריירה. בחורה שיודעת מה נכון לה ולא מאבדת את הנשיות והאמת שלה בשביל אף אחד".

מה הדבר הכי יפה שאמרו לך ומי?
"כשגיא מחמיא לי. מדהים אותי שגם אחרי 8 שנים אנחנו מתרגשים אחד מהשנייה. לא יודעת אם האמנתי שזה יקרה לי, רואים המון זוגות נשחקים מהצד ומפתיע ומחזק לגלות שאפשר לפרוח גם בקשר רומנטי זוגי ומשפחתי ולא לנבול לתוך היומיום כשיש רצון, חיבור והתאמה".

מי מצחיק אותך?
"למזלי אני מוקפת באנשים קורעים מצחוק אבל מי שהכי-הכי מצחיק אותי זו החברה הכי טובה שלי יעלי, וגיא וגם הבנות שקורעות אותנו מצחוק כל יום מחדש בהבעות שלהן, בתגובות שלהן ובחכמה שלהן לקלוט דברים שלא היינו שמים לב אליהם".

"שמתי לב שהרבה מדי קללות בסופו של דבר מלכלכות על האישה ומיציתי את העניין, אז אני מחפשת את דרכי בעולם הקללות"

 

מה הקללה האהובה עלייך?
"בדיוק החלטתי לחדש את מלאי הקללות שלי, כי שמתי לב שהרבה מדי קללות בסופו של דבר מלכלכות על האישה: בן-****/אחוש***** וכדומה ומיציתי את העניין. אז אני מחפשת את דרכי בעולם הקללות, פתוחה להצעות".

למי את מתגעגעת?
"לסבתא שלי כמובן".

מארינה מקסימילאן וסבתה | צילום: רון קדמי
מארינה מקסימילאן וסבתה | צילום: רון קדמי

מתי בכית בפעם האחרונה?
"הבוקר כשהקשבתי להקלטה הקולית שסבתא שלי הקליטה סיפור לליצ׳י. סבתי שהיא גם החברה הכי קרובה שלי ומקועקעת על גופי, נפטרה לפני 3 חודשים ואני נאחזת בכל שריד שיש לי ממנה: עונדת תכשיטים ולובשת בגדים שלה, מאזינה להקלטות וצילומים שלה ומחייה זכרונות בראש כמובן".

>> אוהבת וינטג'? אספנו עבורך 16 חנויות ואתרים מומלצים בגדי יד שנייה

מה השריטה שלך?
"כפות רגליים, מסגירות את אופי הבנאדם לחלוטין".

מה ההרגל המגונה שלך?
"לפני כל הופעה אני והלהקה עושים חיבוק ונושמים ביחד ומתחברים ומטעינים אחד את השנייה. מתה על טקסים מהסוג הזה, בלי לאכול את הראש. התכווננות קצרה וקולעת".

"אני מוקפת באנשים חכמים, אבל את העצות הכי חכמות אני זוכה לקבל מההורים שלי. העצה הכי טובה, לעשות מה שעושה לי טוב ותמיד בצורה הטובה ביותר"

 

על מה יש לך רגשות אשם?
"אנחנו משפחה עם הרבה רגשות אשם, זה זורם בדם ואני מנסה דווקא לא ללבות אותם, אבל באמת-באמת, כשאני שואלת את עצמי אם אני אשמה על משהו, האמת היא שלא. האמת שאני שלמה עם כל מעשה שעשיתי וזה נעים".

מה חסר לך בחיים?
"שעות שינה".

מארינה מקסימילאן לקרייזי ליין | צילום: שי פרנקו
מארינה מקסימילאן לקרייזי ליין | צילום: שי פרנקו

מה העצה הכי טובה שקיבלת בחיים?
"אני מוקפת באנשים חכמים, אבל את העצות הכי חכמות אני זוכה לקבל מההורים שלי. מאז ועד היום: לעשות מה שעושה לי טוב ותמיד בצורה הטובה ביותר".

מתי יישמת את הטיפ הזה בפעם האחרונה?
"מיישמת כל יומיים, יש לי הרבה לבטים כמנהלת".

ומה העצה הכי גרועה שקיבלת?
"אני אוהבת עצות גרועות כי הן מזכירות לנו שאנחנו יודעים הכי טוב בשביל עצמנו".

מה הרגע שהכי השפיע על הקריירה שלך?
"ההחלטה לנהל את עצמי. יש לי צוות מדהים של מקצוענים ברמה הכי גבוהה לצדי ואני נהנית מכל אספקט בניהול של הקריירה של עצמי ובניהול הצוות שלי".

מה ההחלטה הכי טובה שעשית?
"שזכיתי להתחבר ולהקים משפחה עם גיא מנטש. לפני כמה שנים החלטתי שלא משנה מה קורה אני פעם בשבוע אצל סבתא שלי, וזה שיפר את החיים שלנו פלאים, והיום כשהיא כבר לא לצידי אני יודע שבילינו יחד את מרב הזמן שניתן היה בקרבתה".

על מה את הכי אוהבת להוציא כסף?
"מתנות לאהובים שלי, למשפחה, לחברות ולבנות שלנו. אפילו שלאחרונה ליצ׳י ואני החלטנו שאנחנו לא קונות פלסטיק כי זה מזהם את כדור הארץ והיא ממש מקבלת על עצמה את האחריות הזאת בצורה מדהימה".

מי האדם הכי סקסי בעולם בעינייך?
"הגבר שלי גיא מנטש. הכל בו. הכישרון שלו, הפתיחות, הסקרנות, הנדיבות, האהבה, היופי המסנוור שלו, האהבה שלו לעשייה ולחוויות ואיך שהוא עושה את הכל במיומנות ובקלילות".

מה הדבר שאת הכי מחכה לו כרגע?
"חופשה עם גיא בנפרד ועם הבנות, וימי כיף עם אימא שלי, אח שלי, האחיינית שלי והחברות הכי טובות שלי, בקיצור – קצת חופש".

מה היית רוצה לשנות בעצמך?
"וואלה לשמחתי עם הגיל אני לומדת לעבוד עם החסרונות שלי ופחות עולה לי משהו. לפעמים אני מעייפת את עצמי כי אני תמיד טורבו על 800 קמ"ש אבל גם עם זה למדתי לעבוד".


מארינה מקסימילאן לקרייזי ליין | צילום: שי פרנקו